סמים בתאילנד: האם הם משפטיים?

Posted on

סמים בתאילנד: האם הם משפטיים?
אל תטעה: סמים בתאילנד אינם משפטיים!

למעשה, החוק התאילנדי מאפשר עונש המוות על כל מי שנתפס בביצוע, הובלה, או שימוש בסמים. כן, קראתם נכון – עונש מוות !

למרות עונש מקסימאלי זה לא לעתים קרובות להחיל מערבי, זו אפשרות. נוסעים רבים יושבים מאחורי סורג ובריח בתאילנד ממתינה ניסויים בגין החזקת סמים. לפעמים הם מחכים שנים. אתה יכול לבקר אותם ולשמוע את הסיפורים שלהם בשעות בחרו פתוחות למבקרים זרים.

אבל כמו מריחואנה עשן נודף סביבך בחלק אכסניות תרמילאים, או שמעת על ברים באיים כי ידועים מוכרים שיקה פטריות קסם, שימוש בסמים נראה מזדמנים נפוצים. הגישה קלה. לפעמים מוצרי פטריות פסיכדליות להופיע בדפוס, למינציה על תפריטים ברים!

המוסר הכפול הזה, יחד עם שחיתות במשטרה משתוללת ואכיפה ספורדי, להוביל כמה נוסע מדי שנה נסחפת מערכת משפטית שבה הם לא יכולים אפילו לקרוא מה הם חותמים.

שימוש בסמים בתאילנד

לפי הערכות, 50 קבוצות פשע מאורגנות מעורבות בהעברת סמים, במיוחד methamphetamines, לתוך תאילנד שכנת מיאנמר. “משולש הזהב” שבו תאילנד, לאוס, מיאנמר נפגשים שנייה רק ​​אפגניסטן לייצור של פרגים לאופיום. גידול פרג מספק הכנסות עבור קבוצות מיעוט אתניות חיים בעוני.

למרות קוק, הרואין, וסמים “קשים” אחרים עדיין ניתן למצוא, חלה תזוזה כללית “אורח חיים” וסמים שלישיים כגון MDMA / אקסטזי וספיד, מושך הנוסעים הרבים בחופשה שהגיעה למסיבה בתאילנד.

מוצרים טבעיים כגון פטריות מריחואנה וגורמי הזיות היו זמינים ופופולרי בקרב נוסעים בתאילנד במשך עשרות שנים. שתיהן מספקים אמצעי נחוץ הכנסות בונוס במקומות כפריים עניים.

מריחואנה גדלה פרא והוא טפח באזורים הטרופיים, מה שהופך אותו קל למצוא בדרום מזרח אסיה. נוסע לעתים קרובות לנצל הזמינות הזולה שלה. כמה ברים ובתי הארחה לאפשר עישון פתוח, אך עושים זאת הוא חוקי מבחינה טכנית.

מה קורה אם תתפוס אותך?

בהתאם לכמות של חומר בלתי חוקי, כי אתה נושא (כלומר, יותר ממה שאתה יכול לצרוך בארוחה אחת), תאילנד יש את הזכות לשפוט אותך עד מוות. משפטים אלה מקבלים בדרך כלל “לעגל כלפי מטה” למאסר עולם.

בשנת 2001, תאילנד לכותרות בעולם לביצוע בפומבי חמישה אנשים, ארבעה היו מבריחי סמים, על ידי כיתת יורים.

למרות ביצוע עונש המוות האחרון של תאילנד התקיים 2009, כלא תאילנדי מכיל שפע של נוסעים נידונו לחיים ממתינים משני עזרה מממשלותיהם או חנינה מלכותית.

אם אתה באסטד סחר בסמים בתאילנד, אין ערובה כי השגרירות שלך תהיה להתערב או להיות מסוגל לעזור. אתה תהיה לבדך, ואולי במשך שנים, ממתין על ביורוקרטית – ולעתים קרובות מושחת – תהליך ולבסוף להביא לך תאריך המשפט. קבלת חנינה מלכותית או בשחרור יכול להימשך זמן רב מאוד.

סמים באיי תאילנד

סמים כגון פטריות קסם ומריחואנה הם יחסית זולים וקלים לקנות באיים התאילנדיים.

למרות היותו בלתי חוקי, תרופות ניתן לרכוש בגלוי בעוד כמה ברים באי קופנגן. Haad Rin, חצי אי של קופנגן, מפורסם מסיבת פול מון החודשית שבו נוסע רבים לנסות פטריות פסיכדליות מטלטלות כדי לשפר את החוויה. צדדי מוסיקה אלקטרוניים בהאד יואן גם משופרים לפעמים עם חומרים לא חוקיים.

למרות ברים ספציפיים לאורך החוף בהאד רין עדיין מותר למכור שייקים קסם על ידי תשלום חודשי “קנסות,” לפעמים המשטרה לצפות למטיילים מי לצאת במפעלים אלה. אין לבצע שום דבר החוצה!

שוטרי חרש, בלבוש רגיל – כמה אמיתי, כמה לא – לעשות לשוטט מסיבות הירח המלא כדי ללכוד אנשים לפי מנסה למכור להם סמים. מצבים אלו לעיתים קרובות דורשים את “קצין” מבקש שוחד גדול.

האם מריחואנה משפטית בתאילנד?

מס ‘אבל יותר מכמה תרמילאים נפלו קורבן להונאה פשוט-אבל-יעילה למצוא בכל רחבי דרום מזרח אסיה.

כאשר הנוסע שואל בבר לרכוש מריחואנה, הברמן מוכר להם בגלוי, גורם לאנשים רבים לחשוב שזה לא ביג דיל. לאחר מכן הוא מייד טלפונים כלולים אשר עשוי או לא עשוי להיות שוטר לגיטימי.

השוטר ואז מטלטל את הנוסע, פרוטומות אותם עם העשב הם פשוט לרכוש, ודורש שוחד יקר. והיד מוחרמת והוחזרה הברמן החולק על השוחד. אותו המוצר למכור מחדש מאוחר יותר לנוסע התמים הבא!

קניית תרופות מרשם תאילנד

שלא כמו בארצות הברית, שם מרשם נדרש כדי להשיג תרופות מבוקרות, אתה יכול ללכת סתם ככה לתוך בתי מרקחת רבות ברחבי תאילנד ולרכוש תרופות מרשם. הגלולות בדרך כלל עלות שבריר של המחירים ראו בארצות הברית.

למרות גישה קלה יכולה להיות שימושית עבור מקבל אנטיביוטיקה או תרופות הנדרשים תוך כדי נסיעה, כמה תיירים לרעה את המערכת הפתוחה לרכוש כמויות גדולות של וליום (diazepam), כדורי שינה, משככי כאבים, ריטלין, ויאגרה, Adderall, וסמים פופולריים אחרים כדי לקחת הביתה .

הנשיאה גלולה אלה ללא מרשם או דרכון רפואי אינה חוקית. רצועת הווליום שהוחרמה על ידי השלטונות עשויה להביא לך “לא-לא” לְכַשְׁכֵּשׁ של האצבע, אבל יותר מדי יכול להיות לך לגמגם הסבר בשדה תעופה משרד אחורי.

חשש נוסף הוא ההתפשטות של זיופים בבתי המרקחת בתאילנד. גנרי, רצועות באיכות נמוכה של גלולות המיוצרות בהודו לפעמים מחליפות אפשרויות פופולריות כגון וליום ונמכרו בבתי המרקחת באזור כביש Khao San בבנגקוק.

שיקה Magic ו- Happy פיצות בתאילנד

ברחבי דרום מזרח אסיה, אתה לפעמים תיתקל סימנים או תפריטי פרסומת “קסם” או “מאושרים” מזונות ומשקאות. “קסם” בדרך כלל אומר כי שייק או משקה המכיל פטריות פסיכדליות, ו “שמח” מציין מריחואנה.

שייק מג’יק הם נפוצים ביותר ב פאי, עצירה תיירותית פופולרית בצפון תאילנד, והאיים.

סמים בחלקים אחרים של דרום מזרח אסיה

עמדת תאילנד על סמים אולי נראית קיצונית, אבל השכנים שלהם הם אפילו מחמיר יותר!

תחילת שבורה סינגפור היא לא צחוק; הם להטיל עונש מות חובה עבור סוחרי סמים בצעו מספר זרים לאורך השנים. וייטנאם להורג 85 בני אדם ב 2007 על פשעים הקשורים בסמים.

“המלחמה בסמים” המתמשכת בפיליפינים כבר אחראי למותם של יותר מ 20,000 אנשים מאז 2016.

למרות האיום של קנסות מוות או עונשי מאסר חמורים לאורך רוב מזרח אסיה, כמה נקודות חמות הנוסע לאורך תרמילאי בננה הפנקייק שביל עדיין בגלוי לפרסם תרופות ללא חשש השלכה.

ואנג ויינג בלאוס, מפורסם הצינורות שלהם על הנהר ועל סצנת מסיבה פעם לא ממושמע, הוא מקום אחד כזה. גילי האי באינדונזיה, במיוחד גילי Trawangan, יש גם פטריות קסם המפורטות בגלוי על תפריטים ברי ומסעדה.