רובע החלונות האדומים פיגאל בפריז

Posted on

רובע החלונות האדומים פיגאל בפריז

מקום פיגאל תמיד היה שם נרדף לסקס, בכל הצורות צעקניות יותר שלה. זה היה אמור להיות המוקד של חנויות סקס, מופעים צצים, מועדוני חשפנות, ואת קברט למבוגרים בלבד, הרפתקאות X- מדורגות והיה חלק ברובע האורות האדום של פריז, צרפת.

זה עדיין יש מוניטין לשמצה בתור נקודה חמה פופולרי עבור הקהל נועז יותר. זה ידוע כמקום שבו מועדוני החשפנות לקבל אותך עם דמי כניסה קטנים, ואז לעקוץ אותך עם משקאות מאוד יקרים עבורך ועבור הבנות, או הבנים, אשר מופיעות לפתע לשולחנכם הקרוי.

רבי חלונות הראווה עדיין מלאים דגמים לובשים כמעט כלום, בגדי מָעוּט שיכול להיות סופר יקר או זול כקלפי אך שולחים את אותו מסר – אני זמין למין.

היסטוריה

פיגאל החלה כאזור של האמן, הרחק מבני שקט ורגוע, גרנד ואצילית הרובע ה -1 להגדיר במלוא הדרם ברחבי הלובר וגני טיולרי. פיגאל הוא במונמרטר, באזור הגס של פריז הוכתר על ידי כנסיית לב הקדושה. בשנת 19 המנוח ה המאה, קברטים נפתח בשדרות דה קלישי, ביניהם מולן רוז ‘, או מפורסם או לשמצה, לפי טעמכם. טולוז-לוטרק הגיע לכאן מעיירת הולדתו אלבי והחל לייצר אותם פוסטרים וציוריים נפלאים של זונות, ברים לפתוח עד שעות מאוחרות של הלילה, שותי האבסינת, ורקדנים אשר הכפיל תמיד כמו זונות.

פיגאל קבל מפוקפק של 20 מוקדמות ה המאה וזה לא היה מקום שהלך לבקר אם אינך יודע מה בדיוק מה עשית ואיפה הייתם הולך – ו ניחנה בתכונה פזיזה מסוימת אליך.

יש כמה אנשים מפתיעים מי עשה יודעים לאן הם הולכים; כנראה, הנסיך מוויילס הבריטי, הידוע התיאבון המיני שלו, צ’רלי צ’פלין, וקרי גרנט היו כל הלקוחות. בלתי נמנע, אלמנטים פליליים נעו; כפור עבר לגור; כנופיות סמים פעלו כאן; בושה עשתה סחר שואג.

בשנת 1970, חנויות הסקס הופיעו עם התמונות המחרידות, המפתה שלהם הבטיחו של סקס, בכל מקום ובכל זמן שאתה רוצה את זה.

היום של פיגאל

פיגאל משתנה מהר וזה הופך שיק אופנתי, אם כי עם יתרון גרגירים עדיין ואתה עדיין מקבל עלובי חיים המוזרים בתמהיל. די מוזר, אבל בבירור שונה מוזיאון הארוטיקה, במקור 72 Boulevard de Clichy סגר את שער בחודש נובמבר 2016. אבל זה עשה לי למכירה מרהיבה של האוהב של טופלס מונה ליזה ו “יער של איברי מין זכריים”, שכולן עשה חצי ומסודר מיליון יורו.

היכן להישאר

20 חדר שנת Amour Hotel הבעיטה-התחילה את התחייה של האזור. זה לא לרכי לבב; יש כל פיסת האמנות קצת עירום בה וחלק מהחדרים הם מעיקים למדי. זה בבעלות תיירי קוסטס ושבדיה יליד, אמן גרפיטי העלה בפריז, ויזם במועדון אנדרה סראיבה. זה ב 8 Rue de Navarin.

מה לאכול

מקומות חדשים צצים כל הזמן. לציון הוא Buvette, אחותו הצרפתית של המסעדה הצרפתית מנהטן. זה ב 28 Rue הנרי מונייה.

אבל העצה הישנה עדיין נכון: להיזהר כאן למרות שזה חיקוי חיוור של עצמי גס ליושנה.

בידור

  • מולן רוז ‘ב 85 שדרות קלישי יש שפע של רקדנים עירומות למחצה במעשים שונים. ניתן להשיג כרטיסים בנפרד או להצטרף לסיור שלוקח ערב קברט. זה נשאר כפי מפורסם כפי שהוא תמיד עושה.
  • La Cigale ב 120 בשדרות רוששואר הוא תיאטרון היסטורי נפתח לראשונה בשנת 1887 וכיום הביתה מופעים שונים מן ראפ להצגות יחידות. זה מובלט של וודי אלן חצות בפריז ואירח גדולי כמו דיוויד בואי, רד הוט צ’ילי פפרז, ושרלוט גינזבורג.
  • Le Trianon הוא אולם קונצרטים ארט דקו Over-the-top יפה ועוד אחד כי אירח את גדולי מ Mistinguett וז’ק ברל כדי מייסי גריי. בר הקפה Le Petit Trianon הוא טוב הקלאסיקה הצרפתית.
  •  Au Lapin Agile ב 80 בשדרות רוששואר, הוא עוד מקום היסטורי אשר היה אהוב משרד עם אמנים כמו פיקאסו. זה נעים מעוצב עם ריהוט ישן.