עצה לונדונית: מה לא לעשות בלונדון

Posted on

 עצה לונדונית: מה לא לעשות בלונדון
יש המון דברים נפלאים לעשות בלונדון, אבל זה טוב לשמוע מילה של זהירות על מה לא לעשות בעיר. שאלנו לונדונים לחלוק טיפים במיטבם למבקרים.

תחבורה

קיימת מערכת תחבורה ציבורית פנטסטית בלונדון, אבל יש הרבה כללים שהופכים מבקרים להתבלט כאשר הם לא יודעים ללכת בעקבותיהם. “Stand מימין במדרגות הנעות בתחתית” הוא אחד תקבלי בקרוב סיפר; הצד השמאלי מיועד לאנשים ללכת למעלה או למטה. זה גם אומר את המטען שלך צריך להיות בצד ימין ולא לחסום מי צריך ללכת בעבר.

אם כבר מדברים על מדרגות נעות, לא להגיע לפסגה ואז להפסיק! כולם מאחוריך צריך לרדת המדרגות המרגשות מדי. זה נשמע כל כך ברור, אבל הרבה אנשים להגיע לפסגה ואז עוצרים בדרך בזמן שהם רואים לאן הם צריכים ללכת הבאים. קח כמה צעדים מן הנע ומחכה ליד הקיר עבור חברים או לקרוא את הסימנים. זה הרבה יותר בטוח עבור כל.

בעת הנסיעה ברכבת התחתית או משדה התעופה הית’רו, לא להשאיר את המזוודות בתוך פתח ואז ללכת ולשבת. כן, ייתכן שיהיה גם נסיעה ארוכה, אבל המטען שלך הוא באחריותך. ישנם מקומות על הקו פיקדילי רכבות מטען לצד הפתחים, ואתה יכול גם נסיכת קיר המושבים המרופדים כאן או לחכות עד המושב בסוף הקרון, ליד המזוודות שלכם, הופך בחינם.

אם אתה יכול, להימנע מנסיעה בשעות שיא ברכבת התחתית כשזה היה עמוס ומלא לונדונים מנסים להגיע לעבודה וממנה. זה זול יותר לנסוע ברכבת התחתית אחרי 09:30 (שפל), כך להמתין שעות העומס בבוקר עד ששככו להתחיל את היום. ניתן גם לחקור ליד איפה תגור במהלך תקופות שיא אלה.

המרצפות / טיולים רגליים

היית חושב הולך על המדרכה (המדרכה) לא היה צריך עצות רבות אך הלונדונים בטוח היה הרבה מה להגיד על זה. כאבי בטן עזים הגדולים היו אנשים שהפסיקו בכניסה / יציאה של חנויות ומוזיאונים לחכות קבוצתם. נא לא לעשות את זה. בחלל קטן זה לכולם, וחסימת הדרך אף פעם לא הולך לנצח את כל חברים.

קח למשל את רוחב המדרכה, ואת, אם זה צר, לא ללכת בקו של 3 או יותר כפי שאף אחד לא יכול לעבור. הייתי אומר בדרך כלל, לשמור על ילדים מבפנים ואינו ללכת יותר משני מעודכנות על מדרכות במרכז לונדון. אם אתם קבוצה גדולה יותר, אז מישהו צריך ללכת מאחור או מלפנים. אפילו על המדרכות הרחבות של רחובות סואנים כגון רחוב אוקספורד, עדיף לא להתפזר.

חסימת המדרכה ו / או הליכה לאט גם מעצבן לונדונים. בעיר כמו לונדון, שם הוא הואץ קצב החיים בהשוואה לזו של פולק פרברי או מדינה. לונדונים גם לקבל הפסקות צהריים קצרות ויש נסיעות ארוכות אל הבית, כך הם לעתים קרובות רק “הראש למטה” ומתמקדים להגיע מנקודת א ‘לנקודה ב’ במהירות אפשרית.

