Skip to main content

פסטיבלים בתאילנד – מתי ואיפה

7 פסטיבלי Crazy עלולים להשפיע הטיול שלך בתאילנד

פסטיבלים בתאילנד - מתי ואיפה
הפסטיבלים בתאילנד נחגגים בהתלהבות והוא רשאי להתקין או לשבור את הנסיעה, תלוי בתזמון. אין דבר גרוע יותר מאשר רק חסר אירוע גדול, לשמוע על זה, והתמודדות עם ההמונים ולא מקבלים ליהנות הפסטיבל.

למרות שטכנית שני חגים נפרדים, Loi Krathong ו יי פנג משולבים בדרך כלל לתוך פסטיבל מרהיב ויזואלית אחד אש ואור.

אלפי פנסים סיניים המופעל להבה משתחררים לאוויר ומופיעים כוכבים חדשים כמו בשמי הלילה. בינתיים, אלף סירות זעירות עם נרות דולקים משתחררים על הנהר בצ’יאנג מאי תקורה בום זיקוקין רציפים. עם שניהם לנהר השמים ממש על האש, את האפקט החזותי הוא מדהים!

פנסים תלויים ברחבי העיר, טקסים מיוחדים יתקיים ב מקדשים, וכן תהלוכות תהלוכה גדולה ברחובות צ’אנג מאי; Loi Krathong הוא אחד הפסטיבלים נהנו ביותר בתאילנד.

 • מתי: Loi Krathong מתקיים בחודש נובמבר. תאריכים לשנות כיוון הפסטיבל מבוסס על לוח השנה הירחי.
 • איפה: להיות חג לאנה, Loi Krathong ו יי פנג מנוסים הטובה בצפון תאילנד, או בצ’יאנג מאי, צ’יאנג ראי, או בכפרים קטנים מחוץ Chiang Mai כגון מיי צ’ו.

סונגקראן, הפסטיבל השנה החדשה ומים תאילנדי, נחגג על ידי שפכו דליי מים על חברים וזרים כיף וטוב מזג. חוגגים רבים לקנות תותחי מים גדולים להילחם עד הסוף ברחובות ב רטובה, פראית, מהומה לרקוד.

הרחובות של צ’אנג מאי כיבוי למשך מספר ימים של ריקודים יידוי מים; המים המסופקים על ידי החפיר סביב העיר העתיקה. אתה בטח שטוף בתוך דקות לעזוב את המלון, כך עמיד למים החפצים שלך ואת עצמך עם יד בדלי; אף אחד לא הורשה להישאר יבש!

 • מתי: ה -13 באפריל ועד ה -15
 • איפה: סונגקראן נחגג במידה מסוימת ברחבי תאילנד, אולם, המוקד הוא צ’אנג מאי.

אחד הפסטיבלים המוזרים ביותר בתאילנד, לא חושב לרגע כי הפסטיבל הצמחוני בפוקט עומד לדון בדקויות של טופו. המשתתף ברצון לנקב את פניהם עם פגיונות או שיפודים, ללכת על גחלים לוחשות, ואת שוכבים על מיטות של סכינים.

חזיזים, מזמרים, ואת קהל רוקד ברחובות להוסיף לכאוס כמתנדבים לבצע מעשי השחתה עצמית. למרבה הפלא, החסידים טוענים כי הם מרגישים כאב קטן ואפילו מפצעיהם לרפא במהירות לאחר הפסטיבל.

 • מתי: בין ספטמבר ואוקטובר; שנת תאריכים מבוססים על לוח השנה הירחית הסינית.
 • איפה: האי פוקט, תאילנד. חגיגות חלק להתקיים בבנגקוק.

אתה בהחלט לא צריך לנסוע לסין כדי ליהנות מחגיגת ראש שנה סינית מסיבית. עם התושבים והשפעות מרחבים, תאילנד מקבלת להביא את השנה החדשה עם שלושה חגים נפרדים: 1 בינואר השנה החדשה התאילנדית במהלך Songkran, וראש השנה הסינית.

ראש השנה הסיני להיטים גדולים בצ’יינה טאון, בנגקוק, עם זיקוקים, מצעדים, ריקודים האריה, ומאכלים מיוחדים.

 • מתי: תאריכים משתנים כל שנה, אבל השנה הסינית החדשה בדרך כלל נופל בינואר או פברואר.
 • איפה: ראש השנה הסינית נחגגת ברחבי תאילנד, אבל המוקד הוא בצ’יינה טאון של בנגקוק.

מה שהתחיל לפני עשורים כביכול כצד קטן בין חברי שנת צורה ואולי לתוך מסיבת החוף בגודלה בעולם. כמה שרק 30,000 אנשים או יותר לרדת על החוף באיים התאילנדיים בכל חודש לרקוד, לשחק באש, ולחיות את פנטסיות נהנתניות תחת ירח מלא. המהומה יש לראות כדי להאמין.

הצדדים השפויים הפכו טכס מעבר לתרמילאים נעו לאורך שביל הפנקייק הבננה דרך דרום מזרח אסיה. מסיבות ירח מלאות גדלו כל כך פופולריות, כי הדרין לא יכול אפילו להכיל את כולם; בליינים רבים לישון בחול או להישאר על האיים הסמוכים. עכשיו באזור נשאר עסוק עם צדדים חוגגים כמעט בכל שלב של הירח.

 • מתי: בליל הירח המלא, בכל אחד מחודשי השנה. חגים בודהיסטיים רבים בקנה אחד עם ירח מלא, כך שמועד צד מותאם. צג תאריכי מסיבת פול מון .
 • איפה: הדרין באי קופנגן , במפרץ תאילנד.

המלך ראמה התשיעי כיהן כמלך הארוך ביותר שהסעירו את העולם לפני מותו בשנת 2016. המלך היה אהוב בתאילנד; מותו בבעיטת תקופה אבלה לאומית במשך שנה בתאילנד.

יום ההולדת שלו נשארה כמו יום האב, בינתיים, חגיגת יום ההולדת של המלך עברה ל -28 ביולי.

 • מתי: בדצמבר 5
 • איפה: בנגקוק

המלך מהא מאהה וצ’יראלונגקון, נסיך תאילנד ירש את אביו כמלך החדש של תאילנד. יום ההולדת שלו הוא אירוע פטריוטי להיות נחגג מדי שנה עם זיקוקים, מעשים של מעשים טובים, ותהלוכות.

 • מתי: ביולי 28
 • איפה: בכל רחבי תאילנד, אבל החגיגה הגדולה ביותר היא נמצאת בנגקוק

8. המלכה של יום הולדת

מלכת תאילנד, סיריקיט Kitiyakara, היא בדיוק כמו אהוב על העם התאילנדי. היא בת זוגו הוותיק ביותר בעולם מלך. חגיגות מיוחדות לציון יום הולדתה מדי שנה.

 • מתי:  אוגוסט 12
 • איפה:  בנגקוק צ’אנג מאי

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *