צרפת באוגוסט: מזג, מה לארוז, ומה לראות

Posted on

צרפת באוגוסט: מזג, מה לארוז, ומה לראות
הצרפתים מסורתיים לקחת חופשת הקיץ שלהם מ -14 ביולי (יום הבסטיליה) עד אמצע אוגוסט, אז אתה עלול למצוא כמה חנויות סגורות עבור המחצית הראשונה של החודש כתושבים הצפון צרפת נודדים דרומה, היכן ערי חוף החוף לחוות כמויות גדולות של תיירים ואזרחים כאחד לספוג את השמש בקיץ.

אוגוסט הוא עדיין עונת פסטיבל גבוהה בצרפת, אשר חוגגת מזון, מוסיקה (בעיקר ג’אז), תיאטרון רחוב, אומנויות, וסרטים ארוכים כל החודש. יש דגש מיוחד על פסטיבלים מקומיים כמו צרפתית לחזור לשורשים שלהם ולקחת בתי-נופש בכפרים קטנים רבים במהלך החלק הראשון של החודש.

רבים מן הערים כמו שארטר אמיין הצגות אור מרהיב בלילה תוך הטירה בבלואה מציג שיעור היסטוריה חיה דרמטי לאחר רדת החשיכה, כאשר מזג האוויר נשאר חם מספיק כדי להישאר עד מאוחר. בנוסף, כל המוזיאונים והאטרקציות פתוחים עם שעות קיץ מורחבות במהלך החודש, וזה אחד הזמנים הטובים ביותר לחוות אוכל חיצוני על מדרכות וטרסות ברחבי הארץ.

מזג אוגוסט צרפת

מזג האוויר ב צרפת הוא בדרך כלל המפוארת לאורך כל חודש אוגוסט, אבל זה יכול להיות סוער באזורים מסוימים. באופן כללי, אתה יכול לצפות שמי כחולים וטמפרטורות חמות, אפילו בלילה, אבל על פי איפה אתה נמצא בצרפת, ישנן וריאציות האקלים. ממוצע שיאים ברחבי הארץ להגיע למעלה מ 80 מעלות צלזיוס בימים החמים ביותר ומורדות ממוצעות להגיע עד 55 מעלות צלזיוס בלילות המגניבים.

בפריז בצפון צרפת, אוגוסט יכול להיות בלתי צפוי. זה יכול להיות סוער כל כך מצפה מקלחות כבדות בכל עת, אבל זה גם יכול להיות מאוד חם. בינתיים, בדרום צרפת עלול להיות חם ולח, הכולל מספר גלי חום חודש עם טמפרטורות עד ה -90 הגבוהות. תלוי באיזה עיר אתה מבקר, סביר להניח שתקבל מזג אוויר שונה באופן דרסטי.

 • פריז: לשיאים ממוצעים של 75 F, לשפל ממוצע של 59 F, ו- 13 ימי הגשם
 • בורדו: לשיאים ממוצעים של 79 F, לשפל ממוצע של 57 F, ו- 11 ימי הגשם
 • ליון: לשיאים ממוצעים של 79 F, לשפל ממוצע של 56 F, ו- 11 ימי הגשם
 • : נייס לשיאים ממוצעים של 81 F, לשפל ממוצע של 64 F, ו 7 ימים של גשם
 • שטרסבורג: לשיאים ממוצעים של 75 F, לשפל ממוצע של 55 F, ו- 14 ימי הגשם

מה לארוז

צרפת היא מדינה גדולה אז מה אתה לארוז תלוי לאן אתה הולך. בשנות ה חם, יבש בדרום צרפת, תרצה בגדים מכותנה אור, מעיל רוח קל, כובע או מצחייה, קרם הגנה טובה, בגד ים, נעלי הליכה טובות, וגם סנדלים. בחלק, בצפון מרטיב של צרפת, מומלץ להביא מעיל גשם, מטרייה, נעלי עמיד למים ואולי אפילו מעיל אור במקרה שאתה מקבל קריר בלילה.

אירועים באוגוסט צרפת

מחגיגות תרבותיות עשירות של פסטיבלי מוסיקה תוססים, אין מחסור של אירועים מתמשכים שנתיים גדולים יגיעו לצרפת באוגוסט הקרוב. בעוד המקומיים רבים נוהרים אל החופים הדרומיים של צרפת כדי להתקרר, ואחרים להישאר בעיר כדי לחוות את המגוון של הארץ באמצעות מגוון של אירועים מיוחדים.

 • לג’ז Marciac: לוקח פסטיבל ג’אז זה מקום על פני שלושה שבועות בין יולי 27 15 באוגוסט בכפר הדרומי של Marciac ותכונות אמנים מקומיים ובינלאומיים.
 • Arelate פסטיבל : הזירה הרומית Arles מתעורר לחיים עם גלדיאטורים, מרכבות, ומשחקים רומים לחגיגה של תרבות ימי ביניים מ -18 באוגוסט עד 26.
 • Chaumont-sur-Loire הבינלאומי גינה פסטיבל: התשובה של צרפת אל הצג צ’לסי פרח בלונדון מתקיים בעמק הלואר מאפריל עד נובמבר בכל שנה.
 • פסטיבל אמנות פירוטכניים : מופע זיקוקי דינור שהציג במדינה אחרת בכל שנה ב מפרץ קאן. צרפת יציג “אלפא Pyro” ביום שלישי, 7 באוגוסט, בעוד פינלנד יציג “Joho Pyro” ביום רביעי, 15 באוגוסט, ואת בפיליפינים יציג “הדרקון Firework” ביום שישי, 24 באוגוסט.
 • תרבויות עולם פסטיבל : פסטיבל מחול ומוסיקה עממיים בינלאומי Montoire-sur-le-Loir ב -9 באוגוסט ל 15.

המלצות ועצות אוגוסט

 • אם אתה לא אוהד של קהל גדול, להימנע בדרום צרפת במחצית הראשונה של החודש להתרחק מהערים במהלך חגיגות גדולות כמו פסטיבל האמנות פירוטכניים.
 • התאמות ספר, הזמנת מקומות במסעדה, כרטיסים לקונצרטים המופע, כרטיסי טיסה מבעוד מועד כדי למנוע המקומות מכירת יתר נסיעות במחיר מופקע.
 • חדרים למכור החוצה מהר בדרום צרפת, בעיקר בערים, אבל אולי יש לך קצת מזל בצפון צרפת או בכמה עיירות חוף קטנות. או שאתה תמיד מסוגל לחנות באחד אתרי הקמפינג הציבוריים תמורת תשלום קטן.
 • אמנם ייתכן שלא צריך להזמין כרטיסים לרכבת מראש (אם אתם מתכננים נסיעה בין הצפון לדרום צרפת), קונה מראש יכול לחסוך לך כסף על עלויות הנסיעה שלך.