מה שכדאי לדעת על תקנות מכס צרפתיות

Posted on

 מה שכדאי לדעת על תקנות מכס צרפתיות
נוסעים חדשים לצרפת לעתים קרובות שואלים איך לברר על דרישות מכס של המדינה, כוללים פרטים על מה מותר להם להביא לבין הסכומים המותרים. כמו כן, חשוב להיות מודע תקנות המכס עבור כשתחזור למדינתך.

פריטים דיוטי: מה אני יכול להביא פנימה וחוצה של צרפת

ארה”ב אזרחים קנדיים עלול להביא סחורות לתוך או מצרפת והשאר של האיחוד האירופי עד לערך מסוים לפני שיצטרכו לשלם מכס, בלו, או מע”מ (מס ערך מוסף). שמור את הדברים הבאים:

ארה”ב אזרחים קנדיים בגילאי 15 ומעלה שיצאו לחו”ל בדרך האוויר או הים עלול להביא מאמרים בהיקף של 430 יורו (כ. 498 $) לתוך החובה פטור ממס צרפת. ארץ ובפנים הארץ נוסעים נתיב המים יכול להביא מוצרים פטורים ממכס בשווי 300 יורו (כ. 347 $) מטענם האישי.

אנשים מעל 17 יכולים גם לרכוש ולייבא פריטים דיוטי פרי מסוים מצרפת עד גבול מסוים. זה כולל טבק ומשקאות אלכוהוליים, דלק רכב, ותרופות. בשמים, קפה, תה עשויים להיות מיובאים לתוך האיחוד האירופי ללא הגבלה על כמויות, כל עוד הערך אינו חורגים מהמגבלות הכספיות המפורטים לעיל. גבולות עבור פריטים אחרים הם:

 • סיגריות: 200 יחידות
 • וסיגרילו: 100 יחידות (. מקסימום 3 גרם כל אחת)
 • סיגרים: 50 יחידות
 • יינות: 4 ליטר
 • בירה: 16 ליטר
 • רוחות מעל נפח 22 מעלות: 1 ליטר
 • יינות מחוזקים, נפח 22 מעלות או פחות: 2 ליטר
 • תרופות: תרופות מרפאות לשימוש אישי ניתן לייבא בכמויות מספיקות לטיפול 3 חודשים ללא מרשם (או למשך זמן ארוך יותר 3 חודשים, עם מרשם), בתנאי שהם מבוצעים המטען שלך.
 • מנוע דלק: בעת הזנת צרפת, דלק כלול טנק רמת הרכב הפרטי שלך בתוך תקופה הקצרה דלק רזרבי יכול עם קיבולת מקסימלית של 10 ליטר פטור עמלות ומסים.

שים לב: קצבאות סיגריה ואלכוהול אינן עשויות למטיילים מתחת לגיל 17; נוסעים אלה אינם מורשים להביא את כל כמות של סחורות אלה לתוך צרפת.

פטור Duty והמס הוא בודד בהחלט. אתה לא יכול לשלב אותם.

פריטים שווים יותר מהסכום המרבי הפטור יהיו כפופים עמלות ומסים.

אתה יכול להביא פריטים אישיים כגון גיטרות או אופניים לצרפת ולא יחויב מסים או אגרות עוד הפריטים הם בבירור לשימוש אישי. אינך רשאי למכור או להשליך בעוד אלה בצרפת. כל הפריטים האישיים הכריזו מכס עם כניסת צרפת חייבים להיות מועברים בחזרה איתך.

כסף מטבע

במידה ואתם מגיעים מחוץ לאיחוד האירופי ועל נושאים סכום כסף שווה או גדול מ 10,000 € (או ערך שווה ערך במטבעות אחרים), אתה חייב להצהיר זאת המכס עם הגעתם, או סטייה, צרפת. בפרט, הבא חייבים להיות מוצהר: מזומן (שטרות).

פריטים לא חוקיים

חל איסור מוחלט לייבא, לייצא או להחזיק סחורות מסוימות, כוללים סמים ותרופות פסיכוטרופיות (למעט כאשר מלווה בתיעוד מסוים ), כלבים תקיפים (אלא בליווי מסמכים דרושים ), מוצרים מזויפים, צמחים מסוימים ומוצרי צמחי כדין להזיק צמחים אירופיים. (לקבלת מידע נוסף, עיין באתר האירופי ).

הבאת חיית המחמד שלך לצרפת

המבקרים יכולים גם להביא חיות מחמד (עד חמישה לכל המשפחה). חתול או כלב כל חייב להיות לפחות בן שלושה חודשים או נסיעה עם אמא שלה. חיית המחמד חייב להיות זיהוי שבב אלקטרוני או קעקוע וחייב להיות מלווה בתעודת חיסון תקף נגד כלבת ותעודת בריאות וטרינר מיום פחות מ 10 ימים לפני ההגעה בצרפת. בדיקת מראת הנוכחות של הנוגדנים נגד הכלבת תידרש גם כן.

זכור, עם זאת, אתה חייב לבדוק את התקנות להבאת החיות שלך בחזרה הביתה. בארצות הברית, למשל, אתה יכול להידרש להיסגר חיות מחמד ממדינות אחרות במשך שבועות.

תקנות המכס כאשר אתה משאיר צרפת

כשתחזרו למדינתך, יהיו תקנות מכס גם שם. הקפידו לבדוק עם ממשלתך לפני שאתה הולך. עבור ארה”ב, שיא של תקנות מכס עבור חוזרים אל הארץ כולל:

 • רוב האנשים יכולים לייבא עד 800 $ שווים של פריטים דיוטי פרי, כל עוד פריטים אלה מלווים אותך. הפריטים חייבים להיות לשימושך האישי, הטיול שלך בטח נמשך לפחות 48 שעות ואתה לא יכול נצלת את הפטור בתוך 30 הימים האחרונים.
 • אתה יכול להביא עד 200 סיגריות ועד 100 סיגרים למרות שתוכל להביא סיגרים קובניים לתוך ארה”ב אם קנית אותם בקובה.
 • ליטר של אלכוהול אחת מותר אם אתה לפחות 21, זה לשימוש אישי או כמתנה, וזה אינו אסור במדינה שלך.

מידע מפורט יותר מסופק על אתר סיירת המכס בארה”ב הגבול .

מידע וטיפים המכס

לקבלת מידע נוסף על תקנות מכס צרפתיות וכיצד לפנות לרשויות עם שאלות, להתייעץ פרסום המכס שגרירות צרפת ואת אתר המכס הצרפתי .

בעוד אתם נוסעים באירופה, לשמור את כל הקבלות שלך. לא רק שזה מועיל להתמודדות עם פקידי המכס בעת החזרה הביתה, אבל אתה עשוי להיות זכאי להחזר של מסי בילה בצרפת עם שובכם.

ניתן למלא את טופס המכס בארה”ב באינטרנט לפני שתחזור כדי לחסוך זמן.