Skip to main content

נסיעה בתאילנד במהלך עונת שיא

כיצד לשגשג בעונת השיא של תאילנד

נסיעה בתאילנד בעונת השיא - כיצד לשגשג בעונת השיא של תאילנד
הנסיעה בתאילנד בעונה הגבוהה היא ללא ספק העונה העמוסה, היקרה ביותר לעשות זאת. אבל יש לכולם סיבה רוצה לבוא באותו הזמן: מזג האוויר הוא נהדר! שמש חמימה וגשם מעט מאוד פתיונות מפתות למטיילים בורחים חורף בארצות מוצאם.

בדיוק כפי שיש כמה יתרונות נסיעה בעונת המונסון בתאילנד, עונה עסוקה בהחלט יש הטבות שלו. יחד עם מזג אוויר נפלא עבור נהנה במקומות רבים באוויר הפתוח בתאילנד, יהיה לך יותר אפשרויות של עסקים פתוחים.

איים מסוימים כגון קו לנטה כי בעצם לסגור בעונת המונסון יהיה פתוח שוב לעונה גבוהה. הים אנדמן יהיה כחול יותר מתמיד-המציע נראה טוב שנירקול וצלילה כי אינו מושפעת ניגר גשם.

עונת השיא בתאילנד

דבר ראשון, כאשר הוא עונת השיא בתאילנד? התשובה היא בעצם שנויה במחלוקת, אבל רוב האנשים בדרך כלל לשקול עונת שיא בתאילנד במקביל בחודשים יבש העונה בין נובמבר לאפריל. “כתף” חודשים באחד הקצוות של טווח שיכול להיות רטוב או יבש. אם אתה מוכן לקחת סיכון קטן עם מזג האוויר, הם לעתים קרובות חודשים מהנים לנסוע.

מספרי תיירים מתחילים להפיל שבועות לזוג במהירות לאחר סונגקראן (החגיגה התאילנדית ראש השנה המסורתית) יסתיים ב -15 באפריל לא רק הוא בדרך כלל באפריל החודש החם ביותר בתאילנד, עונת מונסון זמן קצר לאחר, בדרך כלל מתישהו בחודש מאי.

תאילנד היא יעד נופש פופולרי . חג המולד, השנה החדשה, ובמיוחד השנה הסינית החדשה (בחודש ינואר או פברואר) לגרום קהל במייצב כנוסעים החג לנצל פסק זמן של עבודה.

פסטיבלים במהלך עונת שיא

מלבד שלושת החגים הגדולים שהוזכרו לעיל, מספר הפסטיבלים יגרום גבוהה עונה כדי לקבל אפילו יותר עמוס. להיות מוכן!

  • Loi Krathong: הפסטיבל-המשולב היפה לחגוג Loi Krathong ו יי פנג גורם דברים כדי לקבל עסוקים כל חודש נובמבר. Chiang Mai ויעדים בצפון תאילנד יושפעו ביותר.
  • Songkran: הימים שלפני ואחרי 13 אפריל ניתן לתאר רק תוהו ובוהו מוחלט בצ’יאנג מאי. עשרות אלף נוסעים יהיו להתחמש דליים או תותחי מים עבור מאבק המים הגדול ביותר בעולם. תנועה ומגורים בבנגקוק וצ’אנג מאי מושפעות.
  • פסטיבל Wonderfruit : תאילנד של אומנויות גדולות בפסטיבל מוסיקה מתארח בפאתי פטאיה בכל שנה בחודש דצמבר. החופים ליד בנגקוק לאורך החוף יושפעו מספרים גדולים יותר של תרמילאים מרגילים.

מזג במהלך עונת השיא בתאילנד

בדרך כלל, גשם מונסון ב פסגות בנגקוק בספטמבר, נרות למטה קצת באוקטובר, אז בסופו של דבר יורד בחדות עד אמצע נובמבר. אבל כמו כל החקלאים ומפעילי תיירות בתאילנד יעידו, מזג האוויר השתנה בעשור האחרון, והוא הרבה פחות צפוי. כאשר גשמים עונתיים יהיה להתחיל ולהפסיק בכל שנה אפשר רק לנחש.

טמפרטורות בין נובמבר ופברואר הם חמים אבל נסבלים. ההיי הממוצע בבנגקוק לחודש ינואר הוא 90.5 F. אלה הם החודשים האידיאליים ביותר לבקר בתאילנד למזג אוויר נעים. בסביבות חודש מארס, הטמפרטורות והלחות מתחילים לעלות ולצפות רמות שלוש מקלחות-א-יום של גשם עד אפריל עד סופות להתחיל בחודש מאי.

בגלל הצורה של תאילנד, האיים משני צדי מתרס של חווית ארץ דפוסי מזג אוויר שונים במקצת. למשל, נובמבר עשוי להיחשב תחילת העונה היבשה בבנגקוק, אולם, זה החודש הגשום ביותר להיות על האי הפופולרי של קוסמוי!

מחירים לצפות במהלך עונת שיא

מסיבות מובנות, מחירים במקרה הגרוע שלהם בעונה גבוהה בתאילנד. נחות הן לעתים קרובות יותר מסובכות להבקיע. נהגים וספקים הם קצת פחות מסכים על מחירי המשא והמתן שלך. הם יכולים לחכות חמש דקות עבור נוסע מיודע לבוא ולשלם את המחיר המבוקש!