כאשר אתה רוצה לחצות את הכביש, לזכור נהגים הם בצד השמאל; עם זאת, יש הרבה דרך חד סטרית במרכז לונדון, כך להעיף מבט על הקרקע כדי לראות לאיזה כיוון לחפש תנועה. כתוב לעתים קרובות על ידי המדרכה. נסה להשתמש מעברי חצייה, אם אפשר.

אוכל

ישנן הרבה מסעדות שרשרת, בתי קפה, ובתי קפה בלונדון. זהו ערים ראשיות בעולם, כך שזה לא מפתיע, אבל זה לא אומר שאתה צריך לפקוד את כולם מאז “אתה יודע מה אתה מקבל.” סטארבקס גרמה לזעם ציבורי 2012 עבור לא לשלם מסים המלאים שלהם, וכאשר הם הגיעו בסוף 1990, הם נראו מקפידי הפתיחה ליד בתי קפה קטנים ומכניס אותם מחוץ לעסק.

אם אתה נמצא מחוץ לעיר בשעת ערב מאוחרת, אולי אחרי הולך למועדון לילה, לא לקנות כלב או המבורגר חם מן העגלות אשר מתגלגלת משם בלילה. היו חשיפות רבות על סטנדרטים היגיינה לקויה של דוכנים זמניים אלה. כשאתה מרגיש לא טוב למחרת, לא אומר שאתה לא הוזהרת.

הקמת שרשרת נוספת, כי כבר מוקד חושף סטנדרטים היגיינה ירודים, יחד עם המחירים הגבוהים שלה באופן יוצא דופן, הוא ינגוס Steakhouse. יש הרבה מקומות טובים ליהנות סטייק בלונדון.

בטיחות אישית

אתה צריך לדאוג החפצים האישיים שלך בעיר גדולה כמו לונדון, כך שלעולם לא להשאיר את התיק שלך פתוח או הארנק בכיס האחורי שלך. אתה צריך לעמוד על המשמר בכל עת להיזהר מכייסים; אף אחד לא רוצה להפסיד חפצי הערך שלהם או פריטים שאין לו תחליף.

נסו ללבוש בגדים כי ינעלו את חפצי הערך בבטחה בפנים כיסים נסתרים. תיק יד גדול לא לרכוס בעצב מזמין גנב אופורטוניסטי לטבול ידם. מיקודים לעכב גנב, כך להשתמש בם.

לעולם, לעולם חושב שזה רעיון טוב לשחות בנהר התמזה. עם זאת מזמין זה עשוי להיראות ביום חם (ישנם כמה מאותם בקיץ), לא להיכנס למים. במרכז לונדון, נהר התמזה הוא עסוק עם סירות נוסעים בשני הכיוונים כל היום והמים הוא הרבה יותר עמוק ממה שאתה חושב הראשון. הנהר הוא גאות, מה שאומר שזה יכול להיות עוד יותר בזמנים של היום, ואת הגאות מגיעה מהר מאוד. הרבה כבר נעשה כדי להפוך את הנהר נקי, וזנים רבים של דגים נצפו התמזה, אבל זה עדיין לא אומר שהוא נקי מספיק עבור אנשים לשחות. גם אם לקפוץ על שפת הים על מקום של mudlarking, הקפד לשטוף ידיים ביסודיות בהקדם האפשרי.

דברים נוספים שלא לעשות בלונדון

אין תור לקפוץ (aka לדלג על השורה). כן, אנשים הבריטים ידועים לחבב לתור, אבל, בזמן שיש מקבלת קצת יותר גמישים על זה, הלונדונים עדיין מזועזע כאשר מישהו נכנס היישר לחזית של הקו. זה לא יחבב אותך מקומי.

אל תחשבו מגדל הגשר הוא גשר לונדון. טאואר ברידג ‘הוא הגשר הכי אטרקטיבי במרכז לונדון, שאפשר לפתוח, זה שאתה יכול לבקר. גשר לונדון הוא אחד הבא יחד ואת מה להסתכל. גשר לונדון הנוכחי נבנה בשנת 1970 אף נרשמה חציית הנהר כאן מאז ימי הרומאים. הגרסה של גשר לונדון לפני זה נקנה ונבנה מחדש ב לייק הבאסו סיטי, אריזונה.