קבלת מצ’אנג מאי לבנגקוק – בחירת טיסות, רכבות, אוטובוסים ו לילה לבנגקוק

Posted on

קבלת מצ'אנג מאי לבנגקוק - בחירת טיסות, רכבות, אוטובוסים ו לילה לבנגקוק
יש לך בעצם ארבע אפשרויות להשגת מצ’אנג מאי לבנגקוק: אוטובוס תיירותי, דלוקס / VIP אוטובוס, רכבת, ולטוס.

הולך בנגקוק ידי טיסה היא הבחירה הברורה אם הזמן הוא בעדיפות; ניתן למצוא דילים זולים על חברות תעופה התקציב. אבל כמו סופר מסעות פול תרו הובהר היטב, נסיעה ברכבת היא חוויה מיוחדת. על ידי טיסה תוכל להחמיץ לראות כמה “אמיתיים” חיים בתאילנד כי ניתן ליהנות רק על ידי מנתר על מסע יבש.

הזמנת כרטיסים לבנגקוק

כמו שאר תיירים עוצרים בתאילנד, קיים במשרד נסיעות מדי כמה צעדים בצ’יאנג מאי. בנוסף, בתי מלון ובתי הארחה ישמחו להזמין כרטיסים בשבילכם. עמלות הוסיף לעתים נדירות להעלות את מחירי הכרטיסים יותר מ US $ 1-2.

מחירים אינם קבועים לאורך צ’אנג מאי. שאל בעוד כמה מקומות מושג מה מחיר הוגן צריך להיות. כפי למטיילים בתקציב רבים יודעים דרך חוויה, מלונות גדולים וסוכנויות נסיעות עם משרדים במיקומים בולטים (לדוגמא, ליד שער Tapae) לשלם יותר שכר דירה ולכן גובה יותר עסקים משפחתיים-פופ על הצדדיות.

סוכנויות נסיעות מקומיות מציעות מיניוואן ושירות אוטובוס תיירים מצ’אנג מאי לכל רחבי תאילנד – אפילו ככל לואנג פרבאנג, לאוס, אם אתה מוכן להעניש את עצמך ככה. שירות אוטובוסים בדרך כלל כולל איסוף ממלון במחיר, לעומת זאת, תצטרך לקבל את עצמך לתחנה לנסוע ברכבת.

הזמנת כרטיסים בתאילנד אינן מתועדות באופן אלקטרוני. אם אתה מאבד את הכרטיס הפיזי שלך, לא מצפה ימי תדפיס או החזר כספי!

טיפ: כמעט כל אוטובוס בתאילנד מתיימר להיות “VIP” – לא משלם תוספת עבור שדרוגים VIP, תקבל בסופו של דבר סביר ביותר על אותו אוטובוס כמו כולם. בתרחיש הגרוע ביותר, אתה יכול בסופו של דבר עם 12 שעות של קריוקי אוטובוס השיכור לאורך הדרך.

נסיעה בזמן עסוקה פעמים

בעת ביצוע הזמנה, סוכני נסיעות ייקראו חברת האוטובוסים או לתחנת רכבת כדי לוודא זמין. רכבות, במיוחד בכיתות הרצויות יותר, לעתים קרובות למכור את יום או ימים מראש במהלך העונה העסוקה של תאילנד .

הזמינו מבעוד מועד במהלך ומיד לאחר פסטיבלים גדולים בתאילנד . אירועים כגון Songkran ו- Loi Krathong לגרום Chiang Mai להתנפח עם נוסעים. אתה אפילו תצטרך לקחת את השלב של הירח בחשבון – כן, ברצינות – אם נוסעים סוראט תאני ו איים במפרץ של תאילנד.

טיסות מצ’יאנג מאי לבנגקוק

אם חיסכון בזמן שנראה בחירה טובה יותר מאשר מנתר לאט יבשה, עף היא האפשרות החיובית להשגת מצ’אנג מאי לבנגקוק. טיסות ישירות דורשות רק כשעה באוויר, בניגוד לבלות את הלילה על אוטובוס או רכבת.

שפע של טיסות יומיות בין צ’יאנג מאי בנגקוק לשמור תעריפים נמוכים מהצפוי, לעיתים אפילו עד יום לפני. בדוק עם הספק המקומי נוק אייר עבור שירות נהדר, או לנווט הכפפה באינטרנט דמי התוספת להזמין AirAsia. טיסות לרכוש מראש יכולות להיות נמוכות כמו ארה”ב 30 $!

Chiang Mai International Airport (קוד שדה תעופה: CNX) פתוח מ 5 בבוקר עד חצות עם טיסות יומיות רבות חזרה לבנגקוק. Chiang Mai International Airport ממוקם רק ארבעה קילומטרים דרומית מערבית לשער Tapae בצ’יאנג מאי. להגיע לשדה התעופה לוקח בערך 25 דקות תלויות בתנועה.

רוב הטיסות מצ’יאנג מאי לבנגקוק מגיעות לשדה התעופה “הישנה” Don Mueang (DMK) ולא חדש, גדולה התעופה Suvarnabhumi (BKK) – ולתכנן בהתאם.

טיפ: כרטיס אשראי בוטל תוך כדי נסיעה? אין בעיה. ניתן לשלם עבור טיסות עם מזומן 7-elevens ברחבי תאילנד.

רכבות מצ’אנג מאי לבנגקוק

רכבות הלילה הן נוחה יחסית, אם לא יותר מעניינת, אלטרנטיבה מעופפת. מראות הנוף לאורך הדרך מציעים הצצה אל מאחורי וילון התיירות. בקרון המסעדה מוכרת מזון, משקאות, חטיפים, ואם יש לך מזל, דלקים אווירה חברתית.

כרטיס למחלקה ראשונה מתכוון שיתוף דרגש שני-אדם וכיור עם זר מוחלט אם אתה נוסע לבד. מטייל בתקציב רב בוחרים ההרכבות הרדומות מהדרגה השנייה אשר מורכבות שורות דרגשים עם וילאות לפרטיות. הדרגשים העליונים הם קצת יותר זולים מאשר תחתון, לעומת זאת, הם קצת כמו לישון בתא העליון על מטוס. אנשים גבוהים לא יוכלו להתרווח.

למרות הקצבי קליק קלאק של רכבת נדנדה דרך שדות אורז כפריים נראה כמו מתכון לשינה טובה, בכיתה שנייה היא לא בלי האתגרים שלה. עצירות תכופות ושינויי מכונית לעשות הרבה רעש. לויה מי מרוויח עמלה יעשו כמיטב יכולתם כדי למכור לך בירה חמה ואוכל במחיר מופקע. יש מכוניות מסוימות סופר מופעל מיזוג אוויר – להיות מוכנים עם בגדים חמים.

תחנת הרכבת צ’יאנג מאי ממוקם ממזרח לעיר על Charoen Mueang כביש – הארכת Tha Pae כביש מעבר לנהר. אתה יכול לעשות את הדרך שלך על ידי טוק טוק זול לתחנה לרכוש כרטיסים או לשלם עמלה קטנה דרך סוכן נסיעות אשר ישלח מישהו לאסוף את הכרטיסים בשבילך.

טיפ: רכבות מתמלאות במהירות; כדאי לך לנסות להזמין כמה ימים מראש במידת האפשר או שאתה לא יכול לקבל איסוף הראשון של השיעור.

אוטובוסי תיירים לבנגקוק

רוב התרמילאים בסופו של דבר על האוטובוסים הזולים, יכונה “אוטובוסים לתיירים.” אוטובוס קומתיים אלה יביאו אתכם בנגקוק בזול, אם כי נוחות ומרחב הרגל הם בדרך כלל לא בראש סדר העדיפויות.

אתה תמצא כרטיסי אוטובוס במחיר של 350 באט ל 500 באט, תלוי בסוכנות; האוטובוסים הם כמעט אותו הדבר – כך לסייר בחנויות לפני ביצוע ההזמנה! אוטובוסים לתיירים בדרך כלל יוצאים בסביבות השעה 6:30 בערב, מגיעים בבנגקוק בשעה 7 בבוקר. נהגים נוטים להפסיק רק פעם או פעמיים במשך כל הלילה. במשך שאר הזמן, תצטרך להסתפק בשירותים משולבים זעירים, לעתים קרובות דבר של סיוטים.

מחיר כרטיס אוטובוס בדרך כלל כולל איסוף בבית האירוח שלכם. אלא אם צוין אחרת, האוטובוס מסתיים בשעה Khao San Road בבנגקוק.

טיפ חשוב: גניבה על אוטובוסים בלילה כבר הונאה מתמשכת ב תאילנד במשך עשור, כוללת האוטובוסים מצ’אנג מאי לבנגקוק. עזר אוטובוס מטפס אל בטן מטוס המטען בעוד נוסעים ישנים ו שיפשפש שקיות מאוחסנות עבור פריטים כגון סכינים, פנסים, מטענים לטלפונים, ואפילו קרם הגנה (שזה יקר בתאילנד)! אין להשאיר כסף או אלקטרוניקה בתיק אחסן שלך; לא תגלה פריט קטן חסר עד ימים מאוחר יותר, כאשר האוטובוס כבר מזמן.

Deluxe ו VIP אוטובוסים לבנגקוק

למרות שכמעט כל תיבת ממונע עם ארבעה צמיגים בתאילנד מתיימרת להיות “VIP,” ממשלה “דלוקס” אוטובוסים להציע אלטרנטיבה טובה יותר במעט על האוטובוסים “תייר” תרמילאי.

רוב אוטובוסי דלוקס יוצאים מתחנת ארקייד (או התחנה חדשה שלצד) בצ’יאנג מאי. אוטובוסים אלה יש בדרך כלל פחות תיירים עליהם מפני סוכני נסיעות הם יסרבו למכור את הכרטיסים האלה ולדחוף אוטובוסי תיירות ועוד.

למרבה הצער, יש פוטנציאל סוכן נסיעות למכור לך כרטיס “דלוקס” אבל לשים אותך על אוטובוס תיירים הזול במקום. דרך אחת לדעת את ההבדל היא שאתה בדרך כלל אחראי מקבל לתחנת ארקייד לקחת אוטובוסים מפוארים. אוטובוסים לתיירים כוללים איסוף.

אוטובוסים הדלוקס כוללים ארוחה או חטיף בתוך קופסא, משקה קטן, ולעתים קרובות סרט – אבל זה עלול להיות זמין רק בתאילנדית ללא כתוביות. כל האוטובוסים יש שכיבה מושבים עם כמות נכבדת של חלל רגל.

אוטובוסים דלוקס מצ’אנג מאי לבנגקוק ניתן להזמין כ 750 באט ומעלה. למרות שאתה תמצא אוטובוסים היוצאים לבנגקוק כל הזמן מתחנת אוטובוס ארקייד, הפעמים הנפוצות ביותר עבור האוטובוסים בלילה 7 בערב (המגיע בשעה 6 בבוקר) ו -9 בערב (המגיע בשעה 8 בבוקר).

טיפ: אם ניתן אפשרות לביצוע ההזמנה לבחור המושב שלך, המושבים הקדמיים על הסיפון העליון של האוטובוס יש עוד רגל שקית שטח מכל מושב באוטובוס. זכור שאם תבחר מושב מול אחד המסכים תקורה, אתה לא תוכל לברוח סרט לא משנה כמה חזק או נורא.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *