מה להביא ומה לא להביא לווימבלדון

Posted on

מה להביא ומה לא להביא ל"עונת המפורסם ביותר Wimbledon- טניס
אוקיי, אז יש לך מזל וכבש כרטיסים לווימבלדון בתיקו בהצבעה הציבורי. או שהחלטת אמיץ האוויר הבריטי ודאית למחנה תור לכרטיסים של הרגע האחרון לטורניר טניס גראנד סלאם המפורסם בעולם.

לפני שאת יוצאת ליום שלך במועדון טניס הדשא כל אנגליה, הנה רשימה של דברים שאתה לא רוצה לשכוח להביא – וכמה שאתה רוצה לזכור להשאיר בבית.

אל תביאו שמש קרם

כן, אני יודע, זה קשה להאמין אחרי שנים של צפיית ירד גשם-אאוט בווימבלדון, אבל השמש אינה זורחת על לונדון בשבועות הטניס. רק במגרש המרכזי מקורה מעל הגג סגור רק כשיורד גשם. הם באים בכל מיני ניסוחים – תרסיסים, קרמים, משחות – וגירסאות ילד ומבוגר נפרד, עד SPF 30. יתכן שאין שום יתושים במועדון הטניס אבל תכונה זו יכולה להיות שימושית כאשר אתה מחנאות עבור ברגע האחרון כרטיסים או נהנה Riverside בפאב אחר כך.

אל תביאו כובע שמש

חפש כובע-טמבל כי קם טפטוף. אבל להשאיר את המספר הגדול עם המצחייה תקליטונים בבית – כובעים שוליים גדולים הם ווימבלדון האם לא . כובע דלי בד, כובע אאוטבק או כובע בייסבול יעבוד היטב. וכובעי פנמה נצפו ביציעים – רק לוודא הקש יחזיק מעמד אם יורד גשם. רק הדבר כדי להגן על כל האירועים הצופים החיצוניים של הקיץ, במיוחד יום ארוך צופה טניס ווימבלדון על בדלתיים פתוחים.

אל תביאו בקבוק מים

אם מזג האוויר הוא מספיק טוב בשביל טניס זה יכול להיות יום חם ויבש. משקאות – כולל bevvies אלכוהוליים – נמכרים בווימבלדון, אבל הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות באמצע משחק מתוח הוא להקפיץ מהכיסא שלך לעמוד בתור עבור צמא quenchers. טאק כמה בקבוקים קטנים של מים לתוך התיק שלך. ואל תשכח שהם צלוחיות פלסטיק או מתכת. בקבוקי זכוכית הם לא מילה גסה ביציעים.

אל תביאו קיפול גשם פונצ’ו

פונצ גשם עמיד למים יהיה שימושי עבור גשמים עזים פתאומיים – מאז רק במגרש המרכזי יש גג. אני חושב פונצ קל, מתקפל, גדול מספיק כדי לכסות אותך ואת הדברים שלך, הוא יותר שימושי ומתחשבים לאחרים מ מטרייה בשטח והדוכנים הצפופים. חוץ מזה, אם מזג האוויר מנקה, אתה יכול להשתמש בו בתור בד קרקע בזמן שאתה להשתרע לצפות המסך הגדול ממרפסת הפיקניק – אחד המכונה הנמן היל ובימים אלה נפוצים יותר נקראים מוריי תל.

אל תביא את המצלמה שלך

כשראיתי התאמה בווימבלדון הוא פעם אירוע בחיים עבור רוב אנשים אז אתה בהחלט רוצה כמה תמונות כדי להראות את החבר’ה בבית כי היה שם. מותר לך לצלם לשימוש האישי שלך. מצלמות, מצלמות הסרט, ואת הקלטת וידאו הם כל מותר כל עוד הם לא מפריעים המתחרים או כל אדם אחר וכל עוד תמונות / סרטים / וידאו שלך הם לשימוש אישי ולא מסחרי שלך. לך על משהו קומפקטי ושקט. S700 Nikon Coolpix הוא קומפקטי חכם כי חבילות 16 מגה פיקסל ו זום אופטי 20x 4.5 -90mm Nikkor ותנועת טכנולוגיית זיהוי לתוך מצלמה קטנה מספיק כדי פופ לתוך כיס. זה Wi-Fi, כך שאתה יכול להתחיל לשלוח מצליפה לחברים שלך מהסמארטפון שלכם מיד וזה זמין עבור פחות מ 200 $.

אל תביאו נשנושים

אוכל ושתייה זמינים ממספר מתקני קייטרינג שונים. אבל זה יכול להיות יקר.

אתה יכול להביא לפיקניק קטן משלך או אספקת חטיפים, כמו גם בקבוק אחד של יין לאדם או שתי פחיות בירה. אבל אל תצפו לצרוך משקאות אלכוהוליים, או כל דבר משמעותי יותר מאשר מזונות חטיף ביציעים. עבור ארוחות פיקניק נכונה, יש מרפסת פיקניק, עם שולחנות וכיסאות הדשא אם יהיה לכם מזל, חדר להפיץ פיקניק על הדשא אם אתה לא.

אל תביאו אוזניות

אם אתה רוצה לבצע את הפעולה על יותר מ בית משפט אחד, או לעקוב אחר משחק או ספורט בזמן שאתה צופה במשחק בווימבלדון, מומלץ להביא יחד הרדיו שלך. זה בסדר אבל לוודא להביא איתו קצת רעש הפחתת אוזניות, כך שתוכל להאזין מבלי להפריע כולם ביציעים. וגם, בזמן שאתה אותו, זוכר לכבות את הטלפון הנייד בזמן ביציעים.

ואל תביא …

  • לא לרצות להיות מאחורי הזמן, ווימבלדון אסר מוט סלפי. השאר שלך בבית או תאבד אותו.
  • דבר שעלול להילקח נשק – סכיני מטבח גדולים, חולצי פקקים גדולים, תרסיס פלפל.
  • ורעשנים, רעשנים, ו זמזמים
  • סימנים גדולים יותר מרובע 2′
  • משקאות אלכוהוליים ליציע
  • טלפונים ניידים פעילים לתוך ביציעים
  • “פרסום מארב” סחורה. זה כובעים בחינם, שכמיות, קרמי שיזוף, שמשיות ודברים טובים אחרים ייתכן קבלו במהלך ההמתנה בתור בווימבלדון. תסתכל קרוב ואתה תבחין כי הם ממותגים בכבדות לצורך מקבל חשיפה חינם בטלוויזיה בשטחם. בדרך כלל ממותג מזונות והלבשה שרכשת לעצמך מותרים. אבל אם את הפריטים שאתה נושא יש פרסום גדול בוטה באופן חריג הם עשויים להיחשב כחלק ממסע מארב. אם כך, הם יכולים להיות מוחרמים באופן זמני. אם תסרב לוותר עליהם עד שאתה עוזב את המועדון (כאשר ניתן בדרך כלל לקבל freebees האלה בחזרה) ייתכן שאתה נתקל בסירוב. אז, מן מתנה חינם מענג המבאס רציני על 30 שניות.