מספר 24 לונדון אוטובוס לסיור סיור זול

Posted on

מספר 24 לונדון אוטובוס לסיור סיור זול
ישנם קווי אוטובוסים רבים בלונדון כי הן מעולות לביקור באתרים. המסלול 24 מספר בקרב יותר פופולרי, כפי שהוא מתחיל בהמפסטד בצפון לונדון, עובר דרך מרכז לונדון, ומסתיים פימליקו ליד תחנת ויקטוריה. הסיור הכולל לוקח כשעה.

מס ’24 בלונדון אוטובוס הכביש

המסלול מתחיל ב סאות ‘אנד גרין בצומת של כביש End דרום פונד רחוב. זוהי הליכה קצרה מן המפסטד הית תחנה על לונדון overground. אמנם יש, יש לטיול בהמפסטד הית, לבקר  2 כביש הערבה  (לשעבר ביתו של האדריכל ארנו גולדפינגר) או לעצור לארוחת צהריים בפאב  את האייל , אשר יש גינה פאב נחמד.

אוטובוס No.24 אוטובוס Routemaster חדש. האוטובוסים הם מלאים נגישים ויש שלוש כניסות כך בפנימייה והורדה הם מהירות ויעילים.

היכרות קמדן

החלק הראשון של המסלול הוא די למגורים אלא 10 דקות ב כך, האוטובוס מגיע קמדן בו הוא פונה שמאלה אל צ’וק פארם רוד. שוק האורוות הוא מימין ואת גשר רכבת קמדן טאון הולך על הכביש קדימה.

קח מבט מהיר במעלה רחוב קמדן גבוה לפני האוטובוס פונה שמאלה אל הכביש האולי. חפשו ארמס האולי בפאב בצד ימין. זה היה בפאב האהוב של איימי ווינהאוס.

בקרוב זה ימינה אל רחוב קמדן ואתה ליד תחנת הרכבת התחתית קמדן טאון. בכיוון זה האוטובוס לא ללכת לאורך הרחוב הראשי בכיוון אחד קמדן אבל, כמובן, אם אתה עושה את המסלול בכיוון ההפוך תקבלו לראות את שוק קמדן המפורסם המרפדים את הכביש.

אם אתה נשאר על האוטובוס, זה עתה פונה שמאלה ולוקח במקביל לתוואי אל החלק התחתון של הרחוב הראשי של קמדן.

בשעת Mornington Crescent תראה רכבת התחתית לסלי המקסימה המעוצבת ירוקה ובעוד האוטובוס הולך שהותיר התחנה להסתכל זכות לראות את בניין ארט דקו המענג ששמש בית-חרושת לסיגריות החתול השחור קאררס, עיצוב הושפע בסגנון מצרי

האוטובוס ואז מצטרף המפסטד כביש וראשי מטה לכיוון מרכז לונדון.

מרכז לונדון

ישר קדימה, תראה BT מגדל לפני שמגיעים לכביש יוסטון ותחנת הרכבת התחתית ברחוב וורן. מגדל BT הוא מגדל תקשורת אנדרטה מרשימה ב 177 מטר. זה היה פעם במסעדה המסתובבת שהיה פתוח לציבור אבל זה בעצב נסגר ב -1970.

האוטובוס שרוכב על Gower Street עם UCL (לונדון קולג ‘) בצד השמאל, שבו אתה יכול לרדת לראות ג’רמי בנת’ם (בפנים) ולחפש את הזכות לראות את מוזיאון גרנט.

כפי שאתה עובר כיכר בדפורד (מימינך), להעריץ את האדריכלות הגאורגית ואת עמודי תאורה המיושנים.

אחרי חצי שעה של הנסיעה שלך תגיע לתחנה עבור גרייט ראסל סטריט אשר הוא המקום שבו אתה מקבל את למוזיאון הבריטי. זה ממש ליד שמאלה (האוטובוס לא יעבור את זה).

תסתכל קדימה, שמאלה, ולראות את ג’יימס סמית ובניו החנות מטרייה אשר הייתה שם מאז 1857.

האוטובוס ממשיך ישר על פני רחוב אוקספורד, לכיוון מרכז ספורט אואזיס ו קובנט גארדן, לפני הפעלת הזכות להצטרף צ’ארינג קרוס. גורד השחקים הגבוהים קדימה הוא נקודת מרכז. יש לו 34 קומות ויש גלריה צפייה בקומה 33.

כדי להגיע רחוב צ’רינג קרוס, לאוטובוס יורד לרחוב דנמרק שמלאה בחנויות כלי נגינה. (הסטה זו היא כל בגלל פרויקט crossrail על טוטנהם קורט .)

האוטובוס פונה שמאלה להצטרף רחוב צ’רינג קרוס בקרוב מגיע בכיכר-קיימברידג’, לצומת עם שפטסברי-אווניו, ובה תראה ארמון תיאטרון מימינך.

כיכר טרפלגר

ואז, על לכיכר טרפלגר. ראשית תצטרך לראות את גלריית הדיוקנאות הלאומית מימינך ואז St Martin-in-the-Fields הכנסייה מצד שמאל לפני כל הכיכר נכנס תצוגה משמאל.

חפש את תיבת המשטרה-מוסווה היטב, כאשר בחלק כיכר טרפלגר / תחנת צ’רינג קרוס תחנת אוטובוס, לפני ראשי האוטובוס למטה וייטהול ותצטרך הביג בן מרהיב קדימה.

תראה זכות לראות המצעד של סוסי המשמר שבו הפרשים הרכובים ניתן לראות (ולהקות תיירים מצלמים אותם). משמאל בית הנשפים, אשר יש תקרה מפוארת באולם שצייר רובנס, והוא הבניין השלם היחיד שנותר ארמון וייטהול שפעם ניצבו משני צדי הרחוב הזה ב 1500s מאוחר.

שים לב השוטרים החמושים ואת מעקה השחורות בצד ימין וזה רחוב דאונינג, שבו ראש הממשלה גר במספר 10. מבט מהיר שמאלה ואתה תראה את העין של לונדון, אשר נמצאה בצד השני של הנהר התמזה .

ואז אתה מגיע לכיכר הפרלמנט עם בתי הפרלמנט והביג בן משמאלך. האוטובוס עובר סביב הכיכר ובקרוב וסטמינסטר הוא משמאלכם לבית המשפט העליון כדי זכותך.

המסתיים פימליקו

האוטובוס עכשיו הולך לאורך רחוב ויקטוריה שבו אין הרבה מה לראות אבל אל מביטים שמאלה ממש לפני תחנת ויקטוריה ותראה קתדרלת וסטמינסטר בעלת מגדל הצפייה גלריה 64 מטר (210 רגל) מעל פני הרחוב.

זה אינו נכנס לתחנת אוטובוס ויקטוריה אלא יורד בצד של התחנה, יחד וילטון שבו יש שפע של מסעדות ובתי קפה. ואז, מסתבר שמאלה אל Belgrave Road, ואתה פימליקו, ולכן עדיף לרדת בתחנה למשך תחנת פימליקו, ברחוב זאב, וזה במרחק של 5 דקות הליכה לבקר טייט בריטניה.