מלונות לעתים קרובות יש תוכניות כפול תמחור המבוססים על עונות, לעומת זאת, הם מקבלים כדי להחליט מתי עונה עסוקה מתחילה עבורם. צפו מלונות במקומות פופולריים כגון פוקט לטייל מחירים ככל 50 אחוזים.

מחירי מזון ושתייה די טוב להישאר עקבי בכל עונה.

כיצד למנוע את ההמונים

בואו נהיה מציאותיים: רוב האנשים מתכננים טיול לתאילנד יסתמך על מספר מצומצם של מקורות לתכנון הטיולים שלהם. אחת או שניים מדריכים פופולריים אתרי סקירה נוטה להכתיב את זרימת התנועה בתאילנד. בחירת המרים העליון או מלונות מדורגים הטוב ביותר המומלץ על ידי המדריכים האלה היא דרך בטוחה לגמור במקומות ההומים, מוציאים הכי הרבה הכסף.

נוסעים נוטים להתאסף באותם אזורים. להישאר מחוץ נקודות חמות לאורך שביל הפנקייק בננה בתאילנד היא אחת הדרכים להימנע ההמונים. אבל אתה עדיין תצטרך להתמודד עם תורים ארוכים ליד אטרקציות פופולריות כגון גרנד פאלאס בבנגקוק. אם אתה רוצה להימנע המוני תיירים לגמרי, תצטרך לנסוע למקומות-ביקר הפחות בתאילנד כגון באזור Isaan היפה בצפון מזרח תאילנד.

עבור כל הקניות רציניות, מגיע מוקדם קניונים כגון MBK הפופולרי בבנגקוק, רצוי ביום חול. סופי השבוע וערבים מקבלים עסוקים כמו קניונים מוצפים על ידי מקומיים שהולכים להתרועע.

המקומות הטובים ביותר לנסוע במהלך עונת שיא

אתה הולך צריך לשתף חופים ואטרקציות במהלך עונת שיא. אבל יש כמה מקומות ללכת לחדר נשימה קצת יותר.

  • הקו לנטה: במקום לסחוט לתוך זעירים Koh Phi Phi או פוקט נפוח, הקו לנטה היא אלטרנטיבה מעולה, סמוכה. האי הגדול יש מספיק מקום לכולם, ואתה עדיין יכול לבקר בקלות שתיים האחרות משם.
  • איוטאיה: רק שעתיים צפונית לבנגקוק, איוטאיה היא עיר הבירה העתיקה. תצטרך בחירתך אתרים ארכיאולוגיים חורבות לחקור מבלי להתחרות על מקום במקדשים כגון Kaew Phra וואט של בנגקוק.
  • Kanchanaburi: ממוקם לאורך נהר קוואי, Kanchanaburi הוא אופציה מצוינת עבור לברוח ההמונים בבנגקוק. זוהי גם חובה לראות לחובבי היסטורית המלחמה.
  • קופנגן: למרות נרדפת מסיבות פול מון החודשיות, קופנגן הוא אי גדול! פעולת הצד הכילה בעיקר על חצי האי הקטן של Haad Rin בדרום. רבי מפרצים נעימים נסוג מעניין פזורים על האי. קופנגן נמצא רק סירה במרחק של נסיעה קצרה מ עסוק קוסמוי, אבל זוכרת את שלבי הירח ישפיעו נסיעות ברחבי סאמוי ארכיפלג.

מתי זמן אם בטיול במהלך עונת שיא

הזמנת הטיסה והמלונות שלך עבור עונת השיא בתאילנד כמה חודשים לפני הזמן שנראה את התוכנית הטובה ביותר. אך מחקרים מראים כי להזמנת טיסות רחוקה מדי מראש עלולות לגרום כרטיסי טיסה גבוהות. איירליינס לפעמים לטבול מחירי הנסיעה 30 – 45 יום לפני מועד היציאה אם ​​הם מרגישים יותר מדי מושבים נותרים.

מחירי חדרים וטיסות פרץ במהלך חג המולד וראש השנה. מכיוון תאריכים לחגים אלה הם קבועים, חודשי הזמנה מראש לא עוזרים כל כך הרבה. לא משנה, אתה צריך להזמין חדרים ב יעדים פופולריים מוקדם זמין מקרה הוא בעיה.

אין צורך להזמין סיורים ופעילויות מקוונים זמן רב מראש, אפילו בעונה גבוהה בתאילנד. למעשה, פעולה זו תבטיח כי אתה משלם מחיר המקסימום ולאבד כמה גמישות עבור המסלול שלך. לעשות קצת מחקר, אבל לחכות כדי להזמין פעילויות ברגע שאתה מגיע תאילנד. סוכני נסיעות בכל פינה, אולי אפילו עם שולחן בקבלה של המלון שלכם, ונשמח להזמין סיורים בשבילך.

רכבות בתאילנד נוטים להזמין את אפילו מהר יותר אוטובוסים בלילה התיירות. כדי להשיג את מעמד הכרטיס אתה רוצה, לבצע הזמנות כמה ימים לפני מתכנן לנסוע. קבל כרטיסים יותר משבוע מראש לטייל בחג הגדול בתאילנד.

אל תיבהלו אם במקומות רבים כבר נראו מלאים בעת ביצוע הזמנות בעונה הגבוהה בתאילנד. זכור: עבור כל מלון שאתה רואה באינטרנט, יש סיכוי הרבה יותר לאורך אותו הרחוב שאינם רשומים! כמו כן, מלונות קרובים רק לסמן קומץ חדרים כזמינים לאתרי ההזמנה. הם להציל את שאר ללקוחות שניתן ללכת בה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *