מקומות מפחידים לבקר ברומא

Posted on

מקומות מפחידים לבקר ברומא

קריפטה של ​​הנזירים הקפוצ’ינים

כנסייה עשויה כולו מתוך השלדים של הנזירים ליושנה? זה בדיוק מה תמצא ליד הקבר של הנזירים הקפוצ’ינים . ממוקם ממש ליד ויה ונטו היהירה, בקריפטה מעוטרת העצמות והגולגולות של יותר מ 4000 נזירים, כולם מסודרים לתוך דפוסים מעניינים, כגון כוכביות צלבים. בקריפטה אינה מרתקת כמו זה מפחיד.

הקטקומבות על אנטיקה Appia Via

אלף רומאים, כולל קדושי אפיפיורים, נקברו הרשת העצומה של הקטקומבות מחוץ לרומא על אנטיקה Appia Via (את Appian Way). גדול ואחד הקטקומבות הבכור לבקר הוא סנט דומיטילה. ניתן גם לבקר בסן קליסטו , אשר מכיל 14 מאורות האפיפיור, וסן סבסטיאנו, איפה סנט סבסטיאן נקבר (כנסיית סנט סבסטיאן עולה מעל קָטָקוֹמבָּה).

הוותיקן נקרופוליס

כמו הקטקומבות על Appian Way אך ממוקם מתחת הוותיקן, הנקרופוליס הוותיקן או שאני Scavi הם מבט מפחיד בכל קברי עשרות אפיפיורים, כולל פטרוס הקדוש. בהתחשב הדיירים המפורסמים שלה, ואני Scavi הוא אחד המקומות הקדושים ביותר ברומא. אבל זה בהחלט הופך מפחיד כאשר אחד משתתק לחשוב שהם הולכים בין שרידי דמויות הקומות ביותר של הכנסייה.

מוזיאון של כור מצרף

בכנסייה קטנה של סקרו Cuore Suffragio ליד קסטל סנטאנג’לו הוא מוזיאון חדר אחד של הנשמות בכור המצרף (Museo delle אנימה דל פורגאטוריו), אשר מתעד מקרים שונים של נשמות לכודות בתוך המרחב הזה בין גן עדן וגיהינום. העד ראיות של כור המצרף (כלומר, דברים שמעבר למציאות), כגון טביעות ידיים נשרפו על דפים של ספרים, ולהיות הפחיד למשך שארית הביקור שלך.

בית Monster

ליד המדרגות הספרדיות , ויה Gregoriana 28, הוא Grottesca Maschera Palazzo della, ארמון מהמאה ה -16 המתהדר פני שד כחלק חזיתו. בעוד מבקרים אינם מורשים בתוך הארמון, הם יכולים לעמוד בחוץ להתפעל פי מפלצת מאיימת המרכיבה בפתח.