צ’אנג מאי מדריך טיולים: אוריינטציה, אכילה, אטרקציות, חיי לילה, שווקים

Posted on

צ'אנג מאי מדריך טיולים: אוריינטציה, אכילה, אטרקציות, חיי לילה, שווקים

בירת הצפון האהובה של תאילנד צ’יאנג מאי מושכת כמעט 2 מיליון תיירים זרים בשנה – להכפיל את אוכלוסיית אזור המטרופולין כולו של קצת פחות ממיליון אנשים!

אפילו עם תנועה נוראי, האווירה והקצב של החיים בצ’יאנג מאי הוא הרבה יותר איטי ורגוע יותר מזה של בנגקוק. הגדרת ההר ניתן לחוש גם כאשר אתה לא יכול לראות את הסביבה הירוקה.

צ’אנג מאי נחשב כמרכז תרבותי נרחב; תיתקל מקדשים יפים יותר יש לך זמן כדי לחקור. שפע של בישול, עיסוי, ובתי ספר לשפות זמינים. האוכלוסייה גדולה של אמנים, סופרים, וסוגים יצירתי – הן תאילנדי וזרים – שהתיישבו Chiang Mai שנגרמו לעיר כדי להיחשב עבור מעמד אונסק”ו Creative סיטי. קראו על מקבל מבנגקוק לצ’יאנג מאי.

נטייה

בעוד העיר משתרעת הרבה מעבר, רוב פעילות התיירות בצ’יאנג מאי הוא סביב “העיר העתיקה” או בתוך חומות העיר. יצירת ריבוע מושלם, חפיר המקיף את העיר העתיקה; Tapae שער בצד המזרחי של הכיכר יכול להיחשב מוקד ומוקד לתיירות.

כביש Tapae, העורק המרכזי לעיר, שפועלת במזרח דרך השער אל נהר פינג. Thanon צ’אנג Khlan המסתעף של Tapae כביש והוא ממוקם במרחק של כ- 20 דקות מחוץ לשער; שם תמצא תיירותי-עדיין-מפורסם שוק הלילה של צ’אנג מאי, כמו גם חנויות ומסעדות רבות.

החלקים הפנימיים של העיר העתיקה מן כבישי החפיר הם סבך מבלבל של קטן Sois (רחובות) וסמטאות קיצור כי הם לפעמים הביתה לבתי קפה נעים מחוץ מקומות הנידחים.

התמצאות בצ’יאנג מאי.

מי בכושר סביר יכולה לעקוף Chiang Mai בקלות ברגל, אם כי המדרכות שהבורות יכולות לקבל עסוק עם הולכי רגל, עגלות ברחוב, ומכשולים אקראיים. לחלופין, אתם יכולים לקפוץ בתוך אחד במחזור הרב songthaews (מוניות משאית) או לתפוס טוק טוק.

אתה יכול ללכת מ Tapae שער לשוק הלילה סביב 20 דקות. מקדשים מסוימים, וכן באתרים מחוץ לעיר ידרשו תחבורה. אם אתה מרגיש בנוח עם הנהיגה בתנועה, השכרת קטנוע היא דרך זולה להגיע ממקום למקום. ניתן לשכור אופני מרבי ההארחה.

  • ראה עוד על התמצאות צ’אנג מאי.
  • כאשר אתה מוכן לעזוב, למידע בנושא קבלת מצ’אנג מאי לבנגקוק.

לינה צ’יאנג מאי

מ הארחה בניהול משפחתית חבויה על רחובות שקטים למלונות שחקים, אירוח בצ’יאנג מאי משתנה נרחב בתקציב ובאיכות. אתה בדרך כלל תמצא הרבה מקומות זולים יותר להישאר סביב צ’אנג מאי מ בבנגקוק או באיים בתאילנד.

פסטיבל המים Songkran ופסטיבל Loi Krathong הן להביא Chiang Mai לתפוקה מלאה; מציאת מקום בעיר העתיקה יכולה להיות כמעט בלתי אפשרית אם אתה לא להזמין מראש!

אכילה בצ’יאנג מאי

עם ספר בישול רב כל כך, אנשים יצירתיים, ואת לאנה / השפעות בורמזיות, זה לא מפתיע כי אתה תמצא אוכל נהדר סביב צ’אנג מאי.

