נחמד, מדריך טיולי צרפת – קבל את כל המידע הבסיסי בחופשה בריביירה

Posted on

ניס, צרפת מדריך טיולים - קבל כל המידע הבסיסי בחופשה בריביירה
הנחמד הוא עיר הריביירה צרפתית נפלאה, ואת יעד פופולרי עבור זוגות, זוגות בירח דבש ו-המתפלל שמש. זוהי עיר גדולה, אם כי, וזה יכול להיות קשה מאסטרינג זה. גלה את כל היסודות של חופשה מהנה, כולל מה לעשות, מה לראות, איפה להישאר, טיולי-יום נהדר וכיצד להגיע ממקום למקום.

להגיע לשם 

נייס היא-שירת היטב על ידי Nice-Cote d’Azur שדה התעופה רק ממערב לעיר. זהו שדה תעופה בינלאומי, ולכן ישנם טיסות מתוך למעלה מ -100 יעדים, כולל ניו יורק.

קראו את המדריך שלי כדי נסיעה מלונדון נחמד ברכבת בפירוט; זהו מסע מענג ועושים התחלה מצוינת לחופשה על החוף תכלת.

להסתובב

ישנם שאטלים רבים ושירותי אוטובוסים מקומיים לניס וערים הריביירה אחרות, כמו גם מוניות במחיר מופקעות, כדי לקחת אותך אל תוך העיר כשתגיע. אם אתם נוסעים ברכבת, יש ניס שלוש תחנות רכבת, אבל אתה בטח תגיע למסוף המרכזי Nice Ville. זה יכניס לך כמה רחובות צפונה מקו החוף.

תחנת רכבת נסיעות

ישנם קשרים רבים מתחנת רכבת ניס לערים אחרות בצרפת, וגם באיטליה אשר נמצא במרחק קצר מאוד משם.

קווי אוטובוס

מערכת האוטובוס המרכזית בניס היא Lignes d’Azur הפועלת בעיר וגם שדה התעופה וממנו והעיירות סמוכות. הם גם פועלים מעל 130 קווי אוטובוסים ב 49 הערים המרכיבות את אזור מטרופול נחמד כולו קוט ד’אזור.

ישנם אוטובוסים אזוריים אחרים לערים סמוכות, ורוב לעצור ליד גאר Routiere צפונית כיכר מסנה. ישנם קווי רכבת למרבית הערים השכנות כמו גם, עם העצירות התכופות ביותר בתחנה הנחמדה Ville.

בניס יש גם את Noctambus המפעילה 5 לילה קווי אוטובוסים הזמן שעובר 21:10 כדי 10.10 בבוקר, אבל הם לא מאוד תכופים.

יש גם את החשמלית. אין 1, קו 9.2 ק”מ שעובר מצפון מזרח עובר במרכז העיר, לאורך השדרה ז’אן Medecin ודרך כיכר מסנה מדי יום בין 4:25 ל 1:35.

עלות האוטובוסים

קנה כרטיס יחיד למסע אשר גם מאפשר שינויים בתוך 74 דקות עבור 1.50 יורו וכרטיסים ערך שונים אחרים טוב עבור אורכים שונים שוהים.

עוד מידע

אתה יכול לקבל מפת מערכת חוברת רישום זמנים במשרד התיירות על Promenade des Anglais, או בתחנת האוטובוסים המרכזית של כיכר מסנה.

נחמד על ידי רכב

ניתן לשכור רכב, אך תחילה לבדוק אם המלון שלך יש חניה ומה העלות היא. זה יכול להיות די קשה, אם לא בלתי אפשרי, למצוא חנייה בניס. אם אתה בניס מחלק אחר של צרפת על ידי מכונית, אז לשקול לעזוב את המכונית באחת 5 “Parc Relais” או להפסיק-מעל חניונים מחוץ למרכז. השירות ניתן בחינם לשימוש ואתה אז יכול לקחת את החשמלית למרכז העיר.

