מוזיאון הלובר בפריז: מדריך שלם עבור מבקרים

Posted on

מוזיאון הלובר בפריז: מדריך שלם עבור מבקרים

כמו מוזיאונים ללכת, הלובר הוא די פשוט ממותה. המילה “מוזיאון” יכול להיות אפילו מספיק: האוספים הם כל כך עצום, מגוון מרהיב שהמבקרים אולי את הרושם של ניווט במבוך של עולמות אומנותיים ותרבותיים ברורים.

שוכנו הלובר דו פאלה (Louvre Palace) , המושב לשעבר של משפחת המלוכה הצרפתית, הלובר יצא במאה ה -12 כמבצר מימי הביניים, מתפתח באיטיות כלפי מעמדה כמוזיאון לאמנויות לציבור במהלך המהפכה הצרפתית במאה ה -18 המאוחרות.

מאז, הוא הפך למוזיאון ביותר בקר של הגלובוס, ואת סמל מתמשך של מצוינות הצרפתית באמנויות.

פורש שמונה מחלקות נושאיות גדולות 35,000 יצירות אמנות  היכרויות מימי קדם ועד העת החדשה המוקדמת, באוסף הקבוע של המוזיאון כולל יצירות מופת על ידי מאסטרים אירופיים כגון דה וינצ’י, דלקרואה, ורמיר, רובנס, כמו גם יוון ורומא מתחרה, מצרים, ואוספי אמנות אסלאמית. תערוכות מתחלפות תדירות קרובות להדגיש אמנים או תנועות מסוימים, והם כמעט תמיד כדאיים.

מיקום ופרטי התקשרות:

גישה כללית (יחידים ללא כרטיסים): Musée du Louvre, 1st arrondissement– Porte des אריות, Galerie du קרוסל, או פירמידת כניסות
מטרו: פאלה רויאל-Musée du Louvre (קו 1)
אוטובוסים: קווי 21, 24, 27, 39, 48, 68, 69, 72, 81, 95, ו אוטובוס התיירים הפתוח בפריז כל עוצרים מול הפירמידה מזכוכית (הכניסה הראשית למוזיאון.)
מידע ברשת: בקרו באתר האינטרנט הרשמי של הלובר

אתרים ואטרקציות בקרבת מקום:

שעות פתיחה:

פתיחת יום חמישי, יום שבת, יום ראשון, וביום שני, 9 בבוקר-6 בערב; 9 יום רביעי ויום שישי בבוקר-9: 45 הכניסה pm חופשית לכל בשבת הראשונה של כל חודש 6 בערב כדי 09:45 pm

המוזיאון סגור בימי שלישי בתאריכים הבאים:

  • 1st בינואר
  • 1st מאי
  • ה -25 בדצמבר

לקבלת מידע מפורט יותר על שעות הפתיחה של תערוכות או אקטואליה בלובר, עיין בדף זה.

קבלה / כרטיסים:

לפרטים עַדכָּנִי על דמי הכניסה למוזיאון הלובר, עיין בדף זה באתר הרשמי Musée du Louvre .

מעבר מוזיאון פריז הכולל כניסה למוזיאון הלובר. (ישיר לקנות ב אירופה Rail)

סיורים במוזיאון הלובר:

סיורים מודרכים במוזיאון הלובר זמינים עבור יחידים וקבוצות ויכולים לעשות ביקור מעלות המוזיאון פחות מכריע. למידע נוסף על סיורים במוזיאון הלובר בדף זה .

אוספים, תערוכות ואירועים בלובר:

המדריכים הבאים יסייעו לך לנווט את אוספי המוזיאון הלובר ותערוכות ולקבל החלטות לגבי מה שאתה רוצה לראות לפני הביקור הבא שלך:

נגישות ושירותים עבור מבקרים עם ניידות מוגבלת

הלובר הוא מוכר לרוב כבעל נגישים כראוי למבקרים עם מוגבלויות פיזיות. מבקר עם כסאות גלגלים יש עדיפות גישה לכניסה הראשית של המוזיאון בבית הפירמידה לא צריך לחכות בתור.

כסאות גלגלים עשויים גם להיות מושכר ללא תשלום בדלפק המידע של המוזיאון (תעודת זהות יידרש כפיקדון.) מבקרים עם כלבי נחייה, מקלות הליכה טיפ, וכלי עזר גישה מלאה האוספים.

מבקר טיפים ועצות לקראת הביקור שלך:

קראו את המדריך שלנו על איך לא לבקר בלובר  כדי לברר כיצד למנוע שחיקה להפיק את המירב מהביקור שלכם. זה כל כך קל לעשות יותר מדי מרגיש מאוים. קראו הייעוץ המומחה שלי על לקיחה באוספים של המוזיאון בקצב נוח ומהנה, וקליטת פרטים נוספים. פחות באמת יכול להיות יותר!

תמונות של הלובר:

לסקירה כללית של חלק מהעבודות והפרטים החשובים ביותר של המוזיאון, או לקבל קצת השראה אמנותית, תסתכל שלנו גלרית התמונות הלובר .

קניות ואוכל:

הבתים במוזיאון מספר מסעדות וברים חטיף בנוסף קפטריה:

  • בדיוק מתחת לפירמידה , מסעדת Le Grand Louvre מציעה התמחויות גורמה באווירה קלאסית. פתוח מ 12 am כדי 3 pm ומן 7 pm כדי 12 אחר הצהריים ביום רביעי ושישי.
  • בקומת הקרקע התחתונה , את Denon הקפה מציע חטיפים וארוחות מזדמנות. פתוח מ 9:30 am כדי 5:00 pm (19:00 במהלך פתחים ערבים).
  • בקומה השנייה ( “הקומה ראשונה” אירופאית) , רישלייה הקפה מציעה אפשרויות אוכל יותר פשוט: כריכים, סלטים, משקאות קרים וחמים, וכו ‘פתחו 10:15 am כדי 05:00 pm (19:00 במהלך הערב פתחים).
  • עבור ספרים ומתנות, ראש אל חנות ספרי הלובר ב “נפוליאון הול” תחת הפירמידה. החנות המכניסה מתגאה המבחר הגדול ביותר של צרפת של כותרי תולדות אמנות, בנוסף מגוון רחב של ספרי הדרכה בשפות שונות, ספרי ילדים, ותחריטים. פתוחה מ 9:30 am כדי 7:00 pm (נסגר בשעה 9:45 בערב ביום רביעי ושישי).
  • לובר קרוסל du הינו מרכז הקניות הפופולרי שוכן בתוך ארמון הלובר נגיש דרך הכניסה Rue de Rivoli. שבעה ימים פתוחים שבוע, הלובר קרוסל du מציע אופנת מעצב, חנויות לעיצוב הבית, מתנות יפות, וחנויות אחרות שהיית מצפים למצוא מרכז קניות יוקרתי. בית משפט מזון למעלה נרחב הוא ברמה גבוהה יותר gourmet– וגם חריץ יותר costly– מאשר עמיתיהם בקניון סטנדרטיים.