Skip to main content

מסעות רכבת בתאילנד: הזמנת כרטיסים, בחירת מחלקה, מזון, ועוד

מסעות רכבת בתאילנד
למרות טיסה בהחלט מהר, נסיעות ברכבת ב תאילנד היא בדרך כלל חוויה מהנה שתזכור. נקישות יחד על הזדקנות מסלולים ברחבי האזור הכפרי היא שלווה נופי, וזה מאפשר לנסוע כמו שהמקומיים עושים. אתה עלול בסופו של דבר מפגש עם אנשים ידידותיים שעושים את הנסיעה אפילו יותר מיוחד.

מבחינה טכנית, עף בין בנגקוק צ’אנג מאי בקושי עולה יותר הולך ברכבת – בהנחת חברות תעופת התקציב לא מחסנית עמלות על גבי הנסיעה המקורית. אבל הנסיעה ברכבת בתאילנד מאפשרת לך לראות את הנוף. אם אתה בר מזל מספיק כדי לקבל אחת המכוניות באוויר הפתוח, רק המאוורר, תקבל להריח אותו, מדי!

נסיעה ברכבת בתאילנד

בעוד נופי ונוח יותר, רכבות הן בצורה האיטית ביותר של תחבורה בתאילנד. הולכים ברכבת הוא אפילו איטי יותר מאשר האוטובוס הארוך לגרור, אבל זה ללא ספק בטוח יותר מעניינת. בניגוד בעת נסיעה באוטובוסים, תוכל להסתובב, למתוח את הרגליים, והוא יכול לגשת לשירותים. נסיעות הרכבת בתאילנד יותר נופיות ומאפשרות לך למנוע תנועה כבדה בכבישים רעים.

אם נוסע לילה, אתה תגיע הרבה יותר רעננים אחרי לילה ברכבת רדומה במקום אוטובוס לילה. סטטיסטית, תאילנד יש אחד שיעורי התמותה התנועה הגבוה ביותר בעולם; תאונות אוטובוס נפוצות. למרות העיכובים ואפילו תקלות מזדמנות לקרות, נסיעות ברכבת הוא עדיין בטוח יותר מאשר נסיעה באוטובוס.

הזמנת כרטיס רכבת

כמו צורות אחרות של תחבורה, יש לך שתי אפשרויות להשגת כרטיס הרכבת שלך: לרכוש אותו דרך סוכן נסיעות (יש הרבה בתחומי התיירות) או לקחת תחבורה לתחנת הרכבת ולרכוש כרטיס משלך.

משרדי תיירות להוסיף על עמלת הזמנה, אך תוספת התשלום לא יכול להיות יותר משמעותי מאשר קבלת הסעות מתחנת הרכבת לרכוש כרטיס. סוכני קרובות עושים הזמנה גדולה לרישום אוטובוסים לתיירים. חלקם אפילו ינסו לשכנע אותך לא לקחת את הרכבת כליל – ובכך חוסך להם את הזמן ללכת לקבל את הכרטיס שלך. בדוק עם משרד אחר אם אתה אמרת כי הרכבת מלאה.

כרטיסי רכבת למכור את שבועות מראש לפני אירועים גדולים כגון Songkran. אתה צריך להזמין מראש עד כמה שאפשר, אם נוסעים בתקופות החגים בתאילנד.

אתה יכול לבדוק לוחות זמני תעריפי כרטיס על אתר הרכבת של תאילנד הרישמית , לעומת זאת, תצטרך להזמין כרטיסים דרך סוכן של צד שלישי (שותף בד”כ מקושר באתר).

באיזו כיתה מושב להזמין

צי הרכבות בתאילנד מגוון מאוד; שלושה סוגים שונים של שני מכוניות ישנות יותר וחדשות יותר הם על המסילות בכל זמן נתון. כמה מכוניות נרכשו מיפן וסין גם נוספו לתערובת. יש מזל-of-the-תיקו אלמנט מעורב, מובילה לבלבול כמה. ייתכן לספר למישהו על מיזוג האוויר מקפיא אותך כל הלילה רק כדי לגלות הרכבת שלהם היו חלונות פתוחים ובעיות יתושים.

הערה: עישון אסור באופן רשמי על כל הרכבות בתאילנד , למרות נוסע לעתים קרובות להתגנב סיגריות בעמידה בין המכוניות הצמודות.

מחלקה ראשונה

מכוניות מהמדרגה ראשונות זמינות על, רכבות לילה ממוזגות בלבד. מלבד כמה מכוניות יפניות לשנות את ייעודו עם מקומות עגינה חד תפוס, תאים להחזיק שני אנשים באים עם כיור קטן. יש נוסע סולו לשתף רבעונים הקרובים עם מישהו מאותו המין, אלא אם הם מוכנים לרכוש כרטיסים לשני מקומות העגינה בתא.

