נועלי נעליים בצרפת – כדאי להלביש להשתלב בעוד פריז לבקר?

Posted on

נועלי נעליים בצרפת - כדאי להלביש להשתלב בעוד פריז לבקר?

אני לא יכול לספור את מספר הפעמים נוסע שאלו אותי, “האם כדאי לי ללבוש נעלי ספורט בפריז?” ורבי וריאציות אחרות של אותה השאלה. תיירים אמריקאים בעיקר מודאגים “לא הולם” עם נעליים הולמות.

יחס זה הוא מדהים באמת. דקורציה כדי לא לזעזע את הרגישות של המקומיים. כמה מתחשב יותר אתה יכול לקבל? אני יכול רק לתת כבוד לכל אחד מכם שיש להם אי פעם שאלתי את השאלה או חשבו על זה!

הפריזאים וסניקרס

רב מבקרים לראשונה לצרפת ובפריז משוכנע שכל הנשים הצרפתיות הן אופנת תמונה מושלמת. זהו מוגזם בהרבה, למרות גישת בגדים אופנתיים קלה בפריז שבו ווג  מגזין עדיין מכתיב מה פנימה והחוצה.

עם זאת אני לא מוצא הבדל כזה גדול טעמים רבים שנתיים ברחובות פריז ב אפיקי ניו יורק. למרות וריאציות אכן קיימות, מותגים מובילים הם בינלאומיים בטבע, והם מחקים בכל מקום. גלובליזצית חיקויים נוטים homogenize אופנה, עושים כל יום ללבוש נראה דומה בערים גדולות כמו פריז, לונדון, מילאנו, וניו יורק.

נעליים כמו הצהרת אופנה

אבל השאלה על סניקרס נשארה בתוקף. נעליים הפכו מצרך כה בארה”ב, אבל איך זה בפריז?

במבט הראשון, הייתי מעז אין כמעט כמו נשים רבות לובשות סניקרס בפריז כמו בניו יורק במהלך שבוע העבודה.

קוד הלבוש העסקי מקובלים בצרפת מסתכל למטה על נעלי ספורט. לכן, אלא אם המעסיק שלה מטפח תדמית צעירה, ספורטיבית, האישה הפריסאית לובשת נעלי עיר דיסקרטיות למראה ללכת לעבודה.

עם זאת סניקרס הם הנעל “זה” כאשר הם הופכים לעצב סמלים. אדידס, פומה ונייקי כל יש חנויות שלהם בפריז, שבו עשרות דגמים שונים מוצגים.

אם לשפוט לפי קהל חנויות אלה למשוך, אף אחד המותגים האלה סובלים מהפרעת קשב פופולריות בפריז.

אז מה ההבדל העיקרי-יחס נעל בין הצרכן הנשי האמריקאי הצרכן הנקבה הצרפתי? זה פשוט למדי: ההבדל העיקרי הוא כי האחרון יהיה ללבוש נעלי ספורט כפריטי עיצוב, לא כמו נעליים של חולין. היא לא תקנה נעלי נוחות. היא תקנה סניקרס אם הם משלימים מכנסיים למטה שמלה ולגרום להם להיראות חכמים. היא תקנה סניקרס ההופכים רגליה להיראות רזה, קטן, קלאסה.

ממבט על הסוגים של נעלי הספורט הכי נראים לרוב על הרגליים של נשים בפריז הוא אומר: אתה לא תראה שום רחב, נוח, נוח למראה, סניקרס וניל רגיל. אתה תראה סניקרס קטן, דק למראה, בעלת בלעדי, מעצב.

עבור מאותן סיבות עצמן, זוג “escarpins” על ידי סטפן קליאן או פראדה יימצאו תמיד בעדיפות על פני זוג פומות. נעליים הן הצהרה אופנתית, וככל מאופק זה, כן ייטב.

וזה עוד הבדל גדול בין אישה הצרפתית ואמריקנית. מעטה הוא כלל בסיסי בסגנון צרפתי. כל דבר הוא גם גלוי נחשב צעקני. זו הסיבה מדוע את השמלה השחורה הקטנה צרפתית הוא כזה סמל אופנה, ומדוע אודרי הפבורן וגרייס קלי תמיד ייזכר בתור נשים אופנתיות האמריקאי.

תיירים וסניקרס

האם כל זה אומר שאתה לא יכול ללבוש נעלי ספורט כאשר אתה נוסע לפריז? ברור שלא!

קודם כל, נעלי ספורט יכול להיות נעלי הליכה נוחות. וזה הולך תרצה. הדרך הטובה ביותר לגלות את פריז היא רק בשביל להסתובב ברחובות שלה. בנעלי שבו אתה מרגיש בנוח ללכת 10 ק”מ ביום בקצב נינוח היא החלטה חשובה majorly עבור מצב הרוח הכללי של השהייה בעיר הבירה הצרפתית ואתה לא תצטער על ההחלטה.

אין לסגת מן לובש סניקרס אם אלה נעלי ההליכה הטובות ביותר שלך. ואם יש לך אפילו נעלי הליכה טובות יותר, לארוז אותם, גם אם הם גורמים לך להיראות כמו שאתה בטיול טרקים!

למען האמת, אתה לא צריך לשאול את עצמך את השאלה הזאת. למי אכפת איך אתה נראה ברחוב? אל תהיה נבוך, פשוט להיות נוח בנעליים שלך.

אתה נחשב למבקר, אלה הם החופשות שלכם, זה הזמן שלך מאוד משלו! ג’ינס וסניקרס הם בינלאומיים. אנשים לא להיעלב המראה שלך. אלא אם כן אתה להתלבש צמרות ורודות ומכנסי כחולים חשמליים, עם נעלי זהב וגווני ג’קי-O, אף אחד מסביב תהיה שום מחשבות שניות לגבי הלבוש שלך.

ואם הם אי פעם שם לב ג’ינס שלך, נעלי טרקים LL Bean, ואת מעיל פטגוניה, גם, אם מגיע לדחוף לדחוף, הם עלולים לחשוב שאתה אמריקאי. ואז מה? סביר להניח שהם יעריכו בפריז לביקור שלך.

מסעדות וסניקרס

עכשיו, זה אומר שאתה יכול ללבוש נעלי ספורט בכל מקום, על כל ולכל אירוע? כנראה שלא. מסעדות הן דוגמה טובה לכך. אתה יכול לסעוד בחוץ סניקרס?

תגיד, אתה מטייל בג’ינס המזדמן שלך ונוחת נוח סוף מגפיים. עכשיו זה זמן לארוחת ערב, אתה מחפש מסעדה מפתה. הנה זה! התפריט מוצג בחוץ הוא מעורר תיאבון, המחירים יקרים למדי, המקום אינו צפוף מדי …

אבל האורחים לבושים בהידור. אתנה לך? האם אתה מתאים?

אני עדיין לא רואה בפריז במסעדה או אפילו שלט לדלת בר המציין “אין נעלי מותר.” נכון, יעזבו אותך במפרץ כמה מקומות מצח גבוה במומחיות: “האם יש לך הזמנה מצטער, אנחנו מלאים הלילה.” אבל באופן כללי, אין מסעדה תסרב להושיב אותך כי אתה לובש נעלי ספורט.

השאלה הנכונה היא אם כן לא, “האם הם מאפשרים לי?” אבל, “האם אני מרגיש בנוח להיכנס למקום מתגנדר בנעלי ספורט?” מותר לי לומר כנראה לא. ולהיות מודע לעצמו הוא לא הדרך הטובה ביותר ליהנות מהארוחה שלך. תשומת הלב שלך צריכה להיות בצלחת שלך ועל האוכל שלך, לא על הנעליים הלבושות שלך.

אז הכלל המעשי שלי הוא להתלבש בהתאם למקום שאתה הולך. אם אתם מתכננים לסעוד במסעדות יקרות, מתגנדר כאשר אתם נמצאים בפריז, רק לארוז Pradas שלך. אפילו טוב יותר: לבקר בבוטיקים של של סטפן קליאן ורוברט קלרז’רי בפריז, ולקנות לעצמך נעלה שנראה נהדר על ידי מעצבים פריזאיים טיפוסי אלה.

מקומות וסניקרס אחרים

יש מקומות אחרים שבהם סניקרס פשוט לא לחתוך אותו.

בית האופרה הוא בהחלט אחד מהם. אבל מי יהיה כל כך טיפש שלא להתלבש עבור לילה באופרה? נקודת הנעל היא שנויה במחלוקת.

מה לגבי קברט? הייתי אומר שזה הרבה יותר טוב להתלבש כשיש לך ארוחת ערב קברט כמו “מולן רוז”, “Lido”, ו “Paradis Latin”. אמנם רק בשלב מואר היטב במקומות אלה, העובדה היא שאנשים סביבך בדרך כלל יהיו מחופשים. אתה תרגיש הרבה יותר נוח בחלק ללבוש רשמי יותר.

מה דעתך על הסירות על נהר הסיין? אם אתם עולים על סירה לשייט ארוחת ערב, לא ללבוש נעלי ספורט. זוהי חוויה רומנטית, אתם תרצו להפיק את המירב אותו ואתה בהחלט לא יהיה ערבול עלייה וירידה במדרגות וללכת על הסיפון. שמלת ערב היא חלק מהסיפור . מצד השני, אם אתה פשוט רוצה את השיוט לאורך הנחל, סניקרס בסדר.

מוזיאונים? תשכח סגנון, לנעול נעליים נוחות מאוד. אף אחד לא מסתכל הנעליים שלך, זה האמנות על הקירות כי יקיימו את תשומת הלב. אבל הליכה למעלה ולמטה היא חוויה מעייפת: כל כך הרבה מדי לראות, כל כך הרבה גלריות, כך להאט את הקצב. העצה של הרופא הטוב: ללכת עם כרית ונוחות.

גלריה ארט vernissages ? סגנון הוא קיו שלך. גלריות אמנות קטנות, בערבים לתערוכה הם קצרים. שמלת הערב, רצוי שחור, שום דבר ראוותני, ונעלי עיצוב נאות. אין סניקרס.

לעטוף

להתלבש על פי המקום שאתה הולך.

אם יש ספק, להתקשר מראש כדי להבין את קוד הלבוש. ארזו זוג נחמד של נעליים, או אפילו יותר טוב, לקנות כמה כאשר אתם בפריז. תביאו שמלת ערב נחמד, מאופק.

אבל לא נרתע סניקרס לכל אירוע לא-כך-פורמלית. תלבש אותם ברחוב ללא בושה. תוכל להשתלב ללא כל בעיה אם אתה לובש ג’ינס וזוג נעלי הספורט. נייקי הוא מותג אמריקאי, וזה מאוד פופולרי בצרפת. ליוויס, דיזל, רנגלר, וקלווין קליין הם מותגים אמריקאים, והם שולטים בעולם הג’ינס בצרפת מדי.

אז להיות נוח בנעלי הספורט שלך, וליהנות מהנוף.