מתכננים טיול לפריז: מדריך טיולים

Posted on

מתכננים טיול לפריז: מדריך טיולים

פריז, עיר האורות, מתמלאת אלף מלונות, אטרקציות, חנויות, ומסעדות. אם זהו הביקור הראשון בזמן, או אפילו אם אתה מכיר את העיר, המדריך הזה נועד לעזור להתמקד בהם כדי להישאר, איפה לאכול, לאן ללכת ועוד מידע בסיסי שאתה צריך לפני שאתה הולך לפריז.

להגיע לשם

פריז היא אחד היעדים הפופולריים ביותר בעולם, מה שהופך את זה די קל לגשת.

זהו רכזת מרכזית עבור חברות תעופה רבות, ואת נקודת התחלה מצוינת או עצירה במהלך חופשה אירופאית. מאז הוא כל כך פופולרי, ישנם גם רבת מציאות גדולה על כרטיסי טיסה, חבילות לינה או חופשה.

להסתובב

פריז מחולק רובעים , או שכונות. רובעים אלה פועלים בתוך ספירלה מעגלית החלו במרכז העיר מתפתלת כלפי חוץ. העיר מחולקת גם על ידי נהר הסיין, ושני הצדדים הם בנק שמאל וימין בנק.

תחבורה ציבורית בפריז היא נרחבת, כוללת רכבות מטרו הפופולריות, מערכת הרכבת של צרפת ריצה לנקודות מחוץ לעיר, מערכת אוטובוסים, ועוד.

היכן להישאר

ישנם מאה מלונות בפריז, אשר יכול לעשות את זה משימה מרתיעה למדי לבודד את האדם הנכון עבורך. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לקבוע אילו אטרקציות אתם רוצים לראות ביותר ואשר רובעים יש במרחק קל. ברגע שאתה עושה את זה, לחפש לינה בתוך כי הרובע או בקרבת מקום.

רבים מן האטרקציות הפופולריות ביותר הם בתוך החמישה רובעים הראשונים.

ברגע שעשית את זה, אתה צריך להחליט כמה כסף להשקיע והאם החדר שלך צריך להיות מפואר או בסיסי. ממשלת צרפת מסדירה את דירוגי כוכבים, וזה מאוד מועיל. אתה תשלם לפחות (ולכן הם מקבלים המעטה) עם מלונות אחד ושני כוכבים.

מלונות שלושה כוכבים בדרך כלל במחיר סביר ונוח מספיק עבור רוב המטיילים. או שאתה יכול לחיות עד אותו לאירוח ארבעה כוכבים.

איפה לאכול ולשתות

אחד הפינוקים הגדולים בביקור בפריז בהחלט האוכל. חלק ממסעדות הגורמה הטובות ביותר בעולם נמצא כאן. אפילו קפה זול אוכל או מזון ספק קרפ רחוב הוא נפלא.

זה יכול לעזור לעשות קצת מחקר ראשון על איפה אתה רוצה לסעוד. עבור חלק המסעדות הפופולריות ביותר, אתה אפילו יכול לעשות הזמנות מקוונות. ניתן גם לשאול השוער שלך להזמנות הזמנת עזרה, או הצעות למקומות לאכול. שימו לב בפריז, הערב הוא נפוץ יאוחר בארה”ב, ובמרחק של כ- 7 או 8 pm בניגוד לערים צרפתיות קטנות שבה הוא יכול להיות קשה למצוא מסעדה פתוחה בין צהרי ארוחת ערב, לעומת זאת, תמיד יש איפשהו בפריז לתפוס ביס. חפשו בראסרי אשר יש כל יום שעות פתיחה אף שייתכן תפריט מוגבל בין הארוחות העיקריות.

פריז היא ארזה גם עם מועדוני לילה מספר ירך, מועדוני ג’אז, ובתי קפה כיף.

אטרקציות בפריז

עיר האורות יש הרבה אטרקציות המתוירות ביותר בעולם, כגון מגדל אייפל, מוזיאון הלובר, ואת שער נצחון.

אי אפשר לראות את כולם, אבל לעשות את שיעורי הבית שלך ראשון לתעדף. עם רשימה ממוספרת, אתה יכול להתחיל עם החשוב ביותר. ואז, כל דבר שאתה מתגעגע יהיה פחות חשוב.

פריז הרומנטית

פריז היא אידיאלית לחופשה רומנטית, ירח דבש, טיול יום שנה, תוכניות סודיות להציע, או כל מיזם לזוג. גלו כיצד לתכנן ביקור עם מתוקה שלך.

להישאר מחובר

גם במהלך חופשה בפריז, ייתכן שיהיה עליך לשמור על קשר עם העבודה, חברים או משפחה, בעת ביקור. אין צורך לדאגה, אם כי. Wi-Fi (אינטרנט אלחוטי) צף יותר ויותר, טלפונים סלולריים ניתן לשכור, ואתה יכול לרכוש כרטיס SIM צרפתית עבור השהות.