כמו בכיתה השנייה, הדרגשים שינה במחלקה הראשונה מומרים על ידי דיילת אל המושבים במהלך היום.

מחלקה שניה

כיתה שנייה היא האפשרות החסכונית ביותר עבור נסיעות ברכבת נוחות בתאילנד. כרטיסים מדרגה שנייה לרכבות לילה נוטים למכור את הראשונה; להזמין כמה ימים מוקדם אם מדובר בכיתה המועדפת עליך.

רכבות מדרגה שנייה יש יושב ושנת מכוניות. מכוניות חלקם ממוזגים ואטומים עד, בעוד שאחרים הם אוהד בלבד. ככל, מכוניות בלבד אוהד הם לא טעימים כמו אלה ממוזגים, עם זאת, יש להם חלון גדול מוריד להכניס מראות וריחות מן העיירות והכפרים!

שיעור שלישי

רכבות מהמדרגה שלישית להציע מושבים קשים בלבד; רוב הם מרופדים אבל עדיין יש כמה מכוניות ישנות עם מושבי עץ. אפילו עדיין, בכיתה ג ‘הוא נוח מספיק לנסיעות בשעות היום וגם כדרך חסכונית מאוד כדי לכסות קצר עד בינוני מרחקים אורך. נסיעה במחלקה השלישית בסדר למסע קצר בין בנגקוק איוטאיה.

רכבות סליפר בתאילנד

עבור נוסעים המעדיפים ללכת בדרך יבשה, ההרכבות הרדומות תאילנד הן אופציה בלתי נשכחת. בניגוד בעת נסיעה על ידי יום, אתה לא תפסיד זמן התחבורה להעברה לחלקים שונים של המדינה. במקום זאת, תוכל לחסוך את העלות של לילה של לינה בעקבות ליעד הבא שלך – בונוס!

בעת רכישת הכרטיס שלך, תתבקש אם אתם מעדיפים דרגש עליון או תחתון. הדרגשים העליונים מנוכים מעט ומציעים הפרטיות קצת יותר בשל היותו מעל פני הקרקע. הם גם קצת יותר קצרים במיטות התחתונות. אנשים גבוהים לא יוכלו להשתרע באופן מלא או עליון או תחתון, לעומת זאת, הדרגש העליון יש אפילו פחות מקום לרגליים. בכולם יש פרגוד כדי למשוך וכולל מצעים נקיים.

עצירות של שעות הבוקר מוקדם, שלא הוכרזו. למעשה, לא מפסיק הם הודיעו. איכשהו, אנשים פשוט יודעים מתי לרדת. לטעות בצד הבטוח ידי הבטחת הדיילת שלך יודע היעד הסופי שלך. הם להפליא נבונים בלשמור את כל זה ישר יכולים להעיר אותך – אני מקווה. ליתר ביטחון, להיות ארוז ומוכן לרדת מהרכבת ממהר למקרה.

לויה תגיע הדרך מוקדם בבוקר כדי להתחיל להמיר את דרגשים בחזרה מושבים, אז אתה צריך אזהרה בשפע כאשר stop שלך מגיע.

למרות גניבה ברכבות רדומות בהחלט לא רעה סוגיה כמו באוטובוסי הלילה בתאילנד, אתה עדיין צריך להימנע להירדם עם סמארטפון בחיקך. אל תשאיר את הטלפון שלך על המושב כאשר מסתובבים.

מזון ומשקאות ברכבות

דיילות רכבת במדים כנראה תשאלנה אותך יותר מפעם אחת כדי להזמין אוכל ומשקאות. מכירות אלכוהול הודחו ברכבות תאילנדיות מאז 2014, לעומת זאת, אתה עדיין יכול לקבל מזון ומשקאות אחרים. אם האופציות שלך הן נמוכות, אוכל רכבת במחיר מופקע לעומת הסטנדרט הזול-ו-טעים בתאילנד.

מכוניות האוכל בחלק האחורי של הרכבת הם אופציה למפגש חברתי, למרות שהם פחות ממושמעים כעת כי מכירות בירה הם לא יותר.

האם כפי שהמקומיים עושים בדרך כלל: היכונו למסע ארוך על ידי רכישת חטיפים משלך ומים מינרליים לפני שאתה עולה על הרכבת.

טיפים עבור Better נהנים מסעות רכבת בתאילנד

  • אם התאריכים או ההעדפה של כיתת מכונית אינם גמישים, ימים אחדים בספר מראש. כרטיסים עבור סופי שבוע וחגים למלא שבועות מראש לשיעור שני.
  • מכוניות שאינן חתומות וממוזגים יכולים לקבל מאוד קריר. שמור צמר או שמיכה נוחה לשימוש.
  • העישון אסור בכל מקום ברכבות בתאילנד, למרות נוסעים וכמה מהם עושים זאת בחשאי בחללים בין המכוניות.
  • לעתים קרובות תוכל לפגוש את רוב האנשים במכוניות מדרגה שנייה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *