מזג בצרפת – אקלים וטמפרטורות של ערים צרפתית

Posted on

 מזג בצרפת - אקלים וטמפרטורות של ערים צרפתית

כשאתה יודע מראש מה מזג האוויר הוא כמו בצרפת הוא ידע חשוב בעת תכנון החופשה הבאה שלכם צרפת.

זה המקום לברר אם פריז באמת כל כך גשום, או אם ניס היא כל כך שטוף שמש, או כמה שלג לצפות בהרי האלפים בינואר. גלו אילו חודשים הם גשומים ביותר בערים שונות, ומה הטמפרטורות הממוצעות הן ברחבי צרפת. הנה פרטים על מזג האוויר והאקלים בצרפת.

למרות שצרפת היא בדיוק בגודל של טקסס, היא המדינה הגדולה ביותר במערב אירופה וכתוצאה מכך האוויר שלה משתנה עצום מאזור לאזור וגם מעיר לעיר. פריז היא די רחוק צפונה, מה שנתן לי הזדמנות ימים קרירים ממש, אפילו ביולי. החופים בים התיכונים קרובים האלפים הפירנאים, ואת האקלים בחוף מול הרים הוא שונה לגמרי. נחמד יכולה להיות נע באמצע החורף ומיקומה הגיאוגרפי אומר שאתה יכול לשחות בבוקר, ואז לקפוץ לתוך המכונית שלך ואת הראש עד הנופש האלפיני הקטן במשך כמה שעות סקי לפני מקבל בחזרה לעיר החמה.

עם המדריך הזה, אתה יכול לגלות אילו עיר מקבל את המשקעים ביותר, הכי השלג או נהנה הטמפרטורות הממוצעות החמות.

זה גם ייתן לך מושג מה לארוז לחופשה שלכם.

הטמפרטורה הממוצעת בצרפת (פרנהייט)


הטמפרטורות הממוצעות בצרפת יכול להשתנות במידה רבה מעיר לעיר, עם ערים ואזורים ההר הצרפתי בצפון הרבה יותר קר מאשר בערים בדרום צרפת לאורך הים התיכון מארל למרסיי, מאביניון כדי אנטיב. הנה הטמפרטורות הממוצעות ברחבי צרפת, מראה אילו ערים חמות או קרות ביותר.

כמו כן יש לזכור אלה הם ממוצעי 24 שעות ביממה, כך אלה אינם הטמפרטורות בשעות היום הטיפוסיות. אלה הם נטילת ממוצע ממוצעת בחשבון הוא את לשפל בשעות הלילה ואת לשיאי הזמן ביום.

הטמפרטורה הממוצעת בצרפת (צלסיוס)


הטמפרטורות בצרפת הם לא כל נוצרו שווים. יש מקומות מסוימים אקלים מתון, ואחרים יכולים להיות קרים מאוד בזמנים. הידעת כי ניס פרפיניאן היא בין הערים החמות, בעוד שטרסבורג רואן הוא בין הקרים? גם בפריז מוניטין של כמה מצליפה ממש קרה מזג האוויר, כך ללכת מוכן.

בהיותה אחת הערים הקרות הוא לא הכל רע, אולם. אם יהיה לבקר ב השיא של הקיץ, זה יכול להיות הקלה נחמדת לבקר בעיר עם טמפרטורה קרירה.

שלג בצרפת

שלג בצרפת הוא מידע חשוב לדעת. אם אתם מתכננים לעשות סקי באחד אזורי הסקי הגדולים של צרפת, אתה רוצה לדעת שהוא מקבל שלג הגון. אם אתה רוצה לבקר את שווקי חג המולד ברחבי צרפת, לעומת זאת, זה ידע מעניין כי יש פחות שלג ממה שהיית מצפה. הנה שלג בממוצע עבור ערים בצרפת.

משקעי כמות משקעים ממוצעים בצרפת


משקעי גשמים ממוצעים בצרפת יכולים לחשוף כמה עובדות מפתיעות. אמנם יש תמונות של פאריס להיות גשומה מאוד, היא יכולה בעצם אחד הסיכומים המשקעים הנמוכים ביותר של הערים הגדולות של צרפת. ניס, הידועה באקלים שטוף שמש, יש בעצם בין הסיכומים המשקעים הגבוהה ביותר אבל רק בחודשים מסוימים של השנה. בדקו את הערים הגדולות.

מידע חודשי צרפת

הנה הדרך המהירה לקרוא על למה לצפות כשאתם מתכננים טיול הצרפתי שלך. לחץ על כל חודש עבור רעיון של מזג האוויר, מה לארוז, ומה האירועים העיקריים הם על ההצעה. גלה את המכירות השנתיות בחודשי ינואר ויולי; הקרנבלים הגדולים החורף והאביב; פסטיבלי הג’ז בקיץ העליון; פסטיבלי האמנות הגדולים ואירועים בולטים כמו המשחקים הרומים בזירה המפוארת נים ועוד.

ינואר
פבואר
מרץ
אפריל
מאי
יוני
יולי
אוגוסט
ספטמבר
אוקטובר
נובמבר
דצמבר