לצ’יאנג מאי שפע של מסעדות צמחוניות, חנויות מיץ אורגניות, והרבה אפשרויות מזון בינלאומיות.

אולי הדרך הזולה ביותר והמהנה לחוות אוכל מקומי היא לאכול אוכל רחוב מהשווקים והעגלות הרבים. נסה אזור השוק הגדול ועגלות רבות הממוקמות לאורך חפיר Chiang Mai Gate בפינת הדרום-המזרחית של העיר. כמו כן ימצאו אוכל רחוב לאורך כל הדרך לירח Muang – הכביש הראשי רק בתוך Tapae שער.

שווקים בצ’יאנג מאי

  • ליל הבזאר: שוק הלילה מתקיים מדי ערב על Thanon צ’אנג Khlan מחוץ חפיר העיר, לעומת זאת, לא מצפה הרבה יותר במחירים גבוהים ואנשי מרפקים על מדרכה מאוד צפופה. הבזאר מתחיל בסביבות השעה 5 ומסיים בשעה 11
  • שוקי סופ”ש: השווקים בסוף השבוע בצ’יאנג מאי עמוסים, אבל בדיוק כמו המקומיים רבים לצאת להתרועע ללכת ללא מטרה בעת שרעה על פינוקים וחטיפים קטנים. גם אם קונה מזכרות הוא לא הקטע שלכם, אתם עדיין תמצאו מופעי רחוב, אוכל זול, ואווירה תוססת. שוק יום שבת מתקיים על Thanon Wualai בקצה הדרומי של העיר העתיקה והוא פועל בדרום מחוץ לחומות, בעוד שוק יום ראשון מתחיל ב Tapae שער ורץ לתוך העיר העתיקה. שוק יום שבת נוטה להיות מכוון קצת יותר מקומיים כתיירים פחות בטעות ללכת עד לשוק.
  • Warorot שוק: Warorot שוק ממוקם מחוץ לעיר העתיקה ליד Thanon צ’אנג מוי ו Tapae כביש, במרחק של כ- 20 דקות מחוץ Tapae שער. אתה תמצא כמעט שום תיירי מחירים נמוכים בהרבה על סחורות מקומיות בין 7 am ו 5 pm

משא ומתן הוא רלוונטי עבור לא מקבל scammed על השווקים! קרא את כל הפרטים הקטנים של השווקים באסיה וכיצד לנהל משא ומתן המחירים.

אטרקציות Chiang Mai

למרות שאתה יכול לבלות ימים פשוט לחקור מקדשי צ’יאנג מאי בחינם, המון פעילויות ניתן להזמין עבור אטרקציות מחוץ לעיר; המחיר תמיד כולל הסעות חינם.

מגן החיות והתיאטרון מרובה / ערב מציג להרפתקאות קיצוניות יותר כמו zipline ניסיון הגיבון או לקפוץ באנג’י הג’ונגל, אתה בטח נגמרת זמן וכסף לפני שתוכל לראות את כולם!

טרקים וביקור בכפרי Hilltribe הם פעילויות פופולריות לעשות בצ’יאנג מאי; טרקים שונים לתוך ההרים יכולים לנוע בין קלים, טיולי לילה אחד להרפתקאות יותר.

Chiang Mai Nightlife

צ’אנג מאי הוא לא בדיוק עיר “צד”. בעוד מועדונים מסוימים לקבל אישור מיוחד בדרך זו או אחרת כדי להישאר פתוח מאוחר, מדינות צו עירוני ברים לסגור ב 1 בבוקר אתה לא יכול לרכוש אלכוהול מן minimarts אחרי חצות, ואת פינות ישיבה מסביב החפיר כמו גם בכיכר גדולה Tapae שער הוכרז “אין אזורי אלכוהול” עם קנסות כבדים.

אתה תמצא חלק בלתי יחסי ברים “gogo” או ברים “נשיים” הפזור ברחבי צ’יאנג מאי עם כמה גולים בדימוס בכל ברכה לשחק עם בנות תאילנדיות. גברים סולו רשאית לגשת למערכת יחסים אשר בדרך כלל מתחיל עם רכישת הבנות משקה.

  • ראה עוד על למה לצפות חיי הלילה של צ’יאנג מאי .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *