קמפו די פיורי שוק Nightlife ברומא, איטליה

Posted on

 קמפו די פיורי שוק Nightlife ברומא, איטליה
קמפו די פיורי, פיאצה במרכז ההסטורי של רומא, היא אחת הכיכרות העליונות ברומא. עד היום, בכיכר הוא האתר של השוק באוויר פתוח הבוקר הידוע ביותר של העיר, אשר פועל מאז 1869. אם אתם שוהים בדירת חופשה או מחפשים מזכרת הקשורות למזון או מתנה, ראש קמפו די פיורי בשוק.

בערב, אחרי מוכרי הפירות והירקות, fishmongers, ומוכרים פרח ארזו דוכניהם, קמפו די פיורי הופך לרכזת חיי הלילה. מסעדות רבות, ברי יין, ופאבים מתקבצים סביב הפיאצה, מה שהופכים אותו לנקודת מפגש אידיאלית עבור מקומיים ותיירים כאחד, מקום מצוין לשבת במשך apertivo ערב קפה או בבוקר ולקחת את הפעולה.

אמנם דמויות לתוך מרקם החיים המודרני, קמפו די פיורי, כמו כמעט כל המקומות ברומא, הינו בעל עבר קומות. הנה שם תיאטרון פומפיוס נבנה במאה ה -1 למעשה, את הארכיטקטורה של חלק מן המבנים של הכיכר מלווה את העקמומיות של הקרן של התיאטרון העתיק ושרידי התיאטרון ניתן לראות כמה מסעדות וחנויות.

בימי הביניים, אזור זה של רומא שננטש ברובו חורבות התיאטרון העתיק השתלטו מטבעו. כאשר באזור שכן אותו בסוף המאה ה -15, זה היה נקרא קמפו די פיורי, או “השדה של פרחים,” למרות שהוא נסלל לאורך מייד כדי לפנות מקום מגורים מפוארים כמו סמוכי Palazzo Dell Cancelleria , הרנסנס הראשון Palazzo ברומא, ואת פאלאצו פרנזה , שבו שוכנת כיום שגרירות צרפת ויושבת על פרנזה הפיאצה השקטה. אם אתה רוצה להישאר באזור, אנו ממליצים מלון רזידנצה אין פרנזה.

עקיפת פיורי Campo dei הוא פלגרינו דל ויה, “ציר של פילגרים,” איפה מוקדם תיירים נוצרים יכלו למצוא מזון ומחסה לפני הנסיעה על מנת בזיליקת פטרוס הקדוש.

במהלך האינקוויזיציה הרומית, שהתקיימה במאות ה -17 ה -16 והתחילה, הוצאות פומביות להורג בוצעו קמפו די פיורי. במרכז הכיכר ניצב פסל חגיגי של הפילוסוף ג’ורדנו ברונו, המהווה תזכורת לימים האפלים ההם. הפסל של ברונו מוסווה עומד בנקודה בכיכר שם הוא נשרף חי ב 1600.