רוב כלי קניות הפופולריות בבאלי

Posted on

רוב כלי קניות הפופולריות בבאלי

כשעיינתי הדיסקאונט של באלי חנויות מתמחות יכול להיות דרך מוזרה לחוות את האי, אבל אתה יכול להסתכל פלט הקניות של באלי כביטוי שונים של מתנות התרבות הטבעית של האי.

דורות של אומנים, שנהגו לשרת רק לכוהנים והאצילים של באלי, עכשיו מחבצה שפע של פריטים בעבודה בטוב הטעם עבור התיירים אשר להשתובב דרך האי: שני תיירים הבינלאומיים חסול מסלול אינדונזיה-רחב, ו האינדונזים מחפשים “אולה-אולה” מסורתיים, או פריטים למזכרת לקחת הביתה יקיריהם.

הפריטים במכירה במקומות המפורטים כאן ניתן בהחלט עשויים היטב – אומני באלינזי יודעים כיצד להגיב לשוק בינלאומי. חלק מהחנויות אלה מציעים הכל אבל הכיור במטבח, בעוד שאחרים מתמחים סוג מסוים של סחורה. רבים מציעים גם משלוח בינלאומי אם אתם שואלים. חפש בין המקומות המפורטים להלן להתחמם כרטיס האשראי שלך – ציד שמח!

שקע Joger בג’לאן רעיה קוטה מפורסם בקרב תיירים אינדונזיים ב באלי עבור מחוכמים ומשחקי המילים על הסחורות ברחבי החנות. כמובן, כל זה עף מעל הראש שלך אם אתה לא מבין את הדקויות של אינדונזית, אבל Joger יש שפע של דברים כיפיים אפילו עבור-אינדונזים הלא: כוסות בצורת שדיים ושעונים עם הידיים כי לנוע נגד כיוון השעון, בין היתר.

החנות גם במניות מספר לא מבוטל של עבודות יד באלינזי ומזכרות אחרות, אבל החולצות הן התיקו הגדול של החנות.

כתובת: Jalan Raya קוטה, Denpasar, באלי ( מיקום על מפות גוגל )

האטלייה קרמיקה באל זהו גדול עם קנאים חרס – העיצובים המודרניים, בטעם שלהם חסד חמישה כוכבי מסעדות ובתי מלון באי רחוק כמו סידני וניו יורק. אם אתה רוצה לאחד את הצלחות שלהם על שולחן ארוחת הערב שלך, לבקר באולם התצוגה שלהם ב Jimbaran – מרחב בטמפרטורה מבוקרת בסגנון ארט-דקו שידגיש הפלט של Jenggala ומאפשר לך לקבל מושג על הסחורה.

Jenggala מאפשר לך לחוות את מעשה ידיהם בדרכים אחרות, מדי: אתה יכול להציץ לתוך אזור התצוגה כדי לראות אומנים המיומנים שלהם בעבודה, או אפילו להירשם הילדים שלך עבור שלהם “צייר-א-פוט” ו “Make-A-פוט “כיתות: שתיים או ארבע שעות הפעלות שבו אתה יכול לזרוק חרס מהוסס משלך, או לצבוע את העיצוב שלך על גבי קרמיקה Jenggala משלך.

כתובת:  Jalan Uluwatu שני, Jimbaran, Kuta Bali (חנות המפעל ב No.1 שקיעת Jalan, קוטה, באלי) ( מיקום על מפות גוגל )

לשקע מחסן ארבע קומות זה צפוני קוטה בדרום באל הוקס נחשול של עבודות יד באלינזי, מושלמת עבור רכישות גדולות של מזכרות באלי או פריטים לשימוש ביתי. כרית מכסה, מפות, צעצועים, גילופים, כל אלא בערבוביה המסודרת בחלל. המראה לא מאורגן של פנים החנות שאומר שתצטרכו מאמץ גדול כדי לנבור הסיגים למצוא את הדברים שאתה באמת רוצה.

מחירים קבועים, אבל נמוך מאוד – תשלם כ 40% הנחה לעומת פריטים דומים בבתי הכלבו באל כמו Matahari או Centro. כרטיסי אשראי מקובלים – אבל ראו הוזהרתם, זה מנהג נפוץ טקטיקה על כ 3 אחוזים ממחיר עבור כל הרכישות בכרטיסי אשראי.

כתובת: Jalan Raya Kerobokan מס 100, קוטה, באלי ( מיקום ב- Google Maps )

Krisna מתמחה בבגדים (יש לו רשת סניף המשתרעת לאורך אינדונזיה) אבל השקעים באלים שלה הסתעפו מזכרות מדי, עם מבחר רחב של פריטי באלינזי בעבודת יד הנמכרים במחירים נמוכים, קבועים.

פן מחלי הוא ממוזג גם מגיעים עם דוכני אוכל, במקרה בולמוס הקניות שלך נמשך זמן רב מדי. מלבד הסניף הראשי יחד Jalan נוסה Indah ב Denpasar, רשת Krisna משתרעת שלוש חנויות אחרות בבאלי.

כתובת: Jl. שקיעה כביש מס ’88, Abianbase, Mengwi, Kabupaten Badung, באלי ( מיקום על מפות גוגל )

Erlangga

שרשרת זו של חנויות מזכרות פועלת ברחבי Denpasar ו Tuban בדרום באלי. שני סניפי Denpasar הם בסארונגים ניכרים ומציעים, בטיק, יצירות אמנות, תיקים, ארנקים, צמידים, וצעצועים במחירים קבועים (אבל נמוכים).

כתובת: Jalan נוסה Kambangan No.28 B, Denpasar, באלי (1 Erlangga, מיקום ב- Google Maps ); נוסה Jalan Kambangan No.162, Denpasar (2 Erlangga, מיקום ב- Google Maps ).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *