צרפת: The Bad, והמכוער, ואת המסריח

Posted on

 צרפת: The Bad, והמכוער, ואת המסריח

זה יום יפה, ואתה משוטט ברחובות פאריס. אתה להציץ לתוך חלונות בוטיק בנחת על פני בתי קפה מדרכה. ואז, פתאום, אתה מרגיש את זה. אתה דורך, וכף הרגל שלך מרגישה את הסול המצחיק. זה מחליק קצת. הנשימה שלך תופסת. “מךד! (. פשוטו כמשמעו) אתה פשוט נכנס אחד ההיבטים הפחות-מאגית של ביקור צרפת: דו כלבלב. כמובן, ישנם דברים נפלאים על צרפת: בעוברים ושבו בבית קפה, קתדרלות מפוארות, אוכל טעים, בשפע אטרקציות היסטורי.

צרפת היא די מדהימה באמת. אבל עם הטוב תמיד מגיע הרעה.

עכשיו יש חוקים בצרפת, כמו במקומות אחרים על לנקות אחרי הכלב שלך, אבל כנראה, הצרפתים הם בדרך למטה ברשימה. אולי זה דבר אופנה; אחרי הכל, צ’ו ג’ימי שלך הם עבור מתנודדת, לא נשען למטה (תמיד מפוקפק עם עקבות גבוהים כאלה) כדי המדרכה רמה.

אל תתנו רשימה זו של דברים רעים לשים אותך מלבקר. אחרי הכל, זה מכיל באמת רק דבר צרפתי. אבל אתה גם צריך להיות מוכן הרע, והמכוער, ואת מסריח לפני הביקור שלך, במיוחד אם אתה אף פעם לא הייתי בצרפת. הנה כל הפרטים העסיסיים ונוראיים על הצד הרע של צרפת.

גללי כלבים

הם יכולים לפגוע בכל מקום. על המדרכה; ברחוב. הצרפתים אוהבים את הכלבים שלהם, וזה כיף לראות אותם מסתובבים, יושבים בבתי קפה, או נחים חנויות. אבל, הם צריכים “ללכת” איפשהו. אתה פשוט לא יודע מתי תצטרך מוקש.

עדיף בצרפת לשמור הראייה שלך על הקרקע מתחת אותך אם אתה רוצה להימנע קקי גור.

שֵׁירוּתִים

שימוש בשירותים בצרפת יכול להיות הרפתקה, אתגר או אפילו הצטלקות רגשית. למרות שהם אינם גרועים כפי סיפורי הזוועה שאולי שמעתם, הם עדיין יש בעיות.

דבר אחד בטוח, אלא אם אתה יושב בבית קפה, הם כנראה יעלו לך קצת שינוי. שנית, הם לא תמיד נקיים ולפעמים יכולים להיות מפחידים ממש.

ישנם גם תרמילים בשירותים ציבוריים לשמצה. הרעיון הוא טוב אחד: אתה בדרך כלל אפשר למצוא אחד כזה בכל מקום. אתה צריך שיהיה לך שינוי מדויק; הם בדרך כלל עולים 1 € ל 1.50 € להשתמש. הם בעצם מנקה ממה שהם נראים, עקב שטיפה מסיבי למטה לאחר כל שימוש. זה קצת צורם לי את הדלת נסגרת עליך כשאתה לצעוד פנימה. וגם, כמובן, לא כולם עובדים.

גרפיטי

אם לשפוט בכפר צרף ידי הנוף מהרכבת, אתה כנראה יהיה דעה די נמוכה. זה בגלל באזורים אלה נראים יעד מרכזי של taggers, ולעתים קרובות מבנים מכוסים בגרפיטי. זה חבל, באמת, כשאתה רואה גרפיטי על מבנה היסטורי או להשחית את הנוף. זהו צד רע אחד מבקרים לראשונה רבים מופתעים. הגרפיטי הוא די פורה בצרפת.

הריח הזה

היזהר הריח של ריח גוף. זה יכול להיות כמעט מספיק כדי להפוך את המים עין. למרבה המזל, המצב הזה נראה השתפר עם השנים. אחרי הכל, לצרפתים יש כמה הסבון הכי הטוב בעולם; כולם אוהבים בר טוב מזה סבון המפורסם מרסיי עשה עם שמן זית.

הריח האחר כי הוא דבר שבשגרה הוא זה של שתן. אולי זה הקושי ואת החשבון באמצעות אסלות, אבל אתה יכול לתפוס ניחוח של שתן במקומות ציבוריים רבים. זה נראה הכי גרוע במקומות מסוימים (במסדרונות תחנת רכבת, סמטאות, מדרגות, וכן הלאה).

נהיגה, חנייה, קטנוע

לצרפתים יש קצת מנטליות מרדנית כשמדובר בנהיגה. הם לעתים קרובות להפר את חוקי התנועה, ובדרך כלל בוטה. אתה אפילו לא צריך להיות נהיגה בצרפת לכך שיש בעיה. צפה בקפידה עבור מכוניות נוכלים כאשר חוצים רחובות כמו גם.

ההיבט הכי מעצבן הוא קטנוע בצרפת, שנהגיהן בדרך כלל לנצל את יכולתם ללכת לשום מקום. ייתכן שיהיה צורך להתחמק מהם על מדרכות, הם לעתים קרובות הראש בצורה לא נכונה לאורך הרחובות, מלבד כל זה, הם רועשים. והם נמצאים בכל מקום.

והם חונים איפה שבא להם.

ואם כבר מדברים, הצרפתים יהיה להחנות בכל מקום הם מוצאים חור כי יהיה (או אולי) בכושר, אפילו אם זה אומר המדרכה, חניה כפולה, חוסמים את התנועה, חסימת רמפות נכים על מדרכות, הקשה על פגושים של מכוניות בודדות כדי להחנות, וכן הלאה.

לעשן

כולם יודעים שהצרפתים אוהבים סיגריות שלהם. משמעות הדבר היא כי זה יהיה קשה להימנע עשן בעת ​​ביקור בצרפת. זהו המצב עוד כי שיפרה באופן דרמטי למדי בתקופה קצרה מאוד של זמן.

זה היה אמור להיות שאין דבר כזה כאזור ללא עישון של צרפת. עכשיו כמעט בכל מקומות ציבוריים עישון אסור: שדות תעופה, תחנות רכבת, רכבות, קניונים, מסעדות, ובתי קפה.

שעות לא צפויות

זה יכול להיות קצת אתגר להיכנס לקצב של לוח הזמנים הצרפתים, שבה חנויות קרובות קרובות לארוחות צהריים ארוכות, ומסעדות לרוב הדוק בין ארוחות.

זה לא יכול להיות מחמיא ביותר של תיאורים של צרפת, אך והחסרונות הללו עולים בהרבה על היתרונות. מאמר זה נועד להכין אותך למה לצפות. אבל, כמו צרפתית, פשוט לזרום עם זה. אתה לא יכול ליהנות שמחת חיים אם אתה אובססיבי לגבי בשלילה.