מיטב הזמן לבקר במצרים

Posted on

מיטב הזמן לבקר במצרים

במשך אלפים שנים, נוסעים כמי שעבר למצרים כדי נועץ עיניים בתימהון הפירמידות והמקדשות העתיקות שנשארו מתקופת הפרעונים, אחת התרבויות הגדולות ביותר בעולם מאז ומעולם. לאחרונה, מבקר גם ללכת כדי לספוג את התרבות או לעשות עסקים בקהיר; ולגלות את החופים אידילי ושוניות מפורסמים בעולם של הים האדום. אם טיול למצר הוא ברשימת הדלי שלך, אחת ההחלטות הראשונות תצטרכו לעשות הוא מתי ללכת.

אם מזג האוויר הוא הדאגה העיקרית שלך, הזמן הטוב ביותר לבקר במצרים הוא במהלך הסתיו בחצי הכדור הצפוני, החורף או תחילת האביב (אוקטובר עד אפריל), כאשר הטמפרטורות נמוכות. כדי למנוע את ההמונים באתרים עתיקים כמו הפירמידות של גיזה, לוקסור, ואבו סימבל, מנסה להימנע שיא העונה (דצמבר וינואר). בשלב זה של שנה, אירוח וסיורים ברחבי הארץ הם בדרך כלל יקרים יותר. נוסע תקציב יכול לקבל הנחות טובות בעונות קיץ כתף.

מזג האוויר במצרים

עבור אנשים רבים, מזג האוויר הוא גורם מכריע בהחלטה מתי לבקר במצרים. האקלים הוא בדרך כלל חם ושטוף שמש לאורך כל שנה, ויש בדרום משקעים קטן מאוד של קהיר. אפילו במקומות הרטובים ביותר (אלכסנדריה ורפיח), יורד גשם רק על ממוצע של 46 ימים בשנה. וינטרס הם בדרך כלל קלים, עם היום הטמפרטורות בקהיר עם ממוצע סביב 68 מעלות צלזיוס בלילה, הטמפרטורות בבירה יכול לרדת ל 50 מעלות F או להנמיך. בקיץ, טמפרטורות להגיע לממוצע של 95 מעלות F, שמחריף בגלל לחות אינטנסיבית.

חשוב לזכור כי רבי המראות העתיקים של מצרים מוקם באזורים מדבריים שנותרו חם למרות הקרבה של נהר הנילוס. טיפוס לתוך קבר נטול ביום 100 מעלות ניתן ניקוז. כמה אטרקציות עליונות ממוקמות בדרום מצרים, שבו היא אפילו יותר חמה בקהיר. אם התכנון נמצא בביקור לוקסור, אסואן, אבו סימבל ו / או אגם נאצר ממאי עד אוקטובר, הקפד להימנע מהחום בצהריים על ידי מתכנן ביקור באתרים שלך בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות אחר הצהריים המאוחרות.

בין מרץ למאי, את חמסין הרוח מביאה אבק סופות חול עבה.

הזמן הטוב ביותר קרוז הנילוס

לאור זאת, הזמן הטוב ספר לשיט הנילוס הוא בין אוקטובר לאפריל. הטמפרטורות לניהול בשלב זה של השנה, מה שמאפשר לך לקבל את את רוב טיולי יום מראות איקוני כמו עמק המלכים ואת המקדשים של לוקסור. מאותן סיבות, נסיעות בחודשי הקיץ השיא של יוני אוגוסט אינו מומלץ. ממוצע שיאים עבור אסואן יעלו 104 מעלות F בשלב זה של שנה, ואין הרבה צל כדי פוגת הצעה משמש הצהריים.

הזמן הטוב ביותר ליהנות בים האדום

ביוני ל ספטמבר הוא זמן מצוין לבקר הנופש בחוף הים האדום. למרות היותו השיא של הקיץ, הטמפרטורות בחוף הם הרבה יותר מגניבה בפנים. טמפרטורות הקיץ ממוצעות ב לרחף הורגדה נופש החוף הפופולרי בסביבות 84 מעלות F, בעוד טמפרטורת הים היא מבושם 80 מעלות F-מושלם עבור שנורקלינג וצלילה. בחודשי יולי ואוגוסט זה חיוני כדי להזמין זמן רב מראש, כפי נופש יכול לקבל עסוק עם הנופשים אירופיים ואמריקאים; ועם מצרים עשירים המבקש להימלט מהחום של קהיר.

הזמן הטוב ביותר במדבר המערבי של מצרים הבקר

סאמרס במדבר יש להימנע, ככל שהטמפרטורה לעבר יעדים כמו נווה המדבר סיווה יעלה שגרתי 104 מעלות צלסיוס במהלך במעמקי החורף, הטמפרטורות בלילה יכול לצנוח אל מתחת הקפאה, ולכן הזמן הטוב ביותר לביקור הוא באמצע הדרך בין שתיים או באביב או ליפול. בפברואר כדי אפריל לספטמבר כדי ונובמבר היה פעמים האופטימליות בטמפרטורה-חכם, אם כי מבקרים באביב צריכים להיות מודעים סופות חול אפשריים כתוצאה של שנים שברב הרוח.

נסיעה למצרים במהלך חודש הרמדאן

רמדאן הוא החודש הקדוש למוסלמים של צום, והמועדים לשנות בכל שנה בהתאם לתאריכים של השנה המוסלמית. תיירים לא צפויים מהיר בעת ביקור במצרים במהלך הרמדאן. עם זאת, חנויות ובנקים נוטים לסגור במשך רוב היום, בעוד בתי קפה ומסעדות רבים לא פתוחים בכלל בשעות יום. בלילה, יש אווירה חגיגית בדרך כלל אוכל ושותים קורות חיים. לקראת סוף הרמדאן, ישנם מספר חגיגות כי הם כיף לחוות ולהתבונן.

אביב

האביב הוא זמן נחמד לבקר במצרים, הטמפרטורות בדרך כלל די בינוני. כמה מבקרים אולי כדאי להימנע שברב עונת רוח (מרץ עד אפריל) כפי ראות נפגעת לעתים קרובות על ידי סופות חול ואבק. זוהי תופעה מדאיגה במיוחד עבור צלמים להוטים. מחירי לינה והסיור בדרך כלל זולים יותר הם בעונת חורף השיא.

אירועים לבדוק:

  • אבו אל Haggag Moulid, קרנבל חמישה ימים לוקסור, בדרך כלל מתרחשת באביב, חודש לפני הרמדאן. הפסטיבל חוגג מנהיג סופי מהמאה ה -13, יוסוף אבו אל Haggag.
  • אנשים של מצרים לחגוג שאם El נסים לברך את עונת האביב בארץ. זה בדרך כלל מתרחש באפריל, לאחר הקופטית הפסחא.

קיץ

טמפרטורות קרובות הן לוהטות בקיץ, במיוחד במצרה עילית ליד לוקסור. אבל נסיעה בזמן זה יש הטבות שלה: אתה יכול לראות מצרים ללא נחשולי תיירים אחרים, עוזב אותך בשלום על חלק מהמונומנטים הנערצים ביותר במדינה. רמדאן בדרך כלל נופל בחודשי הקיץ; להיזהר כי כמה אטרקציות רשאיות לסגור מוקדם מהרגיל.

אירועים לבדוק:

  • מוסלמים לסיים את החודש הארוך הרמדאן עם ועיד אל פיטר, חג דתי.

נפילה

כמו באביב, בסתיו מביא בטמפרטורות קרירות ומחירים סבירים. חום יכול לפעמים אחרון לתוך אוקטובר, אך המונים עדיין רזה, מה שהופך את זה זמן נהדר לבקר מונומנטים פופולארי. אם אתם מתכננים ביקור החוף, מדובר בעונה אידיאלי לעשות זאת כמו ים סוף הוא עדיין חם ולא צפוף.

אירועים לבדוק:

  • ופאא אל Nil הוא חג קדום מוקדש נהר הנילוס. הם נמצאים בדרך כלל שנערכו במהלך חודש ספטמבר.

החורף

בעוד החורף יכול להיות במזג אוויר נעים, זה גם עונת התיירות הגבוהה. אטרקציות תהיינה יותר צפופות, ומחירי המלון יכולים להרקיע שחקים. יש גשם מדי פעם וכמה ערים, כמו אלכסנדריה, יצאו לחות למדי.

אירועים לבדוק:

  • ב -7 בינואר, Coptics של מצרים חוגגים את חג המולד הקופטית. בחצות, המתפלל לאסוף בהמוניהם וליהנות מסורתית fatta ארוחה ביחד.
  • פסטיבל אבו סימבל מתקיים ב -22 בפברואר בכל שנה בחגיגה של המקדש eponymous.
  • בעבר שנערך בקיץ, יריד אמנות קהיר היא אחת התערוכות הגדולות של האמנות העכשווית בארץ.