Skip to main content

ראש השנה הסינית בסינגפור: חגיגת islandwide

ראש השנה הסינית בסינגפור: חגיגת islandwide

במשך שבעה שבועות מלאים, הקהילה הסינית הרוב האתנית בסינגפור זורקת המפלגה הגדולה ביותר שלהם של אף אחד בשנה, בר. ראש השנה הסינית מייצגת זמן משפחתי ביחד, תפילות עבור שגשוג, ומוציאה את כל מה שיכל אוכל, קניות ומסיבות, בעיקר התמקדו סביב מובלעת Chinatown האתנית.

כמבקר, התעמקות השנה הסינית של סינגפור מייצגת אחת החוויות המקומיות האותנטיות ביותר אי פעם יצטרכו את העונג ליהנות באי. תביאו את שאר השבט, גם עבור החוויה התרבותית ידידותי למשפחה זו.

ראש השנה הסינית של צ’יינה טאון סינגפור

ראש השנה הסינית בסינגפור בעיטות מחוץ למובלעת האתנית של צ’יינה טאון, במיוחד לאורך Eu ​​Tong Sen Street וניו גשר כביש. חגיגות ניו צ’יינה טאון השנה הסינית להפוך למובלעת הסינית המסורתית של האי-מדינה להתפרעות של פנסים, דוכני רחוב, ואמנויות הבמה, עם חגיגות המשתרעים למרחקים ככל מרינה ביי.

מצפה כמה אירועי מפתח של העונה: א-Up אור רחוב, בזאר חגיגי רחוב, לילי שלב הופעות, ונהר סינגפור הונג בא.

ראש השנה רחוב אור-Up סינית בצ’יינה טאון. רחובות מרכזיים בצ’יינה טאון – Eu Tong Sen Street, ניו גשר כביש, ודרום גשר כביש – יהיה מואר בלפידים סיניים מסורתיים אורות רחוב ססגוניים ואילו אמני רחוב ואקרובטים (שלא לדבר על הרקדנים אריה בלתי נמנעת) להחיות את הנתיבים.

אוניברסיטת סינגפור של טכנולוגיה ועיצוב (SUTD) להשתתף מדי שנה בעיצוב ובנייה של-Up אור השנה הסינית החדשה. רק עבור “שנת החזיר” ב 2019, SUTD מציג אור-עד חזרזיר הנושאים, משופר באמצעות פנסים קרפיונים הארת רחובות צ’יינה טאון.

טקס הפתיחה יתקיים ב -19 בינואר, השקת למעלה האור יישאר במקום עד -6 במארס.

הספירה לאחור לשנה החדשה הסינית. טבעת של השנה הסינית החדשה ב של צ’יינה טאון סינגפור, כפי שאתה להצטרף למקומיים וסלבריטאים מקומיים כאחד עם נפצים וזיקוקים נוסע כל הערב.

עבור 2019, מפלגת Countdown ערב Chinatown השנה הסינית החדשה מתקיימת בערב ה -4 בפברואר יחד Eu Tong Sen Street וניו גשר כביש, בין השעות 9:30 pm כדי 12:30 בבוקר.

ליל שלב הופעות. להקות מופע תרבות מהארץ ומהעולם לעלות לבמה, מציגה הופעות סיניות מסורתיות כמו אומנויות לחימה, ריקודי ארייה, ואופרה סינית. בואו לכיכר Ayer מלון כרתה, ליד שן הבודהה שריד בית המקדש, כדי לראות מעשים התגלגלות מדי ערב.

עבור 2019, מראה הבמה רץ מיום 18 בינואר כדי -4 בפברואר החל מהשעה 20:00 ומסתיימת בשעה 10:30.

חגיגות Chinatown סינגפור לשנת סיני החדשות בראשות הוועדה המייעצת של המלון כרה אייר-קים סנג האזרחים (KA-KS CCC). מידע נוסף באתר הרשמי שלהם: chinatownfestivals.sg .

בזאר קניות וסעודות במהלך השנה הסינית החדשה

של סינגפור Chinatown תארח יותר מארבעה מאה דוכנים למכירת מזון מסורתי, פרחים, עבודות יד סיניות, ועיטורי ראש השנה נהוגים. יש ללכת על מיני מתיקה צלוי, ברווז שעווה, ועוגיות מוגשות טריות ברחוב, או להרים קצת קישוטי ראש השנה סיניים מסורתיים לזכור את היום.

השורה דוכני הבזאר ראש השנה הירחית הפגודה רחוב, רחוב סמית, רחוב סגו, טמפל סטריט טרנגנו רחוב בתוך צ’יינה טאון, מ 18:00 עד 10:30 בלילה הוארך עד 01:00 ביום השנה הסינית החדשה. לכבוד חגיגות 2019, בזאר רץ מיום 18 בינואר כדי 4 בפברואר.

הבזאר הוא רק הדובדבן שבקצפת של גלידת הקניות המובלעת האתני הסיני של האי. למידע נוסף על קניות בצ’יינה טאון, סינגפור .

סינגפור נהר הונג באו קרנבל

על שפת נהר סינגפור, לצוף @ מרינה ביי תארח את שנתי קרנבל הונג באו סינגפור נהר . (כדי לברר מה עוד מרינה ביי הוא טוב, לקרוא ברשימה שלנו של 10 דברים למעלה לעשות במרינה ביי, סינגפור .)

את “הונג בא” נובע שמה המנות האדומות המסורתיות של כסף שניתן על ידי סינים מבוגרים לקרובי מש’ צעירות נשואות במהלך השנה הסינית חדשה.

מופעי תרבות ליליים ועבודות אמנות סיניות מסורתיות ניתן ליהנות בחוץ, פנסים ענקיים הנושנים אחרי ציונים דרך סינגפור הפופולריות נול גדול מהחיים.

האם השם שלך כתוב בקליגרפיה הסינית. קבל קריאת גלגל המזלות סינית של תאריך הלידה שלך. חקור את רחוב המזון של הנהר Hongbao (עוד על המטבח של סינגפור כאן: עשרה מיני תבשילים כדאי לך לנסות בסינגפור ).

או פשוט לצפות הבמה המרכזית הלילית Shows התגלגלות על המצוף, בהשתתפות מיטב אמני מקומיים כשרונות זרים. אם אתה רוצה לקבל את התנופה של התרבות הסינית למשך הפסטיבל, בא הונג הוא המקום להיות בו. הכניסה חינם. בקר נהר הונג באו – האתר הרשמי .

מצעד Chingay של סינגפור

“Chingay”, ב שווה ערך פולי סויה דלת, מתרגם “תלבושות להתחזות”. הסינגפורים המתונים בדרך כלל לקחת Chingay כדי קיצוני יותר צבעוני ומוסיקלי מדי שנה במהלך מצעד Chingay, מסיבת רחוב דו-לילה מצעד שמסמן את השיא של החגיגה לכבוד השנה הסינית החדשה.

המצעד הוא עכשיו בינלאומי בגאווה, גדל מהשורשים הסיניים המסורתיים שלה גרידא לאמץ יותר מ 150 ארגונים מקומיים אלף מבצעים, עם קבוצות ביצוע בינלאומיות מסין, דנמרק, אינדונזיה, סרי-לנקה וטייוואן.

מסלול המצעד Chingay מתרחש מול פורמולה בור בניין רקע של הנוסע סינגפור מרינה ביי. מצעד המשתתפים ירכבו על צף, או ללכת התהלוכה, המציעה חגיגה של צבעים רעש כי כמה פסטיבלים סינגפור אחרים יכול להיות שווה.

עבור 2019, Chingay יתקיים בבניין הבור מ -15 בפברואר עד 16; חגיגת Chingay נפרדת תתקיים ב Chinatown על כרטיסי Chingay 17. פבואר ניתן לרכוש SISTIC (sistic.com.sg). כרטיסים ניתן להשיג גם ב סינגפור מרכז המבקרים אורצ’רד וסינגפור Outlets בריכות. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט Chingay: chingay.org.sg .

לקבלת מבט למה לצפות כצופה, לבדוק את המאמר שלנו על מצעד Chingay בסינגפור .

איך מגיעים, וגם לינה ב Chinatown

תחבורה: החגיגות המרוכזות Chinatown ניתן להגיע בקלות רבה על ידי MRT – פשוט יורדים בתחנת Chinatown MRT (NE4 / DT19).

כדי להגיע Chingay ונהר הונג באו, אתה יכול ללכת מרינה ביי על ידי רכיבה על MRT וירידה בתחנת MRT הטיילת (cc3), תחנת MRT טיילת (cc4 / DT15), תחנת MRT Raffles Place (NS26 / EW14), או תחנת MRT סיטי הול (NS25 / EW13).

למידע נוסף על מערכת הנוסעים הנוחה של סינגפור, קרא את המאמר שלנו על MRT של סוסי סינגפור אוטובוסים עם כרטיס EZ-Link .

לינה: עבור התאמות קרובות חגיגות השנה הסינית החדשה, אתה יכול להתייעץ הרשימות שלנו של מלונות תקציב בצ’יינה טאון, סינגפור ; או לבדוק התאמות קרובות Chingay עם הרשימה שלנו של מלונות סינגפור ריברסייד .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *