קווי האוטובוסים ביותר בלונדון עבור סיור

Posted on

 קווי האוטובוסים ביותר בלונדון עבור סיור
יש הרבה מה לראות בטיול ללונדון, ובעיקר על הנסיעה הראשונה שלך אל העיר. אם אקח אוטובוס הוא אחת הדרכים הקלות ביותר כדי לקבל תצוגה טובה של לונדון בלי הטרחה או הוצאות הרבה; כל מה שאתה צריך לעשות הוא לברר איזה מסלול אתה רוצה לקחת ולאחר מכן לעזוב את הנהיגה להם בזמן שאתה בוהה בסצנה. לונדון מכוסית על ידי יותר מ 700 קווי אוטובוסים, ורבים נוסעים בעבר חלק ממראות האייקונים של העיר. בתור בונוס, רב של האוטובוסים הם אוטובוסי קומות, ומה נוף נהדר תקבל על הסיפון העליון. רשימה זו מתמקדת מסלולים במרכז לונדון בלבד וכוללת קישורי מדריך מלא כי סיבובים כל המראות כלולות במסלול כמו גם עצות מועילות ומידע נוסף.

אוטובוסים בלונדון כבר לא מקבלים פארס במזומן, כך תצטרך כרטיס אויסטר עמוס מספיק אשראי או Travelcard. אתה יכול גם לשקול שימוש בכרטיס תשלום ללא מגע לשלם עבור תחבורה בלונדון.

אם אתם קצרים בזמן ורוצים להבטיח כי אתה רואה את כל המראות הגדולות בלונדון, ההימור הטוב ביותר שלך הוא מסלול מעגלי ביג אוטובוס טיולים קלאסי.

מס ’11 לכביש

קו האוטובוס זהו אחד מושלם לקחת אם זה הביקור הראשון שלך ללונדון. החלק העיקרי של כביש מס ’11 מתחיל בתחנת רחוב ליברפול ומסתיים בתחנת ויקטוריה. זה עובר דרך העיר של לונדון העבר חייב רואה כגון קתדרלת סנט פול, כיכר טרפלגר, בתי הפרלמנט, וכן מנזר וסטמינסטר.

מס ‘9 כביש

החלק הטוב ביותר של כביש מס ‘9 מתחיל בקנסינגטון ומסתיים בקצה קובנט גארדן. זה חולף רויאל אלברט הול והייד פארק, יחד פיקדילי, בעבר בסנט ג’יימס ארמון וכיכר טרפלגר.

מס ’73 לכביש

המסלול מס ’73 מתחיל בתחנת ויקטוריה ומסתיים סטוק Newington בצפון מזרח לונדון. זה הולך על פני גני ארמון בקינגהאם, וולינגטון ארץ ‘, הייד פארק, מארבל ארץ’, יחד עם כל אורכו של רחוב אוקספורד, ובאמצעות איזלינגטון.

מס ’26 לכביש

המסלול מס ’26 מתחיל ב האקני וויק במזרח לונדון ומסתיים ווטרלו ידי הגדה הדרומית. זה עובר האקני ואת הסיטי של לונדון לפני הנסיעה מעל גשר ווטרלו עבור מנופים פנטסטיים משני הצדדים.

מס ’24 לכביש

המסלול מס ’24 מתחיל ב המפסטד הית בצפון לונדון רוחות את דרכה אל פימליקו, ליד טייט בריטניה. זה עובר בכיכר קמדן ו טרפלגר, כמו גם הפרלמנט סקוור, שם תוכלו לקבל הצצה של בתי הפרלמנט וסטמינסטר.

RV1 כביש

המסלול RV1 מתחיל ב היל מגדל, קרוב מצודת לונדון, ומסתיים בקובנט גארדן. הקישורים המסלול מגדל לונדון גשר לונדון בורו שוק, באמצעות מגדל גשר, ו ווטרלו הגדה הדרומית לכיכר קובנט גרדן.

139 Route

מסלול זה מתחיל בווסט המפסטד ועובר דרך שכונות יוקרתיות אחרות בצפון לונדון, כולל בסנט ג’ונס ווד, שבו מעבר חצייה Abbey Road המפורסמים ניתן למצוא, לפני היציאה לאורך רחובות אוקספורד ריג’נט, דרך כיכר פיקדילי סביב כיכר טרפלגר, וכלה ב ווטרלו עם נופים מרהיבים מן גשר ווטרלו.

מיקומי לוח המונופול בלונדון

המבקרים בלונדון לעתים קרובות ללכת למקומות לוח מונופול בלונדון. זה קל יותר אם אתה לוקח את האוטובוס על ארבעת מסלולים אלה, אשר יניעו אתה בעבר כל מיקומי לוח המונופול. מסלולים אלה כל קשר. תפוס מס ‘205 לעבר תחנת מרילבון, מס’ 78 לעבר תחנת ליברפול סטריט, מס ’72 באולד קנט כביש, ואת מס’ 23 לעבר רחוב פליט. אם אתה רוצה טיול מקוצר, לאסוף 23 מס, שבו תוכל לזכות בפרס אנד רול בעבר חלק הארי של שמות לוח מונופול על רק מסלול אחד זה.