Skip to main content

קו לנטה תאילנד מזג ובסט טיימס לביקור

 קו לנטה מזג ובסט טיימס לביקור
מזג האוויר של קו לנטה כדלקמן דפוס מוזר וצריך להילקח בחשבון על עיתוי הביקור שלכם האי היפה.

בזמן שאתה עדיין יכול להגיע קו לנטה במעבורת בעונת הגשמים, אתה תמצא מספר מאוד מצומצם של בונגלוס ומסעדות עדיין פתוח. מזג האוויר גרוע לא יכול לסגור או להפוך את לוח זמני מעבורת בלתי צפויים, מכריח שהייה קראבי, בעיר הנמל. לא משנה, הזרזיף הקטן של מטיילים ישראליים פוקדי הקו לנטה במהלך הפגרה מתוגמל ארוך של החוף לעצמם את השלווה של אי כמעט ריק של תיירים.

מזג האוויר קו לנטה

מזג האוויר עבור קו לנטה אפשר לסכם במילה אחת: צפוי. למרות האי כמעט נכבה בסביבות סוף חודש אפריל בכל שנה, תוכל להנות שבועות בכל פעם, בלי גשם. גם כאשר רוחות המונסון לעשות להביא גשם, שעה או שעתיים של גשם רק הופך את האי לח – החיים ממשיכים.

מאוחר יותר לתוך עונת הגשמים, סופות גדולות מתרחשות לעתים קרובות יותר ויותר עד שהם בעצם הופכים מזיקים. הפסקות חשמל הן דבר שכיח, ופעילויות כגון צלילה ושייט לקבל למועד אחר בתדירות גבוהה.

קו לנטה חודש לפי חודש

מזג האוויר ב קו לנטה לא תמיד לפי אותה תבנית סט, אבל כאן היא מה בכל חודש הוא בדרך כלל כמו:

 • ינואר: אידיאלי
 • בפברואר: אידיאלי
 • מרץ: Hot
 • באפריל: חם
 • מאי: חם עם גשום מעורבים ימי שמש
 • יוני: גשם
 • יולי: גשם
 • אוגוסט: גשם
 • בספטמבר: גשם כבד
 • אוקטובר: גשם כבד
 • נובמבר: ימי שטופי שמש וגשומים מעורבים
 • דצמבר: אידיאלי

עונת השיא של קו לנטה

החודשים היבשים ביותר והעמוסים על קו לאנטה בין נובמבר לאפריל. דצמבר, ינואר, פברואר הם חודשי השיא של מזג אוויר אידיאלי. הטמפרטורה הממוצעת הם לטובה באמצע שנות ה -80 בנובמבר ודצמבר, אבל אז לטפס בהדרגה ל 103 מעלות פרנהייט הקופחת או יותר בסוף אפריל. למרבה המזל, רוח מתמדת תשמור אותך לקרר כל עוד אתם נשארים קרובים לים.

אפילו בעונה הגבוהה, הקו לנטה היא כמעט לא עסוקה כמו האיים השכנים פוקט או קו פיפי.

עונה גרין

במקום לקרוא לזה “עונת הגשמים” או “מונסון העונה,” תושבי אי פשוט להפנות את הזמן הגשום שנה כמו “העונה ירוקה.” העונה הירוקה מתחילה רשמית ב -1 במאי, אם כי אמא הטבע עושה ככל שהיא רוצה.

במאי וביוני להביא מקלחות, לעומת זאת, הגשם בדרך כלל מכנסיים מעל בחודשים יולי ואוגוסט מעט, ואז חוזר עם כוח בחודשים ספטמבר ואוקטובר לפני להאט שוב ​​בנובמבר לעונת התיירות החדש להתחיל בתאילנד. אוקטובר הוא לעתים קרובות החודש הגשום ביותר על קו לנטה.

העונות הן בתנועה מתמדת ותלויות הגעתו של רוחות מונסון מערב משפיעי מזג אוויר בכל חלקי מזרח אסיה. גם אם אתה מבקר קו לנטה במהלך העונה הירוקה, תמשיך ליהנות ימים רצופים – ואולי יותר – שמש עם מעט גשם.

למה לצפות במהלך העונה את

שירות הסירות הסדיר הקו לנטה מפסיק להתרוצץ בסוף אפריל, לעומת זאת, אתה עדיין יכול בקלות להגיע לאי.

בעוד תמיד יהיו לפחות כמה חנויות שטרם נסגרו, תצטרך מגוון מצומצם הרבה יותר של אפשרויות עבור אוכל וישן על קו לנטה במהלך עונת השפל. ברים ומסעדות Beachside בעיקר מקרוב במשך השנה. אפילו רהיטי חוף הבמבוק הוא ערם ונהרסו על ידי רוחות חזקות; פלטפורמות בקתות החוף חדשים בנויות כל עונה!

הדבר הטוב ביותר על לביקור Koh לנטה במהלך עונת השפל – מלבד שיש חופים לעצמך – מצטמצם מאוד מחירי לינה ופעילויות. אתה תמצא את האפשרויות לאירוח כמה עדיין בפעולה מוכנה לנהל משא ומתן שיעורים ולזרוק תוספות כגון מיזוג אוויר. שירותי תיירות כגון השכרת אופנועים – מאוד שימושי עבור סיור ברחבי האי כדי למצוא מה הוא עדיין פתוח – הם ממש חצי מחיר.

למרות תצטרך חופים פחות או יותר לעצמך, שטויות – הן זבל טבעי או מעשה ידי אדם – מצטברות על כמה חופים יותר מרגיל. יש פשוט פחות תמריץ לעסקים לשמור על החופים נקיים עבור תיירים.

בהתאם לתזמון, אתה יכול למצוא את עצמך האדם היחיד גר בבקתה או נופש במקומות כגון לונג ביץ ‘. אם החיים מקבל מדי בודד, פרוע Koh Phi Phi הוא סירה במרחק נסיעה קצרה ליהנות כמה חיי הלילה ועמידה המון תרמילאים