מסעות סינגפור – דרישות ויזה סינגפור, מזג, יסודות נסיעות ועוד

Posted on

מסעות סינגפור - דרישות ויזה סינגפור, מזג, יסודות נסיעות ועוד

נסיעות סינגפור היא חוויה ייחודית, אולי בגלל סינגפור עצמה מהווה אנומליה כזאת.

עיר / מדינה / האי הזעיר של דרום מזרח אסיה הוא לשמצה רבב קצת יקר בהשוואה לערים אחרות באזור. סינגפור מדורגת ראשון אסיה על מדד הפיתוח האנושי (כאינדיקטור שלוקחת בריאות חשבון, פשע, חינוך, איכות החיים, וגורמים אחרים), אבל המדינה סובלת אתגרים אחרים.

יש סינגפור מורשת של בטון, מיסוי כבד של אלכוהול, ו קמעונאית הנוצצת זה מספיק כדי להפחיד תרמילאי תקציב בהכרה חזרה לתאילנד. במציאות, העיר ממש מתגאה שטח ירוק שופע והוא מפתיע אופניים ידידותיים. המטריצה ​​של שבילי skywalks קישוריות פרקים שונים המסייעים למטיילים לשכוח שהם נמצאים עיר הומה של מ’!

Essentials מסעות סינגפור

 • שם רשמי: הרפובליקה של סינגפור
 • זמן: UTC + 8 (13 שעות לפני הזמן הרגיל המזרחי)
 • קוד טלפון מדינה: 65
 • עיר הבירה: סינגפור (סינגפור היא עיר / מדינה)
 • אוכלוסייה: 5.61 מיליון
 • דתות ראשיות: בודהיזם: 33 אחוזים; הנצרות: 19 אחוזים; האיסלאם: 14 אחוז

למה לצפות כאשר נסיעה לסינגפור

כמו קואלה לומפור, תיתקל אוכלוסייה מגוונת מאוד של סינית, הודית, ואנשים מלאית, יחד עם שפע של עובדים זרים שתרמו סינגפור ביתם החדש. שפע של תרבויות למזג לעשות סינגפור לנסוע חוויה חינוכית באמת.

די טוב כל הסינגפורים הם דו-לשוניים דוברי אנגלית, או את הטעם המקומי, “Singlish” – למרות שזה מיואש באופן רשמי על ידי הממשלה. בניגוד לכמה מערי הבירה כאוטי באסיה, סדר ויעילות מוערך ביותר בסינגפור. הניקיון הוא יקר, ואת המים ברז לא להרעיל אותך.

ללכת לאיבוד קל בקניונים השרוע הקשורות ביניהן הן מעל ומתחת לפני האדמה. אתה לעולם לא נגמר של מקומות מכוסים ביום גשום. החוף הנעים הופך למוקד בלילה לאכילה חברתי. במבט ראשון, זה עשוי להופיע כי הסינגפורים חיים רק כדי לאכול ולקנות! אבל בעיר יש שפע של כותרת תרבותית ויצירתי נמצאת הרחק הקניונים. המוזיאונים ברמה העולמי בסינגפור יכולים להעסיק אתכם במשך ימים.

האם סינגפור מסעות יקרים?

האכילה בסינגפור היא זולה ביותר, אולם, האירוח הוא גבוה יותר מאשר במדינות שכנות סביב מזרח אסיה. דמי כניסה הם יחסית יקרים, אבל ברוב המקרים אתה צפוי למצוא שפע של פעילויות חינם ליהנות ברחבי העיר. מקומי ומטיילים מנוסים יודעים איך לחסוך כסף בסינגפור על ידי ניצול של freebies והנחות.

תושבים, במיוחד לגולים, מתייחסים בציניות כדי סינגפור בתור “עיר בסדר” בגלל קנסות כבדים על עבירות מקומיים קטנים לכאורה . אתה יכול להיות קנס על המקום למסטיקים, רכיבה על אופניים על המדרכה, להביא מזון או משקאות על תחבורה ציבורית, עישון במקומות הלא נכונים, לא להוריד מים באסלה, או מזגזג מחוץ מעברי הרחוב. אפילו להיתפס עם סרט שהוריד באופן בלתי חוקי או סיגריה אלקטרונית יכול להיות מקבלים סטירה עם קנס בגבול.

סינגפור בדרך כלל מדלגים מעל או רק נתון כמה ימים על ידי מטיילים בתקציב בגלל המוניטין שלה כיעד יקר – במיוחד בחיי הלילה ומפגשים חברתיים. למרות שאתה יכול בקלות ליהנות ממטבח מדהים עבור תחת בארה”ב 5 $ על בתי אוכל כגון לאו Pa Sat, מפורסם אירוח, קניות, חיי הלילה הם מאוד יקרים בהשוואה למדינות אחרות בדרום מזרח אסיה.

מיסוי כבד מנפחת מחירים על כמעט הכל. מסים על אלכוהול וטבק הם גבוהים במיוחד. בניגוד למדינות אחרות באסיה, סינגפור יש טכנית שום קצבה דיוטי פרי להבאת טבק לתוך המדינה.

דרישות סינגפור ויזה

רוב הלאומים לא צריכים לארגן ויזת נסיעות לפני שאתם מבקרים סינגפור; נוסעים מארצות הברית והאיחוד האירופי רשאים לשהות 90 יום בחינם. תקבל חותמת בחינם עם ההגעה.

אם נושאת תרופות מרשם, להביא עותקים של מרשם הדרכון הרפואי שלך אם יש לך אחד. יש סינגפור גזר דין מות חובה על סחר בסמים, ולכן אפילו לא חושבת על הבאת סמים ממדינה אחרת!

פקיד אתר סינגפור המכס יש פרטים ספציפיים על פריטים אסורים.

האנשים

 • אוכלוסייה: 5.61 מיליון (מפקד 2015)
 • תוחלת חיים: 83.1 שנים (תוחלת חיים שלישית באורכו בעולם, מאחורי רק ביפן הראשונה בדירוג ושוויץ השני מדורג)

סינגפור מדורגת במקום שלישי בעולם עבור צפיפות אוכלוסייה, אפילו outranking הונג קונג עבור מספר התושבים נדחסו קילומטר רבוע.

למרות שרוב האוכלוסייה הוא סיני, סינגפור היא כור היתוך של אנשים ותרבויות. לפי הערכות, 43 אחוזים מתושבי המדינה נולדו מחוץ סינגפור.

מעניין, נשים בסינגפור יש שיעור הפריון הנמוך ביותר בעולם, אולם, המספר הגבוה של עולים ותושבים זרים לשמור על אוכלוסיית המדינה מפני ירידה.

אם אי פעם רצה לתת CouchSurfing לנסות, סינגפור היא המקום לעשות זאת. שפע של לגולים להציע הזדמנויות להישאר איתם בשלום בחינם. ידיעה מקומית שמכיר את העיר היא עזרה ענקית עבור חיסכון בכסף מקבל מתחת לפני שטח התיירות.

כסף ב סינגפור

 • מטבע: דולר סינגפור (SGD). סימן הדולר הטיפוסי ($) או ($ S) ממוקמים לפני הסכום.
 • אגף: S 1 $ מחולק 100 סנט.

סינגפור היא ביתם של האחוז הגבוה ביותר של מליונרים בעולם (על ידי עושר פנוי). אפילו מיליארדר אדוארדו סברין, מייסד-שותף של פייסבוק, גינה האזרחות האמריקנית שלו והתיישב סינגפור בצעד שנוי במחלוקת כי אומרים מבקרים היו למנוע מיסוי.

סינגפור משתמשת מטבע עבור יחידת המטבע 1 $ שלהם. אחרת, תיתקל שטרות צבעוניים בערכים של 2 $, 5 $, 10 $, 50 $, ו 100 $. למרות 20 $ ו 25 $ הערות תהיינה במחזור, רק לעתים נדירות אתה רואה אותם. הדולר סינגפור מחולק 100 סנט.

כרטיסי אשראי, במיוחד ויזה ומאסטרקארד, הם מקובלים בבתי המלון של סינגפור, מסעדות, ומרכזי קניות. כספומטים מערביים מחובר הם ממש בכל מקום ברחבי העיר – דבר טוב, אתה הולך צריך אותם!

Tipping אינו מנהג נפוץ בסינגפור , לעומת זאת, יש כמה יוצאים מן הכלל. אתה צריך לאסוף לדולר הקרוב כאשר מפנים נהגים או אחרים אשר מספקים שירות.

למרות בתור נוסע אתה כנראה לא יהיה מספיק מזל כדי נתקל, הצעת חוק 10,000 $ של סינגפור הוא השטר בשווי הגבוה ביותר בעולם! הממשלה הפסיקה לייצר המלים ב 2014 ומאז פעיל הסרה מן המחזור.

שפה בסינגפור

 • שפות רשמיות: סינית, אנגלית, מלאית Bahasa, טמיל (דרום הודי)

אתה לעתים רחוקות תתמודד עם מחסום שפה בעת הנסיעה בסינגפור. עם קבוצות אתניות שונות כל כך הרבה צורך לנהל עסקים, אנגלית מדוברת בכל מקום למרות מוערכים של 20 אחוזים מהתושבים להיות מסוגל לקרוא או לכתוב באנגלית. אפילו חוקה הסינגפורי כתוב באנגלית.

למרות Bahasa מלזיה (מלאית) היא שפה לאומית רשמית של סינגפור, רק כ 12 אחוזים מהתושבים להבין אותו.

גרסה לא רשמית, סלנג-כבד של סינגפור של אנגלית נקרא באופן הומוריסטי בשם “Singlish” ואת שואלת מילים מסינית, טמילית, ואת מלאית. למרות Singlish להיות מבוסס באופן רופף על אנגלית, תיירים יכולים בקושי להבין את הניב הייחודי מנוקד eavily עם המון lah של .

הזמן הטוב ביותר לבקר סינגפור

סינגפור נשארה חמה ומקבלת גשם בשפע לאורך כל השנה , אולם, פברואר הוא בדרך כלל החודש היבש ביותר. אובך משריפות מבוקרות הבוערות סומטרה הסמוך מהווה בעיה שנתית. השריפות לצמצם במידה ניכרת את איכות האוויר בחודשים מאי עד אוגוסט.

פסטיבלים בסינגפור

התמהיל הגדול של קבוצות אתניות כי להתקשר הביתה סינגפור לחגוג מספר הפסטיבלים. מספר בודהיסטי, איסלמי, הינדו, טאואיסטים, ובחגי נוצרים הם נצפו על ידי הקבוצות השונות.

כל החגים הסיניים הגדולים נחגגים בהתלהבות, סינגפור, במיוחד שנה הסינית חדשה, פסטיבל Mooncake הסיני, ואת הרוחות הרעבות הפסטיבל. מחירי לינה להרקיע שחקים בחגים ציבוריים אלה.

רמדאן הוא ציין ידי האוכלוסייה המוסלמית של סינגפור, למרות שזה נדיר משפיע נסיעות. היום הלאומי של סינגפור הוא ב -9 באוגוסט נחגג מדי שנה עם מצעד גדול וחגיגות פטריוטיות.

להגיע לשם בסביבות

עם צפיפות אוכלוסין כה גבוהה על האי, תנועה יכולה להיות נוראה. בעלות פרטית של מכוניות בסינגפור היא יקרה מאוד, אבל זה לא מונע הרבה תושבים מהנהיגה.

תחבורה ציבורית היא ללא ספק הדרך ללכת בסינגפור. מערכות MRT ו LRT המעולות הן בעיקר יעילות ונקיות. מערכת האוטובוס קלה לניווט, וכרטיס תחבורת EZ-Link שלך (שווה להגיע אם יהיה שוהים במשך יותר מ ימים ספורים) יחסוך לכם כסף וזמן.

נמל התעופה צ’אנגי בסינגפור (קוד שדה התעופה: SIN) הוא יצירת אמנות. תשכח התעופה המסורתית, תועלתנית עם אורות משמימים נוסעים אומלל; יש צ’אנגי אווירה של קניון גדול. אתה תמצא שישה גנים באוויר הפתוח, גן פרפרים, מגרשי משחקים לילדים, חדר כושר, מקלחות, קולנוע, ואפילו בריכת שחייה להרוג זמן במהלך layovers ארוכה!

סינגפור איירליינס זוכה פרסים בעקביות על היותה אחת מחברות התעופה הטובות בעולם.

אם באנו יבש ממלזיה, לנסות את הנוח באוטובוס מקואלה לומפור וסינגפור במקום לטוס.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *