סקירת Pass בלונדון: שקול רכישות בזהירות

Posted on

סקירת Pass בלונדון: שקול רכישות בזהירות
מעבר בלונדון מציע כניסה חופשית ליותר מ 60 אטרקציות במקומות מעניינים, מבנים היסטוריים, מוזיאונים וגלריות, כמו גם סיורים, הפלגות והולך. אפשר לחסוך כסף על קבלה עם לונדון פס, אבל המוצר גם מציע את היתרונות של נוחות וניהול זמן לקונים. הגישה הטובה ביותר על החלטת קנייה עבור Pass בלונדון היא להכין רשימה מציאותית של דברים לראות ולעשות, ואחריו שיקול של האם או לא לעבור יחסוך כסף וזמן.

עלויות משלוח

מעבר ללונדון זמינה אחד, שתיים, שלוש או גרסות ששת ימים. שבב בתוך כרטיס רושמת השימוש הראשון שלך ואז מנתקת זכאות בזמן המתאים. שים לב 24 שעות ביממה אלה הם ימים קלנדריים, לא תקופות. התחלה מוקדמת יותר באותו יום כדי להשיג את היתרון הזמן הטוב ביותר.

במבט הראשון, מחירי pass נראים יקרים למדי, ומחירים עבור המעברים עלו בהתמדה בשנים האחרונות. זכור, עם זאת, כי הם משקפים את המחירים הגבוהים עבור קבלה לאטרקציות בלונדון.

  • מסירה בוגרת של יום אחד היא 59 £ (85 $); מסיר ילד בן יום אחד הוא 39 £ (56 $)
  • במשך ימים עוברים, מבוגרים משלמים 79 £ (99 $) וילדים 59 £ (85 $)
  • במשך שלושה ימים עובר העלות היא 95 £ ($ 137) עבור מבוגרים 66 £ (95 $) עבור ילדים.
  • מהלכי שש-יום הם 129 £ (186 $) למבוגרים 89 £ (129 $) עבור ילדים.

לצורך הרכישה, ילדים המוגדרים נוסעים בגילאי 5 עד 15.

(הערה: המרות מטבע היו מדויקות בזמן הסיפור הזה נכתב, אך נתונים לתנודתיות תכופה בעת ביצוע תקציב נסיעות, להסתמך על התעריפים המעודכנים שניתן למצוא באתרים כגון Xe.com..)

אלו הם המחירים היומיום, אך לעתים קרובות אפשרי באינטרנט כדי לקבל מחירים מוזלים.

יש גבול כמה אתה יכול לעשות ביום אחד, אבל אתה לא סביר להגיע לנקודות אלה. לדוגמה, דמי הכניסה לך לדלג על פס ליום אחד מבוגר חייב להסתכם בפחות מ 90 £, £ 180 עבור כרטיס יומיים, £ 270 עבור כרטיס של שלושה ימים ו £ 540 על כרטיס לחצי-יום.

ייתכן גם לרכוש את Pass בלונדון עם מסעות במשך 13 £ נוספים / יום על מסירה של יום אחד מבוגר, 6 / יום £ או פחות עבור הילדים. זה מספק נסיעות ללא הגבלה ברכבת התחתית, רכבות יבשתיות אחרות (אזורים 1 עד 6) ואוטובוסים. אם הגעת למסקנה הזאת היא קנייה טובה, אתה חייב לבצע את הרכישה טרם ההגעה בלונדון. שים לב כי מעבר ליום אחד עובר בלונדון כל לעלות פחות מ 13 £ כאשר נרכש ישירות מחלונות הרכבת התחתית ומכונות.

כל Pass בלונדון מגיע עם מדריך קומפקטי אך מפורט עם תיאור של כל אטרקציה מכוסית, מפת מערכת Tube מתקפלת, וקטע ההנחה מציע לעסקים בלונדון.

משלוח יכול להתבצע בלונדון בדלפק הגאולה על רחוב צ’רינג קרוס (ליד תחנת הרכבת התחתית לסטר סקוור) או באמצעות פדרל אקספרס אליכם הביתה. השיטה החופשית היחידה היא איסוף בלונדון. עלויות משלוח להשתנות לפי שירות שנבחר. אלא אם כן יש לך שבועות רבים שנותרו עד הנסיעה שלך, איסוף בלונדון מומלץ.

מה מכוסה?
ספרות זיכוי Pass בלונדון תהיה וואו לך עם הטענה כי עוברת מתקבלים יותר מ -60 אטרקציות באזור. אבל אתה חייב לקבוע אילו-אם בכלל-של אטרקציות אלה על רשימת המטלות שלך בלונדון.

יש מעט מאוד אטרקציות גדולות בלונדון שאינם מכוסות. מקרה יוצא דופן הוא העין של לונדון.

מגדל לונדון הוא בין האטרקציות החשובות ביותר בעיר. עלות הכניסה למבוגר בעת כתיבת שורות אלה הוא 25 £ (36 $). אם מעולם לא היה מצודת לונדון, אתה יכול להפיק תועלת קונה לפחות לעבור יום אחד. אם תשלב את זה עם אטרקציות סמוכות כגון תערוכת טאואר ברידג ‘(9 £), A נהר התמזה קרוז (19 £) ואולי ביקור קתדרלת סנט פול (18 £), אתה יכול לממש חיסכון משמעותי בעלויות עבור מלוא שלך מאוד יום של טיול ללונדון.

אבל אם זה לא הטיול הראשון שלכם ללונדון, אולי כבר ראיתם אטרקציות אלה. נניח שאתה רוצה לבקר אולי אטרקציה אחד יקרה ואז להסתובב במוזיאון הבריטי, אשר אינו מחייב דמי כניסה. על מסלול זה, פס לונדון אולי לא לפעול לטובתנו הפיננסית שלך.

אז זה חיוני שיהיה מסלול לפחות להגדיר באופן חלקי לפני שוקל רכישת Pass בלונדון.

בלונדון Pass נוטה עבודה טובה ביותר עבור מבקרים בפעם הראשונה שיש להם רשימות ארוכות של דברים שהם רוצים לראות בעיר. החיסכון יסתכמו עם מספר הנוסעים במשפחה.

אבל מעבר בלונדון יכול להיות ערך רב גם עבור מטיילים מנוסים אשר כבר ראו את האתרים הגדולים. בין 60 האטרקציות המכוסות הם מקומות כגון בלפסט HMS, אשר אינו בהכרח האטרקציה בלונדון העליונה ברוב הרשימות נוסעות אבל דורש 16 £ (23 $ USD) דמי כניסה.

בעוד יום, אתה יכול לבקר שלוש או ארבע אטרקציות כי גובים 8 £ ל 13 £ לקבלה ולא לחסוך הרבה כסף עם לונדון Pass.

אבל זה חשוב גם לקחת בחשבון הזמן נשמר בקווי כרטיס. אתה יכול לדלג על החלק הקדמי של שורות אלה ב מצודת לונדון, קתדרלת סנט פול, ארמון המפטון קורט, טירת וינדזור, ניסיון גשר לונדון, ZSL גן החיות של לונדון, ארמון קנזינגטון התפוזים. אם כל האטרקציות האלה היא על המסלול שלך, לשקול את הערך מוסף של הביקור הכללי שלך על ידי דילוג על תורים ארוכים. זה אפילו יותר קריטי אם יהיה לכם ילדים צעירים במפלגה שלך. שים לב כי וסטמינסטר, אשר מארח קווי מבקר ארוכים לעתים קרובות, אינו כלול ברשימת דילוג-הקו.

קלות שימוש
לעבור את לונדון צריכה להתקבל על ידי אנשים הנפקת כרטיסים ללא עוררין. קבלה מוכנה זה משמעותי כאשר בוחן רכישת תעודה כלשהם. עם מעברים כמה כרטיסי הנחה, אתה נתקל בהרמת גבה ושאלות לפני הקבלה. זה יכול להיות מביך לפעמים הגורם לעיכוב. אבל בלונדון Pass ניתן לרכוש בביטחון, בידיעה שזה נפוץ ומקובל.

האפליקציה מספקת כיוונים, מפות סיכום זמני הפעולה של אטרקציות. זה רעיון טוב כדי להוריד את האפליקציה לפני שאתה יוצא מהבית. זה יכול לשמש גם ללא חיבור לאינטרנט כדי לקבל החלטות תוך כדי הנסיעה.

החלטות אסטרטגיות
עבור נוסע על תקציב מאפס, מעבר ללונדון כנראה הוא לא בחירה טובה. מגוון אטרקציות בחינם בלונדון ואת אפשרויות התחבורה הזולות יחסית (היום שעוברים ברכבת התחתית בדרך כלל עולים פחות מ 15 $) יכולים לאפשר סיור איכות ללא מחירים גבוהים. אפשר גם לקנות דמי כניסה עיקריים אחת ביום, להוסיף כמה אטרקציות בחינם, ומבלה הרבה פחות כסף מאשר רכישה בלונדון Pass דורשת.

נוסעים תקציב שמסתכלים מעבר לונדון בהחלט כאמצעי לחסוך כסף גדול על אטרקציות עלול להתאכזב מעט. אלא אם יש לך מסלול שאפתן מאוד (שלוש או ארבע אטרקציות ליום), המעבר לא סביר לספק חיסכון משמעותי.

עבור מטיילים רציניים למדי, מעבר לונדון מציעה ערך משמעותי. אם אתה רוצה לבקר 10 אטרקציות גדולות שניים או שלושה ימים, לונדון Pass יחסוך כסף וזמן.

למי מסתכם דמי הכניסה ולמצוא שזה בעצם לשטוף, רואה את זה: נסיבות משתנות במהירות בעת נסיעה, ואת המסלול המפורט שלך לעתים קרובות עף מהחלון אם שינויים בכוח האוויר או בעיות אחרות לתוכניות שלך.

עם לונדון פס, אתה יכול לגלגל עם שינויים אלה די בקלות, בידיעה שאתם מכוסים לביקורים רוב האטרקציות הגדולות של העיר.

קנה אותו ישירות מן האתר Pass בלונדון .