מזג בלונדון: אקלים, עונות, ו טמפרטורה חודשית ממוצעת

Posted on

 מזג בלונדון: אקלים, עונות, ו טמפרטורה חודשית ממוצעת
מזג האוויר של לונדון ידוע להיות די צפוי. למעשה, תושבי לונדון בקביעות לבצע הן משקפי שמש ומטרייה לאורך כל השנה. אבל מזג האוויר של לונדון הוא מעולם כה קיצוני לגרוע את כל הדברים הנפלאים לעשות בעיר.

החודש החם ביותר של השנה הוא בדרך כלל אוגוסט כאשר טמפרטורת השיא יכולה להיות 90 F (30 C) אבל הטמפרטורה הממוצעת בחודש אוגוסט עומדת 70 F (22 C). החודש הקר ביותר הוא בדרך כלל בינואר כאשר הטמפרטורה יכולה לשקוע סביב 33 F (1 ג). שלג הוא די נדיר בלונדון אבל אם זה נופל זה בדרך כלל בינואר או פברואר. חלק משירותי רכבת יכולים להיות מושפעים תנאי מזג אוויר קשים. אל תשכחו לבדוק עם ספק התחבורה שלך לפני הנסיעה אם השלג צפוי.

לונדון היא יעד ימות השנה, כך האטרקציות הגדולות אינן מושפעות מעונתיות. יש בדרך כלל גידול במספר המבקרים בחודשי יולי ואוגוסט כך שעדיף לתכנן טיול בזמן אחר של השנה, כדי למנוע צפיפות יתר.

באופן כללי, מזג האוויר של לונדון הוא ימות השנה מתון, אבל רק לזכור לארוז מעיל גשם קל לשמור daypack שלך. העונות משתנות בהדרגה החורף יכול להופיע עדיין להיות תלוי על כשזה צריך להיות באביב, אבל מזג האוויר לא כל כך רע כדי למנוע ממך מתכננים לצאת ולהסתובב. יש כל כך הרבה מה לעשות בלונדון, גם בפנים וגם בחוץ, כי אתה לעולם לא תצטרך לדאוג לגבי מזג האוויר מקלקל את התוכניות שלך. אתה תמיד תמצא משהו קורה בעיר תוססת!

עובד אקלים מהיר

  • החודש החם: יולי (66 F / 19 ג)
  • החודש הקר ביותר: ינואר (41 F / 5 ג)
  • חודש הגשום: אוקטובר (2.79 אינץ ‘)

האביב בלונדון

האביב בלונדון הוא די צפוי, עם מזג אוויר יכול לנוע בין חם (עם טמפרטורות לתוך ה -70) כדי ימים קרים ולחים. לפעמים, יש אפילו כפור עדיין ברחבי באביב.

למרבה המזל, על ידי בהמשך העונה, הימים נעשים יותר וזה ברור כי הקיץ נמצאים בדרכם. באופן לא מפתיע, מקלחות קצרות נפוצות במהלך ממוצעי האביב-גשמים בלונדון סביב 2.5 אינץ ‘לחודש במהלך האביב.

מה לארוז:  בהתחשב בשונות של מזג האוויר האביבי של לונדון, תרצה לארוז ביעילות, עם הרבה שכבות בגדים עמידים למים. ג’קט קל משקל למטה אפוד-אשר שניהם ניתן להסיר בקלות אם אתה מקבל יותר מדי חם-הם רעיונות טובים.

טמפרטורות ממוצעות לפי חודש

מרץ:  48 F (9 C)

אפריל:  52 F (11 C)

מאי:  57 F (14 C)

הקיץ בלונדון

לונדון יכולה להיות בימי קיץ שטופי שמש לתפארת, אבל תמיד שבועות של גשם מתמשך. עדיף להיות מוכנים לשני תרחישים! אם בסופו של דבר עם לשעבר, מחשיב את עצמך בר מזל מאוד, כמו ביום קיץ שטוף שמש בלונדון הוא מקסים.

כמו באביב, לונדון רואה סביב 2.5 אינץ ‘של גשם לחודש במהלך הקיץ, מה שהופך אותו כוללת העונה היבשה ביותר. ובכל זאת, ממטרים כבדים מדי פעם או סופות גשמים ורעמים יכולים להתרחש בשעות אחר הצהריים.

מה לארוז:  להיות מוכן שמש וגשם, על ידי אריזת שכבות כמו חולצות, סוודרים, ו פשמינה או צעיף גדול כי אתה יכול לשים או להמריא לפי צורך. בנוסף, בלונדון יש מכירות צריך קיץ נהדר אתה שוכח משהו, זה יהיה קל להחליף! (מומלץ גם כדי לחסוך קצת מקום במזוודה שלך.)

טמפרטורות ממוצעות לפי חודש

יוני:  61 F (16 C)

יולי:  66 F (19 C)

אוגוסט:  66 F (19 C)

סתיו בלונדון

סתיו בלונדון יכול להביא מזג אוויר טוב וטמפרטורות יותר נחמדות, במיוחד בחודשים הקודמים. עד אוקטובר, עם זאת, ירידה בטמפרטורות וגשמים הופכים תכופים יותר. בחודש נובמבר, הכפור הפך נפוץ.

הסתיו הוא הזמן הרטובים ביותר של השנה בלונדון, אבל זה לא מרטיב משמעותית מאשר בכל עונה אחרת, אז אל תיתן לזה להשפיע א-משחק מילים מנחת מיועד-על הנסיעה שלך. אור היום גם פוחת במהירות במהלך הסתיו.

מה לארוז:  סתיו יכול להיות חם, רטוב, קר, או שילוב כלשהו. אריזת ג’ינס, סוודר, וכן אפוד הוא שילוב חסין תקלות כמעט, כי יראה אותך דרך בכל מזג אוויר שיש לעייר בחנות. אתה עדיין רוצה לארוז חולצת טי או שניים במקרה של יום מפתיע חם.

טמפרטורות ממוצעות לפי חודש

ספטמבר:  63 F (17 C)

אוקטובר:  55 F (13 C)

נובמבר: 50 F (10 C)

חורף בלונדון

וינטרס בלונדון הם קרים, אבל לא פריג’ידית כמו חלק משכנותיה. ככל ששינויי האקלים מתקדמים, העונה גדלה מתונה יותר ויותר עם התקפי מזדמנים של מזג אוויר מוזר כמו שלג גדל, וזה די נדיר בזכות העיר “אי חום” שלה לתופעה.

גשם פסגות במהלך החורף, עם ממוצע סביב שלושה סנטימטרים לחודש. בניגוד פעמים אחרות של השנה, לעומת זאת, גשמים זו מתרחשים בדרך כלל מקלחות טפטוף או אור אשר מאפשר לכם להשקיע הרבה עונת החורף הרטובה! לונדון היא גם הרבה יותר כהה בחורף, מה שהופך את העונה קצת זמן משעמם לבקר, למעט קישוטי חג המולד המדהימים, אשר הם בין הטובים בעולם.

מה לארוז:  כמו רוב באקלים החורף הקרים, אריזה מעיל חם, כובע נעים, וצעיף הוא חובה. כתוצאת שכבת בסיס, סורגים מסורבל יחמם אותך. אם יתמזל מזלו, ועליך רק מעיל הכבד שלך על הימים הקרים ביותר של העיר.

טמפרטורות ממוצעות לפי חודש

דצמבר:  45 F (7 C)

ינואר:  41 F (5 ג)

 פברואר:  45 F (7 C)

ממוצע חודשי טמפרטורה, גשם, ואת שעות של שמש

  טמפרטורה גשם שעות סאנשיין
ינואר 41 F (5 ג) 2 ב. 1
פברואר 45 F (7 C) 1.5 ב. 2
מרץ 48 F (9 C) 1.4 ב. 4
אפריל 52 F (11 C) 1.7 ב. 5
מאי 57 F (14 C) 1.9 ב. 6
יוני 61 F (16 C) 1.7 ב. 7
יולי 66 F (19 C) 1.6 ב. 6
אוגוסט 66 F (19 C) 1.8 ב. 6
ספטמבר 63 F (17 C) 1.9 ב. 5
אוקטובר 55 F (13 C) 2.8 ב. 3
נובמבר 50 F (10 C) 2.4 ב. 2
דצמבר 45 F (7 C) 2 ב. 1