מידע למבקר קתדרלת סנט פול

Posted on

מידע למבקר קתדרלת סנט פול
יש כבר קתדרלה באתר זה עבור 1400 שנים, ואת הקתדרלה הנוכחית – יצירת המופת של סר כריסטופר רן – מגיעות יום שנת ה 300 של הקידוש שלה בשנת 2010.

מפורסם בעולם של קתדרלת סנט פול הכיפה הוא תכונת אייקונים של קו הרקיע של לונדון, אבל אל תיכנסו, כפי שיש כל כך הרבה מה לראות. פסיפסים נוצצים גילופי אבן משוכללים לתת סנט פול גורם מובהק “וואו”. וזה בלי לטפס עד בגלריה הלוחשת המפורסמת ומעלה עדיין לגלריית סטון או גולדן הגלריה עבור הנופים המדהימים. למידע נוסף על גלריות קתדרלת סנט פול .

קתדרלת סנט פול בקר עבור חינם

קתדרלת סנט פול מוכרת כרטיסים עבור מבקרים, אבל יש דרכים לבקר בקתדרלת סנט פול בחינם. אם אתם קצרים בזמן או כסף, לברר איך אתה יכול לבקר בקתדרלת סנט פול בחינם .

כרטיסים: מבוגרים: מעל £ 10

  • בדוק את אתר האינטרנט הרשמי של המחירים האחרונים.
  • ניתן גם להזמין כרטיסים בבית VisitBritain שופ (לקנות ישיר).
  • ניתן להזמין כרטיסי קתדרלת סנט פול עם תה מנחה מסורתי באמצעות Viator.

איך להגיע אל סנט פול

כתובת:  Churchyard של סנט פול, לונדון EC4

תחנות של הרכבת התחתית הקרובה ביותר: אחוזת בית / סנט פול / Blackfriars

תל ראשי: 020 7236 4128 (שני – שישי 09.00 – 17.00)
קו מידע הקלטות: 020 7246 8348
אינטרנט: www.stpauls.co.uk

השתמש בכלי לתכנון מסע או אפליקצית Citymapper כדי לתכנן את המסלול שלך על ידי תחבורה ציבורית.

שעות המבקר 

המבקרים מוזמנים 7 ימים בשבוע. הקתדרלה פתוחה סקרנים שני – שבת 08.30 – 16.00 (הכרטיס האחרון נמכרו). הגלריות העליונות פתוחות סקרנים מ 09.30 וההודאה האחרונה היא ב 16.15.
ביום ראשון הקתדרלה פתוחה לתפילה בלבד, ואין סיור. ישנם שירותים בכל יום בכנסייה וכולם מוזמנים להשתתף. למידע נוסף על שירותים יומיים בקתדרלת סנט פול.

הערה: בכל שעה, בכל שעה עגולה, יש כמה דקות של תפילה.

סיור מודרך או טיול מולטימדיה?

קתדרלת סנט פול סיורים מודרכים סיורי מולטימדיה זמין ושניהם כלולים במחיר הכניסה לאתר. האם זה שווה לקחת סיור של קתדרלת סנט פול או אתה יכול ליהנות הביקור שלך בלי מדריך? למידע נוסף על היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאפשרויות: טיולי קתדרלת סנט פול .

צילום בסנט פול

 צילום וצילום אסור בתוך הקתדרלה. עם זאת, אם אתה לוקח את הסיור המודרך שתוכל לצלם תמונות בחלק areas.You צריך גם להביא את המצלמה בכל מקרה, כפי שאתה יכול לקבל תצוגות מצוינות מגלריית סטון וגולדן הגלריה, כמו גם את התצפית מחוץ שמשקיף אל גשר המילניום ואת מוזיאון טייט מודרן.

עוד על קתדרלת סנט פול

סנט פול היא כנסייה אנגליקנית, והוא למעשה הכנסייה של אנשים כמו טקסים מלכותיים מתקיימים בעיקר לכנסיית ווסטמינסטר.

קתדרלת סנט פול נוכל לראות היום היא למעשה החמישית להיבנות באתר זה. הוא תוכנן על ידי סר כריסטופר רן ונבנה בין 1675 ו 1710 לאחר שקודם נהרס בשריפה הגדולה של לונדון.

הפסל רגל מחוץ החזית המערבית הוא למעשה של המלכה אן ולא המלכה ויקטוריה כמו להניח רב, כמו המלכה אן כהנה כמלך השולט כאשר קתדרלת סנט פול הושלמה.

המלכה ויקטוריה חשבה קתדרלת סנט פול הייתה “כהה ו עלובה” ולמעשה סרבו להיכנס לחגיגה של יובל היהלום שלה (שלטונו 60 שנים) ב 1887 כך השירות נערך על מדרגות הקתדרלה והיא נשארה בעגלה שלה. כדי לנסות להאיר את המקום, ויקטוריאניים הוסיף מפסיפסי הנצנצים סביב האפסיס, בתוך הכיפה.

סנט פול היה הקתדרלה הראשונה להיבנות לאחר הרפורמציה ב 1534, ואת רן תכנן סנט פול ללא קישוט צבעוני. הוא היה, ככל הנראה, לא התרשם עם ציורי סר ג’יימס טורנהיל באפסיס, מתחת לכיפה, למרות שהם נוספו בזמנו.

אתה עלול להיות מופתע לראות כי מרבית החלונות יש זכוכית שקופה; הזכוכית הצבעונית היחידה היא בקפלת הזיכרון האמריקנית מאחורי המזבח הראשי.

המקהלה ו- High המזבח עשויות להיראות זקנים, אבל הם בעצם נהרסו במלחמת העולם השנייה, אך לאחר מכן נבנו בשנת 1960 את העיצוב המקורי של רן.

בית הקפה במלון סנט פול

שעות פתיחה: 09:00 יום שני ישב עד 05:00 / הצהריים 12 סאן 04:00.

ובכן במחיר, עונתי, מקומי שמקורו התוצרת הבריטית טרי מוגש. התפריט משתנה באופן קבוע, אבל אתה תמיד יכול למצוא את הסיכות של כריכים, סלטים ועוגות טריים ומאפים. יש אפילו עוגת פירות סנט פול זמין.
יש גם את מסעדת סנט פול בקריפטה, המגיש תה צהריים ואחר הצהריים.

גישה חסומה

משתמשים ומבקרי גלגלים עם בעיות ניידות צריכים להיכנס דרך Churchyard הדרום. לפרטים נוספים ניתן להתקשר: 020 7236 4128.

רמת קריפטה יש רמפות קבועות כך נגישה לחלוטין (קריפטה, חנות ובית קפה ושירותים). בקומת הקתדרלה, האזור הנגיש רק הוא הקפלה האמריקנית.

אין גישה למעלית לגלריות אבל התצוגה Oculus בקריפטה נותן סיור וירטואלי 270 מעלות שגורם לך להרגיש כאילו אתה שם למעלה, בלי לטפס מדרגות כל כך הרבה.