צרפת פריז ביולי: פסטיבלים, מכירות קיץ, ישיבה בחוץ, ואת מזג גדול

Posted on

צרפת פריז ביולי: פסטיבלים, מכירות קיץ, ישיבה בחוץ, ואת מזג גדול

ביולי צרפת זמן פסטיבל. סעודה באוויר פתוח ופעילות הרחוב הומה. פרקים וגנים הם מפוארים עם צבעים וריחות יפים. תלוי איפה אתם נמצאים צרפת, מזג האוויר בערים הגדולות יכול להשתנות בפראות מאזור אחד למשנהו.

מזג אוויר

מזג האוויר בצרפת הוא בדרך כלל יפה ביולי למרות שהוא יכול לקבל מאוד חם, לטפס 90 F, ו heatwaves יכול להתרחש. אז שימו לב שאתם שומרים בחדר מלון עם מיזוג אוויר.

פריז אחריהן ולא דפוס צפוי; זה יכול להיות מזג אוויר חיצוני נפלא, או שהוא יכול לרדת גשם כבד למדי.

בדרום צרפת באמצע הארץ עלולים להתחמם מאוד בחודש יולי. פריז בחלק הצפוני של המדינה עשוי לקבל הרבה גשם, בינתיים נחמד לאורך ממוצעי הריביירה הצרפתית כימים של גשם בחודש יולי.

עד סוף יולי, קיים סיכוי של מיסטרל, רוח יבשה שמחזיק את מזג האוויר פרובנס שמש יוצא דופן, אלא גם יכול להפיץ שריפות יער.

סיטי טמפרטורות ממוצעות
פריז 66 F, עם גבוה ב 75 F ונמוך ב 59 F
בורדו 59 F, עם גבוה ב 66 F ונמוך ב 50 F
ליון 70 F, עם גבוה ב 81 F ונמוך ב 59 F
Nice 73 F, עם גבוה ב 81 F ונמוך ב 68 F
שטרסבורג 66 F, עם גבוה ב 77 F ונמוך ב 55 F

מה לארוז

מכיוון שמזג האוויר יכול להיות בלתי צפוי, זה הגיוני להיות מוכן. או זה, או מתכנן לעשות הרבה קניות בגדים, אשר עלול להיות לא רעיון גרוע גם מאז יש לחודש יולי של הקניות הטובות ביותר בסביבה עם ספקים נשפכים החוצה לרחובות.

מאז הוא הקיץ, תוכל לצפות ללבוש בגדים בהירים, כותנה, חולצות, מכנסיים קצרים, סנדלים. אמנם, אם אתם מתכננים לבקר בערים ובעיירות, מומלץ להביא נעלי הליכה נוחות. ארוז משקפי שמש, מגן שמש או כובע, קרם הגנה עבור ימי שמש. אם אתם מתכננים להכות את החוף, להביא בגד הים שלך.

אולי כדאי להביא מעייל אור, מכנסיים ארוכים, נעליים סגורות עבור הלילות הקרירים. ארוז מטרייה, במיוחד אם אתה תהיה בפריז, אשר יש סיכוי גבוה של גשם יותר משאר חלקי הארץ בחודש יולי.

סע ביולי: בעד ונגד

צרפת חוגגת הכל ממזון למוסיקה ומתגאה כי יש לו כמה מפסטיבלי הג’אז הטובים ביותר, ברמה עולמית בחודש יולי. כמו כן תוכל לגלות תיאטרון רחוב נפלא, יצירה, מוסיקה קלאסית ופופולרית העליון. כמו כן, אתה יכול לעקוב אחרי מירוץ המחזור המפורסם ביותר בעולם, דה פראנס (זו גם הפרה קון, שכן אם אתה מתכנן לנסוע ברחבי צרפת, ייתכנו סגירות רחוב).

כל המוזיאונים והאטרקציות פתוחים. וגם, בקיץ, רוב האטרקציות להאריך שעות קיץ עם כמה פתחים הלילה מאוחרים.

קניות משתפרות ביולי. השווקים, במיוחד בדרום צרפת, למלא את הרחובות עם דוכני מפתה. מכירות מסיביות מתקיימות כל חודש יולי. זוהי עונת המכירות המוסדרות הרשמיות, הממשלה בצרפת. בדוק את החנויות עם ” Soldes ” סימנים בחלונות. ואם אתם באזור הכפרי, זוכר את אלה מכירות בשם המפורסם של יום שלם  גרנייה vides (ריקון בעליית הגג).

אם יש אחד קרוב אליך לנסות ללכת; אתה מקבל מציאות גדולה ויום כיף החוצה.

ישיבה בחוץ היא בשיאו. יולי הוא החודש הטוב ביותר עבור מדרכת אוכל ומרפסת. בתי קפה תחת כיפת השמיים עושים עסקים טובים.

כמו כן, הוא זמן פופולרי, אתה עלול להיתקל פארס גבוה עבור אוויר ולינה. כמו כן, ייתכן להסתבך המוני מבקרים שנמצאים בחופשה משאר אירופה, במיוחד במקומות פופולריים כמו בקוט ד’אזור ועמק הלואר

למרות מזג האוויר בדרך כלל משתף פעולה, גל חום יכול להתרחש בחודש יולי, כך שהוא אסיר אחר, אם כי, אם אתה מתכנן טיול בדרום צרפת, במימיי הים התיכון ישמרו אותך מגניבים.

פסטיבלים עיקרי האירוע

  • פסטיבל אביניון הוא פסטיבל אמנויות שנתי שנערך באביניון, צרפת, המתקיים מדי יולי בחצר של ארמון האפיפיורים, מאז 1947. זהו פסטיבל הקיים הוותיק ביותר בצרפת.
  • יום הבסטיליה בדרך כלל נחגג עם תצוגות זיקוקים בכל רחבי צרפת. יום הבסטיליה בפריז בדרך כלל כולל מצעד צבאי בשאנז אליזה, מסיבת ריקודים, ועוד הרבה יותר.
  • Chaumont-sur-Loire בינלאומי גינת הפסטיבל בעמק הלואר הוא התשובה של צרפת אל צג צ’לסי פרח בלונדון.