פריז עבור חובבי היין: טעימות, טורינג, ולמידה

Posted on

פריז עבור חובבי היין: טעימות, טורינג, ולמידה

עד לאחרונה, בפריז הייתה מוקפת כפרים קטנים נטועים גפנים, ו כורמי הפקה מקומיים (אם בעיקר ייחוד) יינות אדומים ולבנים עבור כל יום הנאה של הבירה. למרות בפריז היא לא הרבה של מרכז יין וגדל אלה days– לחסוך כמה גפנים הנותרים כי בעיקר לשרת, למטרות דקורטיביות ונוסטלגיות זה עדיין מקום אידיאלי לטעום ולטעום קצת בצירים נפלאים מכל רחבי הארץ. בין אם אתם חובבי יין, חובבים ביישנים, או איפשהו באמצע, הנה כמה מן המקומות הטובים ביותר כדי לטעום, ללמוד על, ופשוט ליהנות מיינות ברחבי הבירה. וזה לא משנה אם זה מסורתי “עונת יין”, או: בפריז, אתה יכול למצוא טעימות נהדרות, תערוכות וקורסי שנה. תמשיך לקרוא.

הפינה בבר vin כבר מזמן מקום בתרבות פריסאית, אך בשנים האחרונות הוא נעלם מן המפגש צנוע כדי Hipster מקלט, בפורמט מועדף של הבוהמה-בורגנית וחובבי מזון בעיר. אם זה כבר נשמע מגונה, שלא worry– רבי המקומות ברשימה שלנו ברי היין הטובים ביותר בפריז הם די מקומות נינוחים, שם תוכל ליהנות לא רק וינטאג פנטסטי או אדום לפי הכוס, אלא גם במדגם גבינה ובשר פרוסה מסורתית צלחות טעימות או מנות בסגנון טאפאס קטן, אחרות.

זה התעלמו אוסף קטן מאפשר הצצה מרתקת באמת לתוך ההיסטוריה של היין. חלק 200 חפצים לספר את הסיפור של vintnering, ואתה יכול גם ליהנות סוגים שונים טעימות יין במרתף, השוכן בתוך שטח בנוי גיר של המוזיאון, שחלקם מתוארכים לתקופה של ימי הביניים.

Vendanges דה מונמארטר: הבציר העליז של העיר

האם חלמת בתדירות של השתתפות פריקת עול מיושן? בחודש אוקטובר, בדרגים הררי שכונת מונמרטר הם אתר של אירוע vintnering השנתי המכונה “Vendanges” (קציר), אשר לא רק מאפשר לך לטעום כמה יינות מקומיים האחרון הנ”ל אלה, אבל הם גם לרגל בחינם קונצרטים, זיקוקין, והמולת תרבות אחרת. אם אתם מבקרים בפריז בסתיו , אני ממליץ לנסות לקחת חלק זה אירוע חגיגי, תקציב ידידותי.

ישנן חברות רבות המציעות טעימות יין מהנה וחינוכי תיירים ומבקרים, וחלקם טובים יותר (ועוד במחיר סביר) מאשר לאחרים. אני כבר עזבתי את זה למומחים לעבר פריז דרך פה במשך בהכרעת דינם של מיטב בקרב אלה, אבל תורם החת שלנו קולט דוידסון גם לאחרונה השתתף טעימות בחברה שנפתחה לאחרונה, ודוחות בחזרה (ראו להלן). למה לא לבלות את אחר הצהריים מצמרר החוצה באחד נעימה אלו מערות  ולמידה על ההבדל בין מינרל או הערות oaky?

קראו את הסקירה שלנו של טעימות יין בפריז, בגד למתחילים ידידותיים

עונה טעימות יין בוז’ולה נובו

יחד עם Vendanges השנתי דה אירוע מונמארטר, הסתיו הוא גם זמן לטעום אדום צעיר, טרי, נאיביים המכונה בוז’ולה נובו. ברים ומסעדות רבים ברחבי העיר להציג את הגרסה של השנה הנוכחית, לפעמים ישר מהחבית לצד גבינות ומאכלים אחרים, מה שהופך ללילה חגיגי החוצה. חצי הכיף? טעימת הגלגול האחרון של בוז’ולה לכת פסק דין: האם זה טוב יותר השנה, או גרוע? זה ניחוש של מישהו. מילה של אזהרה, אולם: “זה יכול להיות יין קל, אבל זה יכול להגיע הראש מהר ממה שאתה יכול להגיד ! Verre האו”ם הדרן, s’il vous קֶפֶשׁ ” (! עוד כוס, בבקשה)

יש המון חנויות יין פנטסטיות סביב Paris– אחד המועדפים שלי להיות Le Verre נברן ליד גאר דה ל’אסט ותעלת סנט מרטין (גם להבין על ברי היין האהובים שלנו רשימה לעיל). בנוסף, שרשרת “ניקולא” הוא נמצא בכל מקום ועל מניות יין טוב בהחלט, כפי שעושים רוב סופרמרקטים, כמו Monoprix, ברחבי העיר. עם זאת, אם אתה רוצה להרים כמה בקבוקים להביא הביתה בתוך המזוודה שלך בעת קניות עבור דברים טובים גורמה אחרים, אני ממליץ לנסות חנויות מזון יוקרתיות כמו גראנדה Epicerie במלון בון מארשה, או, על הגדה הימנית, הגורמה לאפייט. רוב המקומות האלה יש אנשי צוות מסייע בעלי ידע על יד מי יוכל לייעץ לך על יינות כדי להתאים את התקציב ואת החיך.