רויאל אסקוט – יום מיוחד מאוד במירוצים

Posted on

רויאל אסקוט - יום מיוחד מאוד במירוצים

אