קפה תרבות: איך להזמין משקאות קפה איטלקים בבר איטליה

Posted on

אספרסו? לאטה? Caffe corretto? מה אני צריך להורות על הבר באיטליה?

קפה תרבות: איך להזמין משקאות קפה איטלקים בבר איטליה

רוב האיטלקים לעצור בבר בדרכם לעבודה בבוקר, לשתות קפה מהיר ולעתים קרובות Cornetto , או קרואסון. הם עלולים להפסיק כמה פעמים ביום לקפה יותר, ואתה צריך גם. קפה בבר באיטליה הוא חלק בלתי נפרד מהתרבות-אם יש לך פגישה או להתעכב על שיחת חולין עם חבר איטלקי, הוא או היא עשויה גם לבקש, “Caffè האו”ם Prendiamo?” (בואו לקבל קפה?) ללא קשר לשעות היום.

בנוסף, איטליה עושה חלק הקפה המשובח בעולם, אז אתה פשוט חייב לנסות קצת בזמן שאתה כאן!

הנה כמה משקאות הקפה הפופולריים ביותר שירת בר איטלקי.

Caffè ( קה-FE ) – אפשר לקרוא לה אספרסו; כוס קטנה של קפה חזק מאוד, ועליו קצף קרמל בצבע שנקרא קרם , אלמנט חשוב מאוד הדוגמות הטובות ביותר.

Caffè חג הוא גרסה נטול קפאין. ניתן להזמין decaffeinato וכן; החג הוא השם של המפיק הגדול ביותר של קפה נטול קפאין איטלקי ככה תראה אותו על לוחות תפריט בר רבים. אתה לפעמים תשמע שהאיטלקים מכנים “DEK” זה -short קפה נטול קפאין.

ניתן להזמין קפה ישר ( Caffè un ) בכל עת של יום או לילה. האיטלקים להתרחק קפוצ’ינו אחרי בסביבות 11 בבוקר, כפי שהוא עשה עם חלב וחלב נחשב בוקר בלבד לשתות. אם אתה רואה חבורה של אנשים יושבים סביב שתייה קפוסיני בשלושה אחר הצהריים, מזל טוב, מצאת את בר התיירות.

וריאציות נפוצות על Caffè (אספרסו)

לונגו Caffè (קה-FE לון-Go) – קפה ארוך. עדיין שירתי כוס קטנה, זה אספרסו עם מעט מים נוספים התווסף, מושלם אם אתה רוצה יותר מאחד לגימה מהקפה.

אמריקנו או אמריקאי קפה, יכול שיוגש שתי לך דרכים: זריקה של אספרסו בכוס קפה רגילה, מוגשת עם סיר קטן של מים חמים, כך שאתה יכול לדלל הקפה שלך הרבה או מעט ככל שתרצה, או סתם כוס קפה ol” רגילה.

Ristretto Caffè (קה-FE RI-stre-ל) – “קפה מוגבל” או אחד שבו זרם של קפה נעצר לפני מהכמות הרגילה. זה המהות של קפה, מרוכז אבל לא צריך להיות מריר.

משקאות קפה באיטליה

פאניה con Caffè – אספרסו עם קצפת

Caffè Zucchero קון (ZU-kero) – אספרסו עם סוכר. בדרך כלל, תוסיף משלך מחפיסה או מיכל בבר, אבל במקומות מסוימים, במיוחד בדרום סביב נאפולי, הקפה מגיע עם סוכר ואתה צריך להזמין אותו Senza Zucchero  או בלי סוכר, אם את לא לא אוהב את זה מתוק.

Corretto Caffè (קה-FE ko-RE-ל) – קפה “תיקן” עם טפטוף של ליקר, בדרך כלל סמבוקה או גראפה.

מקיאטו Caffè (קה-FE mahk-YAH-ל) – קפה “מוכתם” עם חלב, בדרך כלל רק קצת קצף על גבי אספרסו.

קפה הפוך (קה-FE lah-טה) – אספרסו עם חלב חם, או קפוצ’ינו ללא קצף, לעתים קרובות מוגש בכוס. זה מה שאפשר לכנות “לאטה” בארה”ב. אבל לא לבקש “לאטה” בבר באיטליה, כפי שאתה צפוי להיות מוגש בכוס כחלב חם או קר לאטה באיטלקית פירושו חלב.

מקיאטו לאטה (להא-טה mahk-YAH-ל) – מאודה חלב “מוכתם” עם אספרסו, מוגש בכוס.

קפוצ’ינו (מבוטא קה-pu-צ’י-אין) – זריקה של אספרסו בכוס גדולה (ER) עם חלב מוקצף מאודים.

בעוד תיירים רבים יסיימו ארוחות הצהריים או ערב שלהם עם קפוצ’ינו, משקה זה הוא לא הורה על ידי האיטלקים אחרי 11 בבוקר. רוב הברים והמסעדות ישרת לך את זה בכל פעם שאתה שואל, כי.

קפה מיוחד

Bicerìn (מבוטא BI-צ’ה-רין) – משקה מסורתית של פיימונטה סביב טורינו, מורכב קקאו חם ודחוס, אספרסו, קרם, שכבתי בעורמה בכוס קטנה. לא נמצא בדרך כלל מחוץ לאזור פיימונטה.

Freddo Caffè (קה-FE FRAYD-o) – אייס, או לפחות קר, קפה, פופולרי מאוד בקיץ אך לא ניתן למצוא בזמנים אחרים של השנה.

Caffè Shakerato (קה-FE לנער-ER-אה-ל) – בצורתו הפשוטה ביותר, shakerato Caffè נעשה על ידי שילוב אספרסו טרי, מעט סוכר, והרבה קרח, ומנענע את העסקה כולה במרץ עד מקצפת טפסים כאשר שפכו.

זה יכול להיות סירופ שוקולד הוסיף.

Caffè della casa יש ברי חלק משקה קפה מיוחד – או קפה בבית. Caffè della casa ב Caffe delle Carrozze ב Chiavari הוא אחד הטובים.

דבר אחד שיש לזכור כשאתה הולך לבר, כלל תשלם יותר לשבת מאשר לעמוד ליד הבר. רוצים לדעת בדיוק מה בבר איטלקי הוא?