ערים צרפת מפה ומדריך טיולים

Posted on

ערים צרפת מפה ומדריך טיולים
תיירים מחו”ל מבקרים צרפת בהיקף של כ -85 מיליון דולרים בשנה, מה שהופך צרפת ליעד התיירות המוביל בעולם, למרות שהוא קטן יותר מאשר במדינת טקסס. יש כל כך הרבה אפשרויות לאן ללכת כי מתכנן את ההעברה של איך להשיג את מה שאתה רוצה לעשות יכול להציף אפילו נוסע אירופי מנוסה. להבטיח לעצמי את הפרטים של סדרי עדיפויות החופשה ואז להבין איך לגרום להם לקרות הוא הצעד הראשון לחופשה מוצלחת.

מתי ללכת

הדבר הראשון הוא להחליט מתי אתה רוצה ללכת לצרפת. באביב ובסתיו הם רומנטיים בשיר כמו להיות התקופה הטובה ביותר לבקר בפריז. שניהם העונות קרירות ונעימות, עם טמפרטורות גבוהות עם הממוצע של 60 עד 70 מעלות צלזיוס. יש לך סיכוי טוב חווה כמה גשם בעונות הן אלה, אך הפרחים הראוותניים של אביב עלים מפנים של נפילה לפצות אותם ימים מעוננים. בעונות אלה ודאי יהיה לך טיסות ואפשרויות לינה, כי הם קצת פחות ממה שהם בקיץ, אז אלה הם זמנים טובים ללכת אם לוח הזמנים שלך מאפשר זאת.

יש קיץ אוויר למות בעד, עם שיאים ממוצעים–70 העליון מיוני עד אוגוסט, וימים ארוכים שטופי שמש. זה גם עונת נסיעות הגבוהה, ואתה סביר תשלם יותר עבור חדר המלון שלך ותחבורה נתקל המונים כמעט בכל מקום שאתה הולך. אוגוסט הוא הזמן המסורתי עבור צרפתית לקחת חופשות ארוכות חודש, ובמהלך החודש בפריז ובערים גדולות אחרות, סביר להניח שימצא אחוז גבוה של תיירים ומקומיים. החורף בצרפת הוא קריר ולעתים קרובות רטוב, אבל אם אתה רוצה למצוא עסקות, זוהי העונה לבחור.

פריז


כמעט כל מי הולך צרפת עף לתוך פריז, אלא אם אתה מבקר בלונדון ראשונה. אם זה המקרה, דרך טובה להגיע לפריז היא לקחת את רכבת היורוסטאר מנהרת ערוץ.

פריז היא אחת הערים הטובות ביותר של אירופה לבקר. יש מונומנטים אייקונים (מגדל אייפל, שער נצחון), אמנות בעל שם עולמי (הלובר, אורסיי המוזיאון), היסטוריה בכל פינה, בתי קפה שהתפרסמו בזכות סופרים ואמנים, וכן, כמה האוכל המפואר ביותר וקניות העולם.

אתה יכול לקחת טיולי יום קצרים מפריז כי הוא כולל כמה מבנים גדולים, מארמון ורסאי אל הקתדרלה הגותית המפורסמת ב שארטר. אם ניקח את הרכבת היא הדרך הקלה והטובה ביותר לעשות מסעות אלה, אלא אם כן אתה רוצה לשכור רכב.

התמצאות צרפת

לעקוף רכבת באמצעות צרפת
אולי אתה רוצה לבלות את החופשה הצרפתית כולה שלך בפריז ולהתענג קסמיו הרבים או סתם לבלות כמה ימים בעיר הבירה הצרפתית לפני שתצא אל שאר חלקי הארץ. ניתן להזמין שירות הרכבת באמצעות Rail Europe מפריז נקודות אחרות בצרפת כמו נורמנדי, ניס בריביירה הצרפתית, בורגונדי, ועמק הלואר. אם אתם נוסעים בתוך צרפת, הדרך המהירה ביותר להגיע היא דרך רכבת TGV . דוגמה טובה לכך היא לנסיעה מפריז לניס, אשר לוקח רק 5.5 שעות על TGV.

טיול אביניון אתר המורשת העולמי בפרובנס שבדרום יכול להיעשות קצת יותר מ -2.5 שעות. אם אתם חובבי יין, קוט דה רון באזור עמק הרון במזרח צרפת היא הופ, לדלג, וגם לקפוץ משם מפריז.

צפון צרפת


הקתדרלה באמיין היא הגדולה מבין שלוש הקתדרלות הגותיות בצרפת, ומבקרים בעיר יכול ללכת השביל לצד ישנים לאורך הנהר כדי לראות את הגנים הצפים המפורסמים כי סיפקו את העיר עם פרחים וירקות מאז ימי הביניים.

גם בצפון צרפת מזמין עם אלזס, בריטני בורגונדי, שמפניה, ואת נורמנדי נורמנדי הוא עניין מיוחד של האמריקאים בגלל D-Day. כאן אתה יכול להעביר בחוף אומהה ובית הקברות האמריקאי. זהו גם המקום בו אתה יכול לראות מון סן מישל; Honfleur, שהתפרסם בזכות הציורים של מונה; ואת העיר הקתדרלה הישנה של רואן.

דרום צרפת


אם אתה מעוניין טירות ערי חומה, אתה לא צריך לפספס קרקסון, אחת הערים הגדולות בחוג אוד אזור Languedoc, הידוע בכינויו “מדינת קתריות,” איפה הכת הדתית המכונית קתרים נסוגה טירות מרחוק כדי להימנע מרדיפה דתית.

פרובנס הוא המקום בצרפת כמעט כולם יודעים. להוציא בחודש שם ואתה לא נגמר של דברים לעשות. אם אין לך את הזמן, שבוע בפרובנס יצטרך לעשות, וזה צפוי לעורר דחף שלך לנסוע ולא לצמצם אותה. האנשים במקום לחשוב שרוב כשהם מבקרים פרובנס? ללוברון לוקח את הכבוד. בזמן שאתה בדרום צרפת, לא לפספס פואטו-שארנט ו ניס בריביירה הצרפתית.

קורסיקה


אוהדים של אורח החיים הכפריים המחוספסים-ו-מוכן שעשויים לעניין לקיחת מעבורת החוצה לקורסיקה. כפי הסמוכה סרדיניה, אולי כדאי לך להתרחק ערי החוף ואתרי הנופש לחוף וראש אל פנים עבור הפסטיבלים הטובים ואירועי תרבות. קורסיקה הוא חווה הטוב ביותר באביב (עבור פרחי בר) ו בסתיו.

ארץ היין

אזורי יין בצרפת מציעים מאכלים משובחים נופים מעניינים. אם אתה רוצה לטעום את דרכך על פני צרפת, לבלות זמן בורגונדי, שמפניה, בורדו, פרובנס, לנגדוק, בעמק הלואר, או עמק הרון.