מזג במצרים: אקלים, עונות, ואת ממוצע טמפרטורה חודשית

Posted on

 מזג במצרים: אקלים, עונות, ואת ממוצע טמפרטורה חודשית

למרות אזורים שונים לחוות דפוסי מזג אוויר שונים, למצרים יש אקלים מדברי צחיח הוא גם חם בדרך כלל ושטוף שמש. במסגרת של חצי הכדור הצפוני, עונות במצרים אחרי הרבה דפוס זהה באירופה וצפון אמריקה, עם החורף נופל בין נובמבר לינואר, וגם בחודשי הקיץ שיא נופל בין יוני לאוגוסט.

וינטרס הם בדרך כלל קלים, למרות הטמפרטורה יכולה לרדת מתחת 50 מעלות פרנהייט (10 מעלות צלזיוס) בלילה. במדבר המערבי, לשפל שיא יש ירד אל מתחת לאפס בחודשי החורף. ברוב האזורים יש משקעים מעט מאוד קשר של העונה, למרות בקהיר ותחומי בדלתא של הנילוס עלול לחוות בימים גשומים כמה במהלך החורף.

סאמרס יכול להיות כבד מנשוא, במיוחד במדבר ובאזורים אחרים של הפנים של המדינה. בקהיר, טמפרטורות הקיץ הממוצע יעלה באופן קבוע 86 מעלות פרנהייט (30 מעלות צלזיוס), ואילו שיא עבור אסואן, יעד תיירותי פופולרי על גדות נהר הנילוס, הוא 124 מעלות פרנהייט (51 מעלות צלזיוס). טמפרטורות קיץ תישארנה גבוהות בחוף אבל נעשות יותר נסבל ידי בריזה קרירה רגילה.

אזורים פופולריים במצרים

בקהיר

בבירה המצרית יש אקלים מדברי חם; עם זאת, במקום להיות יבש, קרבתו דלתא הנילוס החוף יכולה להפוך את העיר ולחה במיוחד. יוני, יולי, אוגוסט הם החודשים החמים ביותר עם ממוצע טמפרטורות של סביב 86 כדי 95 מעלות צלזיוס (30 עד 35 מעלות צלזיוס). אור, בגדים מכותנה רופפות מומלצים מאוד עבור מי שבוחר לבקר בעיר בתקופה זו, ואילו כמויות קרם הגנה עצומה של מים חיוניות.

הנילוס דלתא אסואן

אם אתם מתכננים שיוט במורד נהר הנילוס, את תחזית מזג האוויר עבור אסואן או לוקסור נותן את האינדיקציה הטובה ביותר למה לצפות. מיוני עד אוגוסט, הטמפרטורות לעלות בקביעות 104 מעלות פרנהייט (40 מעלות צלזיוס). כתוצאה מכך, מומלץ בדרך כלל להימנע בחודשי הקיץ שיא אלה, במיוחד כאשר יש צל קטן להימצא ליד המונומנטים העתיקים של האזור, קברים, ואת הפירמידות. הלחות נמוכה, ועל ממוצע של מעל 3800 שעות של אור שמש איפור לשנת אסואן אחד המקומות שטופי השמש על פני כדור הארץ.

הים האדום

בעיר החוף של הורגדה נותנת מושג כללי על מזג האוויר בבית הנופש בים האדום של מצרים. בהשוואה ליעדים אחרים במצרים, החורפים בחוף הם בדרך כלל מתונים, ואילו בחודשי הקיץ הם קרירים מעט. עם טמפרטורות קיץ ממוצעות של סביב 86 מעלות פרנהייט (30 מעלות צלזיוס), הורגדה ויעדי ים האדום אחרים מציעים פוגה מהחום המהביל של פן. טמפרטורות ים הן אידיאליות עבור שנורקלינג וצלילה, עם טמפרטורה באוגוסט אומרת של 82 מעלות פרנהייט (28 מעלות צלזיוס).

המדבר המערבי

אם אתם מתכננים טיול סיווה אואזיס או בכל מקום אחר באזור המדבר המערבי של מצרים, זמן טוב לביקור במהלך תחילת האביב והסתיו מאוחר. בזמנים אלה, תוכל למנוע את הטמפרטורות הצורבות של הקיץ וטמפרטורות בלילה קפואה של החורף. ההיי שיא סיווה היא 118 מעלות פרנהייט (48 מעלות צלזיוס), בעוד הטמפרטורה יכולה לרדת נמוך ככל 28 מעלות פרנהייט (2 מעלות צלזיוס) בחורף. מאמצע מרץ עד אפריל, במדבר המערבי הוא נוטה סופות חול שנגרמו בשרב הרוח.

האביב במצרים

האביב במצרים ניתן everchanging. זה בדרך כלל חם, אבל העונה ידועה רוחות חזקות אשר יכול לגרום סופות חול. אלו הן מחוץ נפוצות ביותר של ערים גדולות יכולות לפעמים להימשך עד שלושה ימים. בעוד הטמפרטורות עולות במהלך חודש מרץ עד מאי, לחות מאוד סביר.

מה לארוז: לא משנה העונה אתה מבקר, נעלי הליכה חסונות הן חובה. מומלץ גם לארוז מכנסיים ארוכים וחולצות קלות (הן קצרות וארוכות שרוולים) עבור טיול אביב.

הקיץ במצרים

באופן לא מפתיע, בקיץ במצרים אומר חום מעיק ושמש אפייה. הטמפרטורות בחודשי הקיץ ובממוצע פרנהייט 104 מעלות מרשים (40 מעלות צלזיוס) אך יכול להגיע גבוה ככל 122 F (50 C). גם באזורי החוף להתחמם, וזה טוב beachgoers-המים בדרך כלל נעים 82 מעלות פרנהייט (28 מעלות צלזיוס). התקופה החמה במהלך תוחלת הקיץ מיולי עד ספטמבר, כך שכל אבל את רוב המבקרים מוקשים-האוויר צריכה להתרחק.

מה לארוז:  שמירה מגניבה היא המטרה העיקרית, אם אתה מבקר מצרים בחודשי הקיץ. ארוז כותנה קלה בגדים ומצעים, אבל לא לשכוח משקפי שמש וכובע רחב שוליים, כמו גם.

סתיו במצרים

סתיו במצרים מביא נהירה מסיבית של תיירים. זה לא מפתיע, בהתחשב בכך שמזג האוויר הוא כמעט מושלם. עד סוף ספטמבר, הטמפרטורות צנחו באופן משמעותי. רוב הימים ממוצעים סביב 85 מעלות פרנהייט (29 מעלות צלזיוס), אך יכולים להשתנות מעט בהתאם למיקום. זוהי עונה פופולרית, כך מצפה עליית מחירים עבור מלונות ופעילויות אחרות כדי להגדיל בהתאם.

מה לארוז:  חבילת ז’קט בהיר, חולצות עבור שכבות, ומטרייה-זה יכול ועושה גשם! כמו בעונות אחרות, מגבעת וקרם הגנה גבוה גורם הוא תמיד רעיון טוב.

החורף במצרים

הרוחות במצרים להרים בעונת החורף, אבל אל תדאג: טמפרטורות כאן עדיין רחוקות לרדת מתחת 50 מעלות פרנהייט (10 מעלות צלזיוס). תחילת דצמבר הוא זמן מעולה לבקר, כמו הים הוא עדיין חם למדי, המחירים נמוכים, ואת הגרוע ביותר של החורף רוחות סביר שלא בעט את עדיין. תיירים גם נוהרים הארץ במהלך השבועות השלישי והרביעי של דצמבר, כדי לחגוג את חג המולד ואת השנה החדשה.

מה לארוז:  (! יהיו הרוח) חורף במצרים אינה צוננות כמו במקומות אחרים, אבל ז’קט או מעיל רוח קל הוא רעיון טוב. באופן כללי, אפילו בחורף, בגדים צריכים להיות קלים משקל לנשימה.