מרכזי קניות בצ’יינה טאון, סינגפור – יעד הקניות המקורי של Singpore

Posted on

מרכזי קניות בצ'יינה טאון, סינגפור - יעד הקניות המקורי של Singpore
של סינגפור Chinatown הוא המקורית סינגפור, ניקתה עבור התיירים. הם הלכו רוכלי רחוב הפשע הקטנוני של פעם, עם בוהק shophouses שופץ וקניונים עומדים במקומם.

צ’יינה טאון הייתה ביתם של המהגרים הסיניים שהסיעו כלכלת סינגפור בתקופה הקולוניאלית הבריטית. בימים עברו, סוחרי Chinatown נמכרים בד, זהב, רפואה, ואוכל סיני מסורתי.

המראה של הישן – רחובות וסמטאות צרים, shophouses שתי קומות, פנסים אדומים וכרזות תקורה – עדיין שולט ב צ’יינה טאון, ניקיון עד שהבריק בוהק. הקונים יגיעו Chinatown היום לבלות דולר סינגפורי על עתיקות, gewgaws התרבותית הסינית, בגדים, ו (טוב מכולם) באמת תאכל רוכל סביר. (בדולרים 100 $ ב סינגפור לוקח אותך דרך ארוכה מפתיע.)

Shophouses עדיין מוחזקים בידי יזמים, אם כי מסוג שונה: מלונות התקציב ואת אכסניות, סוכנויות פרסום, חנויות תכשיטים, ויצרני חולצה לשבת לצד חנויות מלאכות מסורתיות ואולמות הרפואה הסינית.

אזור צ’יינה טאון הוא כבול בתוך כביש חדש גשר, כביש גשר דרום, Upper פיקרינג רחוב, ועל Cantonment Road. צ’יינה טאון הוא הגיע הכי בקלות באמצעות MRT, דרך מקום ראפלס (EW14 / NS26), אוטראם פארק (EW16) או צ’יינה טאון תחנות (NE4). (קראו על רכיבת MRT של סינגפור אוטובוסים עם כרטיס EZ-Link.)

בתוך הגבולות הללו, אתה תמצא את תחנות קניות המעניינות הבאות.

שוק צ’יינה טאון רחוב

שוק הרחוב של צ’יינה טאון, המרוכזת סביב טרנגנו רחובות סמית ( מיקום ב- Google Maps ), הוא מראה הקניות הראשונות נוסע לראות, היותו ממוקם ממש מול יציאות תחנת MRT.

הרחובות הצרים של רחוב סמית, רחוב טרנגנו, רחוב טמפל, ליין סגו ו הפגודה ברחוב להציע חווית קניית הרחוב הטובה ביותר של סינגפור, התרכזה במה שהיה קודם לכן במחוז האופיום של האי.

שוק רחוב הוצג לראשונה בשנת 2004 כניסיון לשחזר (ולנקות) הרוכלים ברחוב אולד סקול של צ’יינה טאון, מינוס לפח ברחוב ואת רמאים. אודות 140 דוכנים לאורך הרחובות, מציעים עסקות גדולות על אלקטרוניקה בשוק אפור, מלאכות מסורתיות, אופנת RIP-offs, ועתיקות, ממקורות מפוקפקים.

מזון הוקר הגדול ניתן לדגום ברחוב סמית, הידוע לחילופין כמו ” רחוב מזון צ’יינה טאון “. הרוכלים יחד זה שטח אל פרסקו לשרת את המאכלים המפורסמים ביותר של סינגפור, מן laksa כדי ברווז צלוי כדי teow char kway כדי אורז עוף Hainanese.

דוכנים להתחיל למכור ידי 10:00 וקרוב במשך היום בארוחת 10:00. הימנע לבקר במהלך הצהריים היום, ולבוא במקום בשעה בין הערבים כמו אורות הרחוב ונעצר תאורה להפוך את שוק הרחוב לתוך מחזה קסום.

מרכז פרק עם

עם קומפלקס הפרק (1 פרק כביש, אתר רשמי , מיקום ב- Google Maps ) מציג שילוב מעניין של חנויות מוכרות מוצרים סיניים מסורתיים פריטים מודרניים זולים – שעונים, אלקטרוניקה, תכשיטים, וטקסטיל להידחף לצד סמלים דתיים, צמחי מרפא סיני, וסינית מסורתית מזון.

למקומיים רבים, פרק העם הוא מאגר של נוסטלגית סינגפור ישנה דרך חנויות לממכר תמונות ישנות ומזכרות צ’יינה טאון. סוכני נסיעות ומכוני עיסוי גם להתקשר הביתה קומפלקס הפרק של אנשים.

ישנם מספר לא מבוטל של הסלולר וחנויות הקשורות הסלולר במתחם, למרות דוכנים אלה יש מוניטין של שירות לא ישר, הולך על ידי שלה המפוקפק של “רוב התלונן-על מרכז הקניות”.

סין כיכר מרכזית

הסינגפורים געגועים לימים הטובים ההם להתכנס על (רח ’18 הצלב, מרכז סין כיכר אתר רשמי , מיקום ב- Google Maps ), אשר האטרקציות הפופולריות ביותר לצייר על תיאבון נוסטלגיה.

בימי ראשון (9 בבוקר כדי 6:00), את שוק הפשפשים מרכז סין כיכר מקים חנות אטריום הראשי, רוכלות קיטש ודברים טובים רטרו העולה – ספרי קומיקס, מכשירי רטרו כמו טלפונים רוטרי שעוני סבא; עתיקות; צעצועים – כל תופס שתי קומות של הקניון.

צ’יינה טאון פוינט

צ’יינה טאון פוינט (133 New Road Bridge, אתר רשמי , מיקום ב- Google Maps ). אתה לא מתגעגע מבנה זה המתנשא על ניו גשר כביש, והחנויות 220 פלוס בתוך חמש קומות של שטחי מסחר.

מעניין במיוחד היא B הפודיום הארבע-הרמה בתוך החנות, שורה של חנויות ידועות קולקטיבי מרכז מלאכת יד סינגפור מכיירת מגוון רחב של עבודות יד, כולל (אך לא רק) פורצלן, חפצי ברונזה, גילופי עץ, ציורים, עתיקות ריהוט, כלי נגינה סיניים, וכן רקמה מסורתית.

מציאות אחרות בתוך הבניין כוללות שעונים, קוסמטיקה, נעליים, קוסמטיקה. אם כבר מדברים על קוסמטיקה, צ’יינה טאון פוינט מאכלס גם מספר מכוני יופי המעניקים תמורה מלאה לכספכם.

אן סיאנג היל

זוהי הגבעה האחרונה שנותרה Chinatown; שתי גבעות אחרות היה מפולס, המסה שלהם השתמשו כדי להשיב את הים בשנת 1890. לאחרונה, אן סיאנג היל מצא שכירות שנייה על חי כבית מותגי קניות בוטיק – אן סיאנג כביש הקלאב סטריט, בפרט, מכוסים חנויות יזמיות חמודות למכור הלבשה ואבזרים מוזרה אבל באיכות גבוהה.

Shophouses עשרות השנים יחד אן סיאנג היל עכשיו לשאת מותגים קמעונאיים בונים על אווירת רטרו החזקה של השכונה, מן ציינה סדקית אסטון בלייק כדי אסטר ידי קירה של קרמיקת Peranakan בהשראה. הישאר עד רדת החושך, לרחף בין הסורגים שמתעוררות לחיים בלילה.

יואה הווא

יואה הווא (70 Eu Tong Sen סנט, אתר רשמי , מיקום ב- Google Maps ) הוא חנות הכלבו סינית נושאים שוכנת במבנה מאה בן אשר היה אמור להיות מלון בדיל נאן, הנו מלון היוקרה הראשון בסינגפור יש מעלית.

השיפוץ עטור הפרסים הוסיף קירות מסך, ויטראז ‘, ופריטים ארכיטקטוניים אחרות שהחמירו את הערך האסתטי של הבניין בלי להשפיל בתולדותיה. כל שש קומות חברה לשרת את הקונה הסיני המסורתי – מוכרות ברפואה סינית מסורתית, משי, חרסינה, רהיטים, ומבחר מדהימים של תה ואבזרים להכנת תה.

הסחורות ב יואה הווא נוטים להיות יקרים יותר מאלו שתמצאו דוכנים בשוק – אבל האיכות בהחלט גבוה. הפריטים העונתיים שלהם – במיוחד במהלך השנה הסינית חדשה – הם ייחודיים מאוד רצויים על ידי מקומיים שיודעים.