נהנה המים: תעלות שיוט ותעלות מים בפריז – חברות תיירות, חבילות שייט ועוד

Posted on

נהנה המים: תעלות שיוט ותעלות מים בפריז - חברות תיירות, חבילות שייט ועוד
אם כבר לקח סיור ו / או שיוט ארוחת ערב על נהר הסיין מחפשים סוג שיגרתי יותר של סיור, יש עוד הרבה מה נתיבי מים פריזאיים מ הנהר מפורסם בעולם. למה לא לעשות משהו שונה וללכת לחקור את 81 קילומטרים של העיר של התעלות ונתיבי מים תת קרקעי , רץ כל הדרך מן לואי איל סן ליד קתדרלת נוטרדאם אל קצהו הצפוני של העיר ליד תעלת de l’Ourq? או לצאת מהעיר למשך יום שיוט הבנקים מדהים של נהר מארן, בעקבותיו של הציירים האימפרסיוניסטים כגון מאנה, רנואר ו פיסארו?

אם כבר עשה את הסיבוב של המראות הפריסאיות והסיורים המומלצים בספרי ההדרכה הממוצעת שלך, אני בהחלט ממליץ ללכת רחוק מהמרכז ו לחקור את המים בתוך ומסביב בפריז מנקודת מבט שונה מאוד.

סיור מרטין Canal St: צד אחר של פריז

היסטוריה משמשת נתיב מים תעשייתיים, תעלת סנט מרטין פועלת במשך 4.5 קילומטרים, מחבר בין נהר הסיין אל Canal de l’Ourq הצפונית. ללא ידיעתו ביותר, התעלה מפעילה המחתרת זמן ממושך, בין תחנות המטרו בסטיל Republique על הגדה הימנית של פריז ( droite Rive ).

חברות תיור כמה מציעות הפלגות קבועות על התעלה, אשר מאפשרת לך לראות כמה בעיר באזורים פחות הכבושים של האור, שרבים מהם הם מקסימים. התעלה פועלת על מערכת מסועפת של מנעולים, מה שהופך עבור תצוגת מסקרן כמו המים חודרים דרך עולים וגשרים מועלים לתת הסירות לעבור.

Canauxrama: סיורים מודרכים של התעלה

Canauxrama מציעה שניים וחצי הפלגות שעה של מרטין תעלת סן, כולל פרשנות תוססת על ההיסטוריה של מזרח פריז, אחד הסודות השמורים ביותר של פריז. שייט להתחיל בנקודת וסיום העגינה “ארסנל מרינה” בבית תוסס האולטרה מודרני Parc de la Villette ואת Cite des מדעי (או שאתה יכול להתחיל ולסיים בכיוון ההפוך), המאפשר לך להמשיך לחקור פינות הסוד של העיר.

טיולי Marne נהר: לקחת יום טיול על שביל האימפרסיוניסטים

מעוניינים לקחת יום טיול הבנקים המוריקים של הנהר מארן , אשר בהשראת ציירי אימפרסיוניסטים כללו קאמי פיסארו, אוגוסט רנואר ו אדוארד מאנה? Canauxrama גם מארגן פלגות daylong לאזור מוערך בעקביות היפה הזה של האזור הפריזאי. אורזים ארוחת צהריים פיקניק ביום שמש וליהנות מהארוחה שלכם על שפת הנהר. ניסיתי הסיור הזה מאוד ממליץ על זה.

מידע יציאה: העלאה אפשרית מכמה מקומות. התייעץ בדף זה באתר הרשמי למידע מפורט על נקודות העלייה למטוס, במחירים שוטפים, מחירי הכרטיסים, ולוחות זמנים שיוט.

שפות: טיולים זמינים בעשר שפות, כולל אנגלית, ספרדית, גרמנית ואיטלקית. סירות מצוידות עם בר.

כתובת: Bassin de la Villette – 13, Quai de la Loire
תל:   33 (0) 1 42 39 15 00
בקרו באתר הרשמי

פריז תעלה

זהו עוד חברת סיור מכובדת המציעה הפלגות על הסיין ותעלות. פריז תעלה מציעה הפלגות חצי יום על הסיין והתעלה. מראות כוללים את מוזיאון ד’אורסה, מוזיאון הלובר, ואת רשת המתפתל של העיר של נתיבי מים תת-קרקעיים. סיורים זמינים באנגלית ומספר שפות אחרות.

פרטים ליצירת קשר ולוחות זמנים:

לוחות זמנים הנפקות Tour להשתנות לאורך כל השנה. התקשר או לכתוב למידע נוסף על המחירים הנוכחיים לבצע הזמנות: resa@pariscanal.com או לבקר באתר הרשמי (באנגלית).
טלפון: + 33 (0) 142 409 697