קיץ טראוול איטליה – המדריך שלכם חווה המזון של איטליה, פסטיבלים, וחופים

Posted on

קיץ טראוול איטליה - המדריך שלכם חווה המזון של איטליה, פסטיבלים, וחופים
אם אתה אוהב שמש וחום, בקיץ עשוי להיות הזמן הטוב ביותר לבקר באיטליה, כאשר אתה יכול לצפות הרבה שניהם! במהלך הקיץ באיטליה, תוכל ליהנות הרבה שמש בהיר, לבקר באחד חופים רבים, ליטול חלק בפסטיבל הקיץ, להשתתף קונצרטים והצגות חוצים, ויש לי יותר שעות של אור יום רודף הרפתקאות הרבות שלך באקלים החם.

הקיץ הוא בשיא עונת תיירות בערים פופולריות כמו רומא, פירנצה, וונציה, אשר תרבויות עשירות וחוויות אוכל משובחות להציע למבקרי הזדמנות לראות באמת לטעום את היופי של חיים איטלקים. זכור כי בערים אלה, כמו עם רוב המקומות באיטליה, אתה צריך להשקיע הרבה זמן בחוץ כדי לראות אותם כמו שצריך. מוזיאונים רבים אינם ממוזגים, כך חומק אל מוזיאון עלול להיות לא דרך מובטח להתקרר. אם המזגן הוא הכרח בשבילך, להיות בטוח להזמין מלון שיש לה-יותר מלונות נוספים שהתקינו / C אבל קצת, במיוחד מאפייני תקציב, אולי לא מציע את זה או עשוי לבקש ממך לשלם תשלום נוסף עבור השירות .

טמפרטורות הקיץ באיטליה, במיוחד בדרום, יכול להתעלות מעל 100 מעלות במשך ימים ברציפות. האקלים הוא יבש בדרך כלל, אבל במרכז ובצפון איטליה יכולה להיות לחה וסופות רעמים אחרים הצהריים אינם נדירים. כדי להימלט מהחום, מבקרים יכולים לגשת לחדר החופים או ההרים הקפד לבדוק  איטליה מסעות מזג  ותחנות מזג אוויר מקומיות לפני שתתחיל אריזה לטיול שלך, כך שאתה תישאר מגניב כאשר טיילת במדינה.

אריזת הקיץ באיטליה

אין לעקוף את העובדה כי בערים איטלקיות ניתן מחניק חם בקיץ, לכן חשוב לתיירים לארוז כראוי החום העונתי כמו גם בהכנת המקלחות בקיץ הפתאומיות סופות הרעמים שיכולים להתרחש.

אתה רוצה להביא סוודר קל משקל קט-במיוחד בגשם אם אתה נוסע אל ההרים-כמו גם בגד ים, סנדלים, ועוד כמה חולצות עם שרוולים. בגלל גברים ונשים איטלקים בדרך כלל לא ללבוש מכנסיים קצרים ברחבי העיר למעט בחוף, תרצה להביא כמה מכנסיים לנשימה עבור ההרפתקאות שלכם גם בערים. אם אתה לובש מכנסיים קצרים, הם צריכים להיות בצד הצנוע ולא סופר-קצר. זה נכון גם לגבי נשים וגברים.

ישנן מספר ההופעות ופסטיבלים חיצוניים כמו גם מוזיאונים ואתרי תיירות, כדי להיות בטוח כדי לארוז מגוון של בגדים, בעיקר תלוי מה אתה מתכנן לעשות בטיול שלך. פסטיבל בגדים יכולים להיות פורמליים צריך להיות קל משקל מגניב כמו רוב הפסטיבלים הם בחוץ. זכור כי רבים מהאתרים הדתיים, כולל למוזיאוני הוותיקן ברומא, לא תאפשר לך ללבוש מכנסיים קצרים, חצאיות מיני או חולצות ללא שרוולים.

פסטיבלי קיץ באיטליה

בכל מקום מהערים הגדולות אל הזעירים של כפרים, תוכל למצוא בפסטיבלים בכל רחבי איטליה בקיץ. מאירועים המפורסם בעולם, כמו מרוץ הסוסים פאליו בסיינה, לסדרת קונצרטים בקיץ לפסטיבלים של ימי הביניים, אין מחסור של אירועים מסורתיים ו / או תרבות ברחבי הארץ.

פסטיבלים אמנויות הבמה העיקריים כוללים ג’אז אומבריה בפרוג’ה ואת dei פסטיבל מונדי בשל בספולטו. אתה לעיתים קרובות תמצא מופעי מוסיקה ואופרה חוצות בכיכר המרכזית של ערים או במקומות היסטוריים כמו זירה הרומית בוורונה.

15 באוגוסט פראגוסטו או Assumption Day, הוא חג לאומי ורבים מעסקים וחנויות יהיו סגורים. אתה תמצא חגיגות במקומות רבים באיטליה, לעתים קרובות, כולל מוזיקה, אוכל, וזיקוקים. בערים גדולות כמו רומא ומילאנו, לעומת זאת, בעיר ירוקן בתור ראש איטלקי עבור החופים וההרים ואתה תמצא הרבה חנויות ומסעדות סגורות לרגל חופשה.

הקפד לבדוק את הרשימה שלנו לחג מוסיקת הקיץ באיטליה, או לחקור את לוחות אירועים הבודדים של יוני, יולי, אוגוסט וספטמבר עבור רשימות מקיפות יותר של פסטיבלים אתה יכול להשתתף-חופשי תמורת תשלום-על הטיול לאיטליה הקיץ הזה. ישנם גם מספר ביצוע פסטיבלים אמנויות בחודשים יולי ואוגוסט, כך שאם התיאטרון הוא יותר הקטע שלכם, הקפידו לבדוק כמה מאותם בזמן שאתה בארץ, מדי.

החופים ומזון איטליה ב הקיץ

החופים של איטליה להיות צפופים מאוד בימי ראשון בחודש אוגוסט, והקיץ בדרך כלל נחשב עונת שיא במלונות ליד הים. עם זאת, רוב עיירות חוף הים יש מועדוני החוף פרטיים שבו אתה משלם תשלום שבדרך כלל אתה מקבל חוף נקי, חדר הלבשה שבו אתה יכול להשאיר את הדברים שלך, כורסא, לשמשייה, אזור שחייה טוב, אסלות, וברות .

החוף לשחק באזורים לילדים, לעתים קרובות עם רוכב קרנבל מהסוג קטן, פתוח גם בקיץ. ליד החופים פופולריים, תוכל למצוא בברים ומסעדות מאכלי ים עם פינת ישיבה חיצונית חנויות קטנות מוכרות אספקת החוף ומזכרות; בקיץ, עיירות חוף רבות מחוברות באמצעות מעבורות תכופות.

קיץ גם מביא ירקות טריים וטעימים ופירות לעיירות רבות וערים של איטליה, אחד נהנה הטובה בשיא עונת הגידול שלה. חפש פוסטרים הכרזה Sagra, או הוגן המקומי לחגוג מזון מסויים, דרך זולה כדי לטעום מאכלים מקומיים. כמובן, הקיץ הוא זמן נפלא ליהנות גלידה, גלידה איטלקית, ואת הסיכות האיטלקיות הטיפוסיות הן כל שנה זמינה.

למרות הקיץ באיטליה מביא איתו מגוון רחב של גידולים עונתיים, בכל עונה יש חך טעם ייחודי משלו. אז אם אתה לא בטוח איזה עונה מתאים לך, ביקורנו “מתי ללכת לאיטליה” מאמר על שיא של כל עונה, כוללים כאשר כל אחת הפרות והירקות המקומיים של איטליה מוכן קציר!