Skip to main content

ממסיבת הירח המלא תאילנד

המדריך שלכם מסיבת החוף Infamous של תאילנד ב Haad Rin, קופנגן

המדריך שלכם מסיבת החוף Infamous של תאילנד ב Haad Rin, קופנגן
רוטט הקרקע, רעש כאוטי ובלבול, גופות פזורות על החול, האש בכל מקום …

אסון גיאולוגי? האפוקליפסה? לא בדיוק. אלף נוסע באים מרצון להיות עדי מסיבות הפול מון המפורסמות בתאילנד, ללא ספק אחת מסיבות החוף הפרועות ביותר בעולם!

רוקדים עם 10 – 30,000 נוסעים על החוף תחת ירח מלא הוא די ניסיון. אבל לא כולם נהנה הנהנתנות והוללות. סמים, גניבות, פציעות הן דבר שבשגרה. מטיילים רבים להימנע המהומה בכוונה. אוהבים אותו או שונא אותו, במסיבת החוף החודשית באי קופנגן היא כל כך גדולה, כי זה ממש משפיע על זרימת תרמילאים נוסע בתאילנד!

אל תיתפס מודע; תחבורה ולינה להיות עסוק מאוד באיים. קח שלבי הירח בחשבון בעת ​​תכנון החופשה בתאילנד שלך. אם אתה לא מעוניין מסיבת הפול מון, לשקול הימנעות Haad Rin-או האיים מסביב Koh Samui-במהלך השבוע שלפני הירח המלא.

מהו ממסיבת ירח קופנגן המלאה?

כן, זה נשמע כמו באיזה אירוע פגאני על אי טרופי. האירוע אפי התחיל כאוסף קטן של חברים בשנות ה -80 וה גדל לתוך אחד הצדדים הגדול לשמצה ביותר על פני כדור הארץ. עכשיו יותר מ 30,000 בליינים-כמה לובש קצת יותר בגוף צבע להכות את החוף Haad Rin לשתף משקאות זיעה דלי עם אנשים מכל רחבי העולם. פסגות צד בזריחה ולבסוף נמוג בהדרגה למחרת בשעות אחר-הצהריים המאוחרות, עוזבת סצינה של טבח האשפה מאחורי בחוף.

חוגגים רבים, פשוטו כמשמעו, לישון איפה שהם נופלים, עדיין אוחזים הדליים שלהם!

כמה נוסעים לקרוא את סצנת מסיבות ירח מלאת עובדה מוגמרת, כי המפלגה הפכה ממוסחרת מדי מאז מקורותיה הדלים שלה בשנת 1985. בכל מקרה, חווה אחת מסיבות הירח המלאה של תאילנד בכל התהילה כאוטי, הקמאית שלהם תחת ירח חם נחשב טקס מעבר עבור תרמילאים על שביל הפנקייק בננה.

טיפים על השתתפותו מסיבת פול מון קופנגן

 • תאריכי מסיבות ירח מלאים מותאמים סביב חגים בודהיסטים; פשוט לא להניח שהצד הוא בליל בפועל של הירח המלא.
 • אלא אם אתם מזמינים משהו או מגיעים ימים מראש, מציאת אירוח בעונה העסוקה קשה. באופן לא מפתיע, מחירי האירוח לשלש בזמן מסיבת הפול מון. אנשים רבים בוחרים להישאר על קוסמוי, ואז לקחת מעבורת אל הצד. במהלך העונה העסוקה, נוסע לעתים קרובות לשתף חדרים, שינה בקומות, שינה על החוף, או לא לישון בכלל!
 • אם התוכנית שלך היא לחגוג כל הלילה, למצוא מקום לינה במרחק Sunrise Beach ואת הכביש הראשי עבור כל תקווה להירדם.
 • כמה מקומיים יוזמה חסמו את נתיבי הגישה העיקריים אל החוף כדי לגבות דמי כניסה. אתה בעצם בקשת לקנות צמיד במחיר מופקע המשמשת שלך “כרטיס”. תשלום הדמים הרשמיים הוא אופציונאלי; אתה תמצא הרבה נתיבים אל החוף. כמה נוסעים רוצים את הצמיד ללבוש למזכרת במשך חודשים לאחר מכן.
 • בית ההארחה Same Same-וברח דנית ליד החוף היא פופולרית עבור מפלגות חימום האפי ובצבעי גוף חופשיים לפני מסיבת פול מון.

עצות בטיחות עבור מסיבת פול מון

ממסיבת הירח המלא הוא אמור להיות חוויה מהנה. אין לקבל את הרושם הלא הנכון: זה בדרך כלל אירוע וטוב לב. אבל לשים עשרות אלף אנשים שיכורים במקום אחד חייב ליצור כמה מצבים רעים.

למרבה הצער, מסיבת הפול מון של קופנגן טוען כמה חייהם מדי שנה-בעיקר בשל טביעות כתוצאה ממנת יתר. הירח משפיע גאות ויוצר זרמים חזקים; לא לשחות בגילופין.

סמים מכל הסוגים נמצאים בכל מקום. איכות ותוויות אי אפשר לסמוך. ברור שאתה לא צריך לקבל תעלומה גלולה מאף אחד, ללא קשר למקור או התביעות. אפילו בתי המרקחה האי למכור תרופות מרשם מזויפות ולא ראויות לאמון לנוסעים שמוכן לשלם.

מרפאות למלא במהלך המסיבה עם חוגגים ששברו עצמות מן לקפוץ דברים. אחרים שתו יותר מדי או מעורב גלולים אלכוהול מרשם. ברנס נפוץ. הקפיצה בחבל האש הוא אטרקציה פופולרית במהלך המסיבה, ובאופן בלתי נמנע כמה אנשים בסופו של דבר עם כוויות חמורות כאשר היא עוטפת סביב רגליהם.

