סעודות על 51 מרכז מזון כביש התעופה העתיקה בלוק של סינגפור

Posted on

 סעודות על 51 מרכז מזון כביש התעופה העתיקה בלוק של סינגפור

ניסיון המזון הוקר המקורי של Katong

זה אולי לא נראה כמו הרבה: במבט ראשון, זה נראה כמו מספר הדוכנים הדחוסים בקומת הקרקע של בניין חניה. אבל האוסף הזה של דוכני מזון קורה להיות אחד ממרכזי הרוכל ציבורי הפופולריים ביותר באי, יעלה בביצועיה האחרים בסקרים פורמליים .

מאז פתיחתו בשנת 1973, Old Airport Road Food מרכז אירח כמה מפעלים רוכל המשפחה המשובחים, מוכר כמעט האגדי סאטה דבורה hoon, teow kway char, ו rojak. היום, 168 דוכנים שמרכיבים את הרכיב במרכז הרוכל בקומת הקרקע, למכור סינגפור זולה אבל טעימה ומאכלים בינלאומיים. אתה רק צריך להוציא על SGD 5-7 (כ 4 $ ל 5.50 $) לארוחה קורעת בטן במרכז מזון כביש התעופה הישנה: ערך רב מעורר כבוד טיפוסי של מרכזי הרוכל של סינגפור.

המדריך שלך הובא למרכז מזון כביש התעופה העתיק ידי Makansutra ומייסדה, חובבי אוכל סינגפור KF Seetoh. “כביש התעופה עתיק בסביבה כבר זמן רב, וזה חייב אוכל טוב מאוד, מוניטין טוב מאוד,” Seetoh אמר לנו בזמן שחיכינו ההזמנה שלנו. “אתה מקבל דברים מן הבוקר עד הסוף לארוחת ערב ויש חניה ענקית ליד זה -. זה אחד הגורמים העיקריים של מרכז הוקר טוב כל מרכזי רוכל טובים חייבים חניונים ענקיים..”

Seetoh הורה אז ארבעה מועדפי כביש התעופה עתיקים בשבילנו, אורחיו: תמונות חשבון של ניסיון האכילה אחרי בעמודים הקרובים.

  • איך מגיעים: מרכז מזון כביש ישן התעופה ממוקם במזרח שכונת Katong של מרינה ביי. Ride the סינגפור MRT ולרדת בתחנת דקוטה MRT (קו מעגל; CC8). מרכז המזון הוא 140 מטרים ממערב היציאה מהתחנה. כביש ישן התעופה מרכז מזון במפות Google. למידע נוסף על שימוש במערכת התחבורה היעילה של סינגפור, לקרוא על MRT של סוסים סינגפור אוטובוסים עם כרטיס EZ-Link.
  • לינה בקרבת מקום: השכונה של Katong, שבו כביש ישן התעופה ממוקם, קורה לארח כמה מלונות התקציב העליון של סינגפור – לראות רשימה של מלונות תקציב Katong ו Joo Chiat לפרטים.
  • הוקר היסטוריה: במשך יותר על תרבות הרוכל של סינגפור, קורא את ההקדמה שלנו מרכזי רוכל סינגפור, או לבדוק את הרשימה שלנו של עשרה מרכזי רוכל העליונים בסינגפור. לאירוע סינגפור שמעביר את הזרקור על אוכל הרחוב הטוב בעולם, תראה את זה: קונגרס המזון העולמי הרחוב מתכנס סינגפור.

Satay החזיר והעוף כמו סבא נהג להכין

צ’ואן Kee Satay
# 01-85 נחס 51 מרכז מזון העתיקה התעופה כביש
בערבים Open: מ 6 pm כדי 10 בערב (קודם לכן אם אזלו לפני 10); לפתוח מ 1 pm עד אזל בימי ראשון; סגור בימי שני וחמישי
אתה יכול למצוא סאטה בכל פינה של סינגפור, אבל עבור באמת סאטה מיוחד – מהסוג שגורם עיניו של הסבא הסינגפורי שלך לנצנץ עם הזיכרונות של רוכלים נודדים צלייה ומכירים את החומר מעגל ברחובות – אתה הולך Satay צ’ואן Kee, המשמש בגריל שיפודי חזיר מוגש עם תוספת בצל פרוס ומלפפון.

זה לא סאטה בלי רוטב בוטנים; צ’ואן Kee מגיש רוטב בוטנים ואננס עבה, אמור להיות שפך על מקלות לפני שחופרים (ראה לעיל). שמעתי על שום דוכנים אחרים לשים אננס ברוטב סאטה שלהם? לא חושב כך, אבל צ’ואן Kee מספקת. KF Seetoh עצמו נותן שני אגודלים למעלה: “זה סוג של רוטב בוטנים, מישהו יאהב, זה פשוט כל כך נחמד!”

הוגשו לנו מקלות של חזיר סאטה עוף; האחרון הוא יותר נפוץ ב מלזיה ואינדונזיה, הן מדינות מוסלמיות אשר נוטים להימנע חזיר. (קרא על ayam להשביע אינדונזית, או אחד זה על מאסטר ayam להשביע בג’קרטה.) “סאטה חזיר [הוא] לא נפוץ בארץ סאטה, המהווה אינדונזיה,” KF Seetoh אומר לנו. “זהו [סגנון] סינים Peranakan חזיר סאטה.”

“בשר סאטה הוא מכרז ולא קשה מדי לנשוך ויש לה מאזן של בשר רזה שומן מה שהופך את זה תענוג אמיתי,” פורץ ד”ר לסלי טיי , הבלוגר מזון סינגפור הפורה מאחורי אני אוכל, אני יורה, אני פוסט . “רוטב הרוטב או סאטה בוטנים גם אננס בו וזה די נדיר … אני מרגישה שזה מוסיף עומק יותר סאטה. בהחלט מומלץ!”

שוק הבשר Croc של תנין המלך ברוטב פלפל שחור

סינגפור המלך קרוקודיל
# 01-134 נחס 51 מרכז מזון העתיקה התעופה כביש
פתוח לארוחת צהריים עד 9 מ או עד המלאי, המוקדם מביניהם
טלפון: 65 8313 4233, sgkingcroc@gmail.com

הערת המדריך: דוכן סינגפור מלך קרוקודיל סגור עכשיו.

אם הסרט “פיטר פן” יש לך לרחם על קפטן הוק ומרוגז התנין, אתה יכול לנקום נפשי בבית כביש התעופה העתיק ידי הזמנת צלחת מהבילה של מוקפצי בשר תנין ברוטב פלפל שחור.

“סינגפור המלך קרוקודיל” (מקוצר “SgKingCroc” של השילוט), הנשלט בידי “מלך קרוקודיל” של סינגפור טוני Tee, המתמחה בבשר תנין מבושל שירת במגוון דרכים: מלבד הבשר המוקפץ שהוזכר לעיל, הממלכה גם מחלק בשר דייסת תנין, אטריות תנין, תנין ובשר בק קוט טה. יש המון ביקוש למוצר ההפכפכות של מר טי, כמו דוכן שמוכר כ -30 עד 40 ק”ג בשר תנין בכל יום נתון.

הבשר הוא חוקי לחלוטין, שמקורו חוות התנינים לונג קואן האנג ב Kranji, סינגפור. בתי Farm על 9000 תנינים מלוחים; הקליפות נקצרות עבור כובעניות באירופה וביפן, ואילו הבשר נמכר באופן מקומי יוזמת רוכלים כמו מר טי.

יש לזה טעם של בשר חזיר, בשר תנין זה: כמו מתוק, מדליוני בשר חזיר עדין עם הרבה נתינה, נמסים בפה כמו שאתה ללעוס. יתרה מכך, זה אפילו יותר בריא מאשר אנלוגי הטעם שלה: “התנין הוא טבעי לחלוטין, והם מוכרים אותו בסופרמרקטים רגילים – כולסטרול נמוך מ חזיר ובשר בקר.”

טמפורה-פריד דוריאן תוכל ללמוד לאהוב (באמת!)

צ’י שואנג שואנג
# 01-51 נחס 51 Old Airport Road Food Center
פתוח לארוחת צהריים עד המלאי
זה דוכן יומרני כביש ישן התעופה מוכרת goreng מפיסאנג (בננה מטוגנת), אבל הנשק הסודי שלהם הוא טעים devastatingly דוריאן goreng , מצופה בטמפורה פירורי לחם מטוגן עמוק, לשלמות הזהב.

במקרה לא ניסית פרי הדוריאן המפואר, גם, את הטוב ביותר שאני יכול לומר הוא שזה טעם נרכש. לראשונה אוכלים של דוריאן עשויים להיות מופתעים כאשר הם נושכים לתוך דוריאן goreng – אחרי הכל, זה בשר דוריאן טהור מתחת לעור טמפורה קריספי כי. בשר דוריאן מתחת היא ללא ספק טרי ונימוח, נוטף החוצה עם כל ביס; נוכל רק להסכים שלא להסכים אם הארומה הוא בריא או לא.

סוג זה של הכנה הדוריאן הוא לא מקורי בדיוק: “[זהו] אותו סוג של דברים אתה מוצא במסעדות – עמוק דוריאן מטוגן, זה לא חדש,” מסביר KF Seetoh. “הוא קפא בשר דוריאן טרי, ניפץ אותה ומטגן אותה. אבל אני אף פעם לא ראיתי את זה בתוך רוכל, ושלהם הוא טוב מאוד!”

משקה קרח אסיה מרענן – מיץ אנונה

פירות Cut Lim הין מגוון & מיצי פירות
# 01-136 נחס 51 Old Airport Road Food Center
פתוח לארוחת צהריים עד 9 בערב או עד המלאי, המוקדם מביניהם
טלפון: 65 8224 8552

נניח תגובתכם דוריאן דומה של אנדרו Zimmern – אנחנו מבינים אם התגובה שלך מנסה עוד פרות אקזוטיים דרום מזרח אסיה היא לא מאוד נלהבת. אבל אנחנו מבטיחים: לא יהיה נאבקים כדי לשמור למטה מיץ אנונה. למעשה, אנחנו בטוחים תוכלו לבקש שניות!

אנונה ( muricata Annona ) מייצרת מיץ עיסה, מוזנח זה טעים כמו הכלאה בין תפוחים ולימונים. פירות בר Lim הין משמש מיץ אנונה בכוסות פלסטיק גדולה עם קרח – אידיאלי עבור שכיבו את הלהבות כל אוכל חריף עלול השאירו בפה!

הבעלים, ג’יימס Fua, נהגו למכור מיץ האנונה שלו בדוכן ליד הגנים הבוטניים של סינגפור; לאחר באזור פותח מחדש, ג’יימס עבר הפעולה שלו לכביש התעופה הישן, שבו מיץ שלו עדיין מרוויח אוהדים מן דור חדש של חובבי רוכל.

בניגוד למוכרי אנונה אחרים, ג’יימס עושה דברים טריים כל יום, הימנעות משימוש דברים משומרים או בקירור. שתיית מיץ האנונה ג’יימס מחייבת שימוש של קש כפית, כפי שהוא מציג KF Seetoh בוידאו.