קניות ברומא מדריך: מ אופנה אל שווקי הפשפשים

Posted on

 קניות ברומא מדריך: מ אופנה אל שווקי הפשפשים
קניות ברומא הוא פנטסטי, לא משנה אם אתם מחפשים הוט קוטור, עתיקות, או מציאה. להלן כמה רעיונות על איפה לחנות בבירת איטליה.

קניות עבור אופנה עילית

חלק מהשמות הגדולים ביותר בעולם-פנדי האופנה האיטלקי, ולנטינו, בולגרי-ברד מרומא תמצאו חנויות הדגל שלהם, כמו גם בוטיקים ידי פראדה, ארמני, ורסאצ’ה, Ferragamo, קוואלי, גוצ’י, ועוד רבים אחרים לאורך הרשת של ברחובות ליד המדרגות הספרדיות.

ויה קונדוטי הוא הרחוב הראשי של רומא עבור הוט קוטור וקניות חלון “שאיפות ומשאלות”, אם כי ניתן למצוא גם אופנה עילית מאותתים מן הבוטיקים בויה Borgognona, Via Frattina, ויה סיסטינה, וויה בוקה דה לאונה.

רשת חנויות קניות Mainstream

אם אתה רוצה לקנות שם חנות רומאית רגילה, יש כמה מקומות טובים ללכת.

ויה דל קורסו, והרחובות להקרין ממנו, הוא אזור הקניות הברורה ביותר. הרחוב באורך מייל המפעילה מפיאצה ונציה פיאצה דל פופולו יש כל מיני חנויות, כולל חנות הדגל של פרארי, חנויות נעליים רבות, מותגי אופנה פופולריים כמו דיזל ו בנטון, ובתי כלבו (Rinascente, COIN).

תחום נוסף פופולרי עם הרומאים הוא ריינזו di קולה ויה בשכונת פראטי. יש רחוב ארוך זה צפונית הוותיקן מבחר דומה של חנויות לאלה בויה דל קורסו אבל יש הרבה פחות תיירים גודשים את המדרכות.

שווקי פשפשים חיצוניים עתיק

ישנם מספר שווקים חוצים טובים, שוקי פשפשים, ובמקומות לקנות עתיקות ברומא. פורטה Portese, הפועלת בימי ראשון מ 7 בבוקר עד 1 בצהריים, היא שוק הפשפשים החשוב ביותר ברומא היא אחד שווקי הפשפשים הגדולים ביותר באירופה.

בפורטה Portese, אתה תמצא כל דבר, החל כלי בית עתיק בגדי יד שניים ומוסיקת אמנות מקוריות, תכשיטים, כרזות, ריהוט, וכו ‘פורטה Portese ממוקמת בקצה הדרומי של שכונת טרסטוורה.

עוד בשוק הפשפשים לנסות הוא אחד בכל ויה סאניו ממוקם רק כמה בלוקים מדרום בזיליקת סן ג’ובאני ב- Laterano. שוק זה שמוכר בעיקר בגדים ואביזרים, כולל מעצב עקום offs. היא פועלת בבקרים בימים שני עד יום שבת.

טיפ: זה לא חוקי מבחינה טכנית לקנות ולמכור פריטים מזויפים, כולל מעצב עקום offs. למעשה, רכישת מרכולתם לדפוק פעמי יכול להיות קנסות כבדים לשני המוכר והקונה.

למרות שאתה יכול למצוא עתיקות טובות רבות בשוקי הפשפשים של רומא, ישנם מספר רחובות ומחוזות כי ידועים ומוכרות העתיקות שלהם. ויה דל בבוינו, ליד החנויות הוט קוטור סביב המדרגות הספרדיות, ידועה בעתיקות, במיוחד רהיטים וציורים עתיקים.

רחוב ציורי להפליא שעליו לעשות קניות העתיקות שלך הוא ג’וליה ויה, ברחוב יוצא כמעט במקביל הטיבר ממערב קאמפו דה פיורי. כמו כן, תוכלו למצוא קומץ סוחרי עתיקות על מבוך הרחובות בקימור הטיבר בין Via Giulia ו-ויה דל וקיו Governo.

אחת הדרכים הקלות ביותר להתקרב מחוז עתיק זאת היא על ידי החל משעת טירת סנטאנג’לו וההליכה דרומה על סנטאנג’לו Ponte המקסים (הגשר המלאכים).