למרבה המזל, להישאר מצרות קלה עם ערנות מעט.

 • אל תיקח שום דבר למסיבה שאכפת לך. כלל זה חל על כסף, טלפונים, מצלמות, משקפי שמש, והנעלה.
 • לפני שעזב את הבית בונגלו או אורח שלך, לאבטח את חפצי הערך שלכם בדלפק הקבלה. Guesthouse וגניבת האכסניה נמצאת בבעיה במהלך מסיבת הפול מון.
 • למרות זמין בקלות, סמים אינם חוקיים בתאילנד. המשטרה פשטה על מסיבות הירח המלא; בלבוש אזרחי קצינים סמויים לפטרל המפלגה.
 • הישאר מחוץ למים! רוב מקרי המוות שהתרחשו במהלך מסיבות ירח מלא נובעים טביעה.
 • המשקה המועדף במסיבות פול מון הוא דלי תאילנדי מפורסם. לפקוח עין על המשקה שלך כמו druggings הדלי אינו נדיר. קנייה אותם ממקומות מכובדים היא בטוחה יותר מאשר מהצריפים הרבים עם שמות מצחיקים על החוף.
 • אם אתה חושב שאתה צריך לקרוס על החוף, לעשות זאת בתוך התחומים “המיועד” שוכבת עם קלטת סביבם.

הגעה אל מסיבת פול מון

ממסיבת הירח המלאה מתרחשת באי קופנגן במפרץ תאילנד. תחבורה ניתן להזמין חבילות משולבות אוטובוס-סירת רכבת-סירה, או שאתה יכול לעשות את הדרך שלך אל האי.

תחילה ציין אוטובוס לילה או רכבת מבנגקוק לעיירה סוראט תאני. טיסות מבנגקוק לקחת פחות משעות, והגעת קופנגן מצ’יאנג מאי קלה מספיק. סוראט תאנה (קוד שדה תעופה: אגד) היא הנקודה-off הקפיצה עבור האי.

פעם סורט תאני, אתה יכול להזמין מעבורת ארבע שעות או סירת מרוץ מהירה אל האי. בקופנגן, רבי songthaew (מוניות טנדר אדומות) נהגים יחכו הגעתו של המעבורת. לתפוס טרמפ Haad Rin-שבו רוב האנשים יהיו יוצאים-חצי אי בקצה הדרומי של האי.

המפלגה זרועות לאורך Haad Rin Nok- “Sunrise Beach.” הדרין הוא צר מספיק כדי ללכת בין חוף זריחה ושקיעה ביץ ‘(Haad Rin Nai). אל תצפה לישון הרבה אם אתה נשאר ליד Sunrise Beach או בצד המזרחי של חצי האי! הרעש נמשך כל הלילה וכל הבוקר הבא.

אירוח משתלם באי ממלא עד אפס מקום. יש אנשים בוחרים להישאר על סמוכי קו טאו או על קוסמוי ואז לבוא הלילה של המפלגה.

מקומות אחרים בקופנגן

למרות נוסעים רבים לא תועה רחוק מזירת צד ב Haad Rin, קופנגן הוא למעשה אי גדול, יפה עם הרבה מפרצים וחופים. בצפון האי מכוסה מפרצים פרטיים נגישים רק באמצעות סירה או שבילים בג’ונגל מחוספסים.

ממסיבת הירח המלא להיטים חצי האי של הדרין בקצה הדרומי של האי. אין למנוע קופנגן לחלוטין מחשש שמישהו יצייר את הפנים שלך למסור לך דלי של רום Redbull!

ממוקם Haad Tien ביי, המקדש הוא מקום מפלט בריאות יפה רק 15 דקות בסירת מונית משדה הדרין. אתה יכול לברוח מזירת צד במשך כמה ימים, גמילה, ולפגוש אנשים מעניינים סדנאות רבות שם. שכנות Haad Yuan Beach עוד אלטרנטיבה טובה עבור תתרחק Haad Rin במשך כמה ימים.

מתי ללכת

ממסיבת ירח קופנגן המלאה maxes החוצה במהלך העונה העסוקה של תאילנד בין נובמבר לאפריל. דצמבר, ינואר, פברואר הם בדרך כלל בחודשים הגדולים. המסיבה בדרך כלל חווה נוכחות שיא עבור הסילבסטר.

בגלל חגים בודהיסטים חשובים רבים מבוססים על אירועים ירחיים להתרחש במהלך ירח מלא, לפעמים ממסיבת הירח המלאה היא יום לפני או אחרי הירח מלא בפועל.

ההצטברות של מסיבת פול מון היא בדיוק כמו פרא ומהנה כמפלגה. אנשים מתאספים במספרים גדולים יותר ויותר במשך שבוע שלפני הירח המלא.

העתיד של מסיבות פול מון בתאילנד

הממשלה הצבאית השלטת תאילנד הבהירה שהם לא אוהד של האירוע קולני על קופנגן. מאמצים רבים כדי לשכך את הצדדים הירח-שלב רבים אחרים באי (חצי ירח, ירח חדש, שיווה מון, וכו ‘) באופן חלקי מוצלח. מסיבת פול מון חיה על רק בגלל הפרנסה של תושבי אי רבים תלויה האירוע.

כפי שהממשלה מנסה לקבל להתמודד על הכאוס, והמסחור ממשיך לטפס ב, העתיד של מסיבות פול מון בתאילנד אינו ודאית במקרה הטוב.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *