עובדות הבהרה מגדל אייפל למבקרים – כיצד להפוך את המרב מהביקור שלכם

Posted on

עובדות הבהרה מגדל אייפל למבקרים - כיצד להפוך את המרב מהביקור שלכם

מאז מגדל אייפל צבר מעמד אייקונים כאלה ברחבי העולם, הופכים לאובייקט של משיכה אינסופית, כמו גם את הקלישה של בחירה לייצוג בפריז, זה יכול להיות קל לחפות על פני השטח בעת ביקור זה ומשקיף ההיסטוריה המרתקת (וסוער) שלה . בניית המדהימה של המגדל הוא גם משהו תיירים קרובות אינם מצליחים להעריך, אז אני מציע לקרוא על האנדרטה נפלא זה לפני שאתה עולה לפסגה ולחפש out– אתה ללא ספק לקבל הערכה הרבה יותר עשיר בשביל זה.

תאריכים מרכזיים בהיסטוריה של טאואר

1889 מרץ: המגדל חשפה בתערוכה העולמית בפריז של 1889. מהנדס צרפתי גוסטב אייפל מצליח לראות את הפרויקט שלו באמצעות למרות מחאה נרגשת. המגדל נבנה מתוך 18,038 חלקים נפרדים (בעיקר ברזל) ומשקלו הכולל של 10.1 טון. עם זאת, הוא נשאר יחסית קל.

1909-1910: המגדל נהרס כמעט, אבל הוא הציל בשל שתועלתו מגדל רדיו. חלקם של שידורי הרדיו הראשונים בעולם משודר כאן.

1916: שידורי הטלפון הטראנס הראשונים הם הבינו מהמגדל.

הבהרה: הרמה הראשונה 

הרמה הראשונה של המגדל כולל גלריה עגולה שנותנת למבקרים סקירה של ההיסטוריה והעיצוב של המגדל, כמו גם היכרות עם כמה מהאתרים המפורסמים ביותר של פריז והמונומנטים.

חלק של המדרגות הלולייניות שהובילו פעם מהקומה השנייה אל הרמה העליונה מוצג על הרמה הראשונה. גרם המדרגות בסופו של דבר פורק 1983.

ניתן גם לראות את המשאבה ההידראולית שברגע שסיפק מים במעלית לשעבר.

את “FerOscope” הוא תערוכת הסברה המותקנת באחד הקורות של המגדל. סרטונים אינטראקטיביים, מופעי אור, ומדיה אחרת לתת למבקרי מבט מעורר כיצד נבנה המגדל.

את “מצפה הכוכבים של תנועה למעלה מגדל” הוא קרן ליזר מנטרת התנודה של המגדל תחת שפעת הרוח והטמפרטורה.

אינדיקטורים פנורמי של מקומות ומונומנטים גלויים מהרמה הראשונה, כמו גם הלוחות הסטוריים התחקות את ההיסטוריה של המגדל, ממוקמים ברחבי הגלריה. ניתן גם להציג את העיר בפירוט דקות הליכה טלסקופ אלקטרוני.

הבהרה: רמה שנייה 

המישור השני מציע פנורמה ראויה לציון של העיר, כמו גם להבנה טובה יותר של ההיסטוריה והבנייה של המגדל. סצינות חלון אנימציה לספר סיפור ויזואלי של ההיסטוריה הייחודית של המגדל.

ניתן ליהנות פרספקטיוות מסחררות באמת של הקרקע דרך רצפת הזכוכית. שוב, זה כנראה לא מומלץ למי נוטה ורטיגו!

Top Level פנורמי לנוף: ציוני דרך כדי להשגיח על

הקומה העליונה מספקת נופים עוצרי נשימה של העיר כולה, כמו גם סעודות מהשורה. הטיפוס במעלית של 18 מטרים (59 רגל.) גם מאפשר לך שכדי ליהנות שבכת המתכת המשוכללת של המגדל. הכינון מחדש של משרדו של גוסטב אייפל תכונות דמויות שעווה של גוסטב והממציא האמריקאי תומס אדיסון; בעוד מדדי פנורמי ואינדיקטורים מבט לעזור לך לזהות את ציוני הדרך של העיר.

מציג לילה: פאר מנצנץ 

נראה ממרחק, המגדל, פורץ תצוגה נוצצת בכל שעה קלה לאחר צאת כוכבים, ועד 2 לפנות הבוקר בקיץ. תצוגה זה מתאפשרת על ידי 335 מקרנים, כל אחד מצויד מנורות נתרן רבה עצמה. ההשפעה הנוצצת האינטנסיבית נוצרה על ידי קורות ירי כלפי מעלה דרך המבנה של המגדל.