עישון עובד צרפת

Posted on

עישון עובד צרפת

צרפת אסרה על עישון במקומות ציבוריים מאז 2006 עולה בקנה אחד עם שאר אירופה. אבל עדיין יש מיתוס כי צרפתית יכול לעשן בכל מיני מקומות אשר מגיע בעיקר, לפחות לזרים, מצפייה בסרטים צרפתיים. בסרטים בריטיים, הדמויות או קנה כוסות בירה או פתיחת בקבוק נוסף של שרדונה, בעוד סרטים על או להגדיר בצרפת תמיד יש התווים שלהם מאירים בשמחה.

האם זה נכון או לא? יהיו הסיבות אשר יהיו, הצרפתים עדיין נראה כדי  לעשן בכבדות. לפי הערכות ישנם 13 מיליון מעשנים בצרפת מתוך אוכלוסייה של 66 מיליון והם מעשנים כל יום. הנתון הסטטיסטי הרשמי סטודנטים מציג 29% מהם מעשנים בקביעות. יש ללא ספק בעיה עם מעשנים צעירים.

העלה סקר ב 2013 על ידי חברת הסקרים Ipsos עולה כי כ -1 מיליון צרפתים להשתמש בדואר סיגריות מתוך 20 מיליון אירופאים שעושים. בספרד סביב 700,000 אנשים משתמשים סיגריות דואר.

הניסיונות הראשונים בבית באן

צרפת הגבילה את העישון בדרך חזרה ב 1991 במה שכונה החוק אווין, לאחר קלוד אווין שהיה המניע העיקרי מציגה את ההגבלה. החוק אמר כי מסעדות, בתי קפה, ברים נאלצו לספק עישון וחתכים ללא עישון. הייתה תקופה מצחיקה כאשר סעיף העישון היה בדרך כלל בחלק הגרוע ביותר של הממסד (ליד האסלה למשל, או ליד דלתות השירות מתנדנד לתוך וחוצה של המטבח) והייתה זעירה למדי בעוד ששאר המקום הושאר המעשנים.

החוק לא נאכף טוב במיוחד והתוצאה הייתה די יעילה, עם הצרפתים ממשיכים בשמחה לנשוף על הירידה של כובע.

הדברים היו צריכים להשתנות

עד 2006, לחץ ציבורי שינוי עמדות היו השפעה. חוק הרבה יותר חזק נחקק עישון האוסר במקומות ציבוריים סגורים כגון מסעדות וברים אלה, כמו גם בתי ספר ובנייני ממשלה.

 מה יותר, קנס מינימום גם נקבע ל 500 €. אתגר משפטי נגדה הוגש בשנת 2007, אך נדחה.

כולם חשבו כי הצרפתים, עם ההתרסה המתוקשרת שלהם של הרשויות, לא לציית לחוק. אבל הם עשו, ואת אפופת העשן, המקומות המסריחים של העבר הפכו ללא עשן, מקומות מענגים לבלות בזמן.

הגבלות נוספות

2013 מאי ושר הבריאות של צרפת, מריסול טורן, הודיעו כי האיסור על עישון יוארך לקחת סיגריות אלקטרוניות.

בחודש יוני 2014 עישון נאסר להקרנה למשחקיות כמו החוקים נגד העישון של צרפת הוחמרו. ביולי אתה יכול להיקנס 68 € בגין העבירה. האיסור היה trialed במשך שנה בבית מונסוךי Parc de בפריז. מריסול טורן אמר שזה נועד “כדי לכבד את ילדינו”. במקביל, עישון במכוניות שהסיעו ילדים נאסר גם.

באוקטובר 2015 קנס נכנס לתוקף עבור השלכת סיגריות בשימוש במקומות ציבוריים. כיום ישנו חוק האוסר על עישון במכוניות שהסיעו ילדים ויהיה אחד אשר ייכנס לתוקף ב 2016 הדורשת חברות טבק להסיר מיתוג על גבי קופסות סיגריות ולהציג רגילות, אריזות גנריות.

מחאה חריפה

כל זה עבר ללא תגובה, או ליתר דיוק למחות.

אנו מתמודדים עם צרפת אחרי הכל. כאשר החוק נידון, המונים זועמים התכנסו כדי להפחיד את המחוקקים. טבק Licensed היו המפגינים הראשיים טקטיקות כי החקלאים הצרפתים להשתמש בה ביעילות כזאת. הטבק זרק ארבע טונות של גזר מחוץ למפקדת פריז של המפלגה הסוציאליסטית. הצרפתים קיבלו את המשמעות של גזר; זה כנראה מה שהם מכנים סמל אדום הארוך שתלוי בחוץ “במנהל טבק” וברים נושאים מוצרי טבק בצרפת.

אז השורה התחתונה היא, לא מעשן בפומבי . אבל אתה עדיין למצוא אנשים מכוסה חלקית או טרסות באוויר הפתוח עדיין מאירים עם שלהם בחלב au קפה או אספרסו, כך שזה לא כל נגמר.

אנו עלולים להתחרט על פטירתו של אלה ג’יטאן, Gaulouise אייקונים, ו Boyards (מותג ארוז להפליא, תמיד עם נייר תירס שיוצא אלא אם אתה שומר ומתנשף שהיה המותג שכל החקלאים הצרפתים נראו להשתמש), אבל זה חלק מאוד קמפיין הצורך לעצור אנשים מעשנים.