אטרקציות עיקריות נחמדות

ישנם דברים רבים מספור לראות ולעשות בעיר הזאת, אם בלב העיר (מרכז נחמד) או בגבעות המשתרעים מאחורי העיר הראשית ( ל”לה קולין ).

הנה מבחר קטן של כמה מקומות מועדפים לראות ודברים לעשות:

  • שוק הפרחים Cours Selaya הוא שחובה לראות. זוהי גם אחת השכונות העיקריות אוכל, עם מסעדות, בתי קפה וברים ריריים בשוק החיצוני. אם אתה רוצה דגים, זה המקום להכות. יש גם כמה חנויות מזכרות, חנויות גורמה ובוטיקים אחרים כאן.
  • Vieux נחמד (או קשיש חביב) נמצא ממש ליד השוק. לשוטט ברחובות הצרים הללו ולגלות קניות גדולות, אוכל וכמה הברים העכשוויים ביותר של העיר. זהו גם יעד נהדר אחרי שעות, אבל ללכת עם קבוצה. ניס העתיקה מלאה בסמטאות חשוכות, ונוודים בודדים יכולים להיות מטרה.
  • הנחמד Cimiez, על נסיעה באוטובוס 15 דקות נסיעה מהמרכז נחמד אל הגבעות, יש ריכוז קטן של מוזיאונים ואטרקציות. ומוזיאון מאטיס מכיל אוסף נפלא של העבודה של האמן המקומי הגדול. המוזיאון הארכיאולוגי הסמוך מעניין, אבל מה שמרתק יותר הוא חורבות האמפיתיאטרון הרומי, מרחצאות ציבוריים ורחובות מרוצפים.
  • טיילת des Anglais הוא משהו שמישהו מבקר נחמד הוא בטוח כדי לראות. למרות שהם יקרים מדי מקוממת, פגע באחד חוף פרטי על שפת הים / מסעדות לפחות פעם אחת במהלך הביקור שלך. השכרת כסא נוח כמה מטרים מהחוף, ולתת מלצרים (בדרך כלל בלתי נסבלת איטיים ומפוזרים) מביאים לכם ארוחת צהריים ומשקאות.
  • המדרחוב Zone ( pietonne אזור ) הוא קצת מלכודת תיירים, אבל יש סיבה טובה. זהו אזור יפה לטיול, כמו מכוניות אסורות למעט בשעות הבוקר המוקדמות (ואת הנוכלים אשר יעברו דרך כאן בכל מקרה בזמנים אחרים). החנויות כאן הם על הסקאלה דביק-טי-שירט ברוב המקרים, אם כי ישנם מספר שרשראות חנות בגדים גדולה חנויות נחמדות כמו בוטיק גורמה Ducs de גסקוניה. זהו המקום האידיאלי ללגום לייט קפה au ולצפות בעולם החולף.

אפשרויות הזמנה

  • ישנם מלונות אינספור בניס, ואת מספר גבוה מהרגיל של חללים ארבעה כוכבים. אבל עבור פינוק לנסות את מלון וינדזור, במרחק הליכה קצר לחוף הים באזור המדרחוב, וגם מעט יותר ללכת Cours Selaya לאזור העיר העתיקה. החדרים הינם במחיר סביר, והצוות הוא מועיל ביותר סביב. בחדרים יש גם אישיות משלהם, המעוטר ביותר של אמנים וציורי קיר ייחודיים. הקפד לבקש חדר עם מרפסת.
  • ‘נגרסקו’ המלון כנראה נחמד של מלון המפורסם ביותר. כמעט כל תמונה של קו החוף ניס יהיה מלווה חזית הארט דקו של המלון. מבנה היסטורי לאומי, במלון חוף הים הזה הוא תמצית האלגנטיות Nicois.

טיולי יום

ישנן מספר עיירות גדולות וערים ליד ניס, בדרך כלל במרחק של כמה דקות. בדקו את מדריך הטיולים היום הכי מניסים, מרכז נהדר עבור האזור.