עצות בטיחות בעת ביקור החופים בבאלי, אינדונזיה

Posted on

עצות בטיחות בעת ביקור החופים בבאלי, אינדונזיה

החופים של באלי ידועי הגלישה שלהם והיופי הטהור שלהם. מאה אלף תיירים פגעו באל במיוחד כדי לשחות, bodyboard או לגלוש לאורך החופים האלה. אך למרות העובדה שיש ביקוש עצום יעד זה, התיירים עדיין לא נהנים 100 בטיחות% יש: מבקרים פגיעים כוויות שמש, תת-זרמים הבוגדני, ואפילו מזערי (אבל מאוד אמיתי) הסיכון של צונאמי.

מבקרים צריך לעקוב כמה אמצעי זהירות פשוטים כדי ליהנות זירת החוף של באלי במקום ליפול קורבן הצד האפל שלו. (עבור אחרים דוס ואל של בבאלי , לקרוא את המאמרים שלנו על טיפים גנון בבאלי , טיפים לבטיחות בבאלי , ו טיפים בריאות בבאלי .)

לא יודע לשחות בחופים איפה דגלים אדומים טסים

חלקים של קו החוף של באלי – בעיקר בחלק הדרום-המערבי המשתרע קוטה כדי Canggu – יש גאות בו מערבולות RIP מסוכנות. בזמנים מסוימים של היום והשנה, דגלים אדומים מוקמים בחלקה על החופים מסוכנים. אם אתה רואה דגל אדום על החוף, אל תנסו לשחות שם – הזרמים יכולים לסחוף אותך אל ים ותחת לפני שמישהו על החוף יכול לנסות ולחלץ.

מצילים הם לצערי די נדירים בבאלי. החופים לחלקם יש מצילים ודגלים עם סימונים צהובים ואדומים המציינים את נוכחותו של מציל. חופים אלה בטוחים לשחות, כמו חופים ללא דגלים באופק.

קראו את המידע צונאמי במלון שלך

צונאמי הם קטלן ובלתי צפויים; אלה גליים ענקים מופעלים על ידי רעידות אדמה תת ויכול להגיע לחוף בתוך דקות בלבד, לא משאיר זמן שהרשויות הפעילו את האזעקה. הדבר נכון במיוחד של באלי, שבו אזורי הפחתה נוטה רעידת אדמה לשקר קרובים מאוד לחוף.

האזורים התיירותיים העיקריים בבאלי – Jimbaran Bay, Legian, קוטה, סאנור, ו Nusa Dua, בין היתר – ממוקמים באזורים נמוכים שעשויים להיות מוצף בקלות אם צונאמי מתרחש. כדי למזער את אסון, מערכת צונאמי Ready היא למעשה בבאלי, עם מספר רב של מלונות צונאמי מוכן התואמים באי תקנות אזעקת פינוי מחמירות.

כדי למזער את הנטייה לחלות צונאמי אפשרי, ולחפש אירוח לפחות 150 מטרים מעל פני הים, 2 קילומטרים מהחוף. אם אתה מרגיש הצונאמי ממשמש ובא, להזיז היבשה, או להגיע לפסגה של המבנה הגבוה אתה יכול למצוא.

גלה מה לעשות אם (מתי?) צונאמי מכה באלי .

תלבש קרם הגנה

כוויות שמש יכול בקלות להרוס חופשה בבאלי שלך. היישום הפשוט של קרם הגנה גבוה SPF יכול למנוע את הייסורים של עור שרוף-UV.

קרם ההגנה היא חשובה, במיוחד עבור אי הכי קרוב לקו המשווה כמו באלי: אור השמש עוברת דרך אטמוספרה פחות באזורים טרופיים בהשוואה לאזורים ממוזגים כמו אירופה ורוב בארה”ב, כך יותר שריפה סגולה מגיע העור שלך בתוך זמן קצר. יש גם פחות וריאציה בעצמת UV בכל ימות השנה, ולכן אתה צריך לשים על זה קרם הגנה, מה זמן של השנה אתם מחליטים לבקר באל. קבל קרם הגנה עם SPF (מקדם הגנה) של לא נמוך מ 40.

אתה גם יכול ללבוש בגדים כי כבר טיפול מיוחד כדי להיות UV עמיד.

אם אתה רוצה לצמצם את השימוש של קרם הגנה, או אם אתה רץ החוצה של הדברים, רק למזער את הזמן שאתם מבלים בשמש. מחפש בצל כאשר השמש מגיעה לנקודה הגבוהה ביותר בשמים בין 10 am ו 3 PM. הקפד להישאר היכן שהשמש אינה משתקפת מהחול או המים – קרינת אולטרה סגולה גם משתקפת למעלה מ משטחים אלה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *