מסעות סתיו באיטליה – למה לצפות בעת ביקור באיטליה בסתיו

Posted on

מסעות סתיו באיטליה - למה לצפות בעת ביקור באיטליה בסתיו
סתיו, או בסתיו, הוא זמן נפלא לטייל באיטליה. המוני תיירים הם דלילים, מחירים וטמפרטורות צונחים, והאוכל הוא פנטסטי. הנה מבט על מה יש איטליה להציע בסתיו.

למה לנסוע בסתיו?

  • מצא מחירי הטיסות נמוכים ומחירי אירוח
  • תיהנו ליפול מזונות כמו כמהין ופטריות יער
  • לפסטיבלי נפילה ואירועי תרבות
  • נסיעות ללכת בלי החום של הקיץ
  • בקרו אטרקציות תיירותיות וערים בלי קהל גדול
  • לחוות את היופי הדרמטי של איטליה בסתיו

סתיו מזג האוויר והאקלים

בתחילת הסתיו הוא עדיין נעים בחלקים רבים של איטליה אבל ככל שהעונה מסתיים, זה בהחלט נעשה קר. הסתיו הוא יותר קל לאורך החוף אך היבשה קרה, במיוחד בהרים. אוקטובר בדרך כלל מביא בבקרים פריכים, מגניבים וערבים אבל בימי שמש רבים. נובמבר הוא אחד החודשים הגשומים של איטליה, אבל יש בדרך כלל עדיין מספר לא מבוטל של ימים שטופי שמש. לקראת סוף נובמבר לתוך בדצמבר גשם מתחיל לרדת בחלקים רבים של איטליה. ונציה קרובות חווה קצת הצפה מן גאות או אקווה אלטה בסתיו.

מצא מזג אוויר היסטורי ומידע אקלים בערים גדולות איטלקיות על איטליה מסעות מזג.

פסטיבלים ותרבות

הבהרה של סתיו היא יום כל הקדושים, פסטיבלי מוסיקה, ופסטיבלי מזון כוללים כמהין, ערמונים, פטריות, ענבים (ויין), שוקולד, ואפילו טורונה. אופרה ותיאטרון העונה מתחילה במקומות רבים בסתיו, מדי. חגים לאומיים איטלקית במהלך הסתיו הם יום כל הקדושים ב -1 בנובמבר יום החג של ההתעברות ללא רבב ב- 8 בדצמבר בימים אלה, שירותים רבים יהיו סגורים. בסביבות 8 בדצמבר, איטליה מתחילה לקשט לחג המולד ותהיינה שווקי חג המולד קטנים קלעים מולדים להגדיר בפיאצה או כנסייה.

ביקור הערים של איטליה בסתיו

ערים קרובות לנקות ומסעדות וחנויות קרובות במהלך אוגוסט כאשר מרבית האיטלקים יוצאים לחופשה שלהם. בסתיו, מסעדות וחנויות בערים פתוחות. אמנם יש פחות שעות אור שמש, שקיעות מוקדם מתכוון יותר זמן ליהנות הערים לאחר רדת החשיכה. ערים רבות להדליק מונומנטים היסטוריים שלהם בלילה כך שאתם מטיילים ברחבי העיר לאחר רדת החשיכה יכול להיות יפה ורומנטי. בעוד אתה תמצא קהל מצומצם וקטן מחירי מלונות נמוכים ברוב המקומות, פירנצה ורומא הם פופולריים מאוד בחודשים ספטמבר ואוקטובר.

ישנם פסטיבלי מוסיקה ותיאטרון נפילה בערים מסוימות, כולל רומא ופירנצה.

נופל מחוץ לאזורי התיירות

אם אתה הרחק מאזורי תיירות גדולים, אתה תמצא מוזיאונים ואטרקציות יש שעות קצרות יותר מאשר בקיץ. כמה דברים עשויים להיות פתוחים רק בסופי השבוע. נופש על שפת הים ואזורי קמפינג יכול להתחיל לסגור בסתו מאוחר ויש חיי לילה פחות למרות אירועי תרבות, כמו תיאטרון ואופרה, מתחילים את ויש ירידים ופסטיבלים, במיוחד פסטיבלי האוכל.

אוכל איטלקי בסתיו

הסתיו הוא הזמן הטוב ביותר עבור אוהבי אוכל גורמה. מה יכול להיות טוב יותר מאשר כמהין טרי? בקר יריד כמהין לטעום מאכלים כמהין או פשוט ליהנות הארומה החודרנית באוויר. יש המון פטריות טריות בסתיו כך הרבה מסעדות תכלולנה אותם במנות מיוחדות. יבול יין וזית הם בסתיו.

אריזה עבור סתיו

מאז מזג האוויר בסתיו יכול להיות בלתי צפוי, עדיף לארוז בגדים שאפשר ללבוש בשכבות. גם בחודש נובמבר, עדיין ייתכן ימים חמים לאורך החוף. קח סוודר תכליתי אך לא כבד מדי, מעייל גשם, נעליים יציבות שיכול להיות משוחק גשם, ו מטרייה טוב. בסוף הסתיו, מומלץ מעיל כבד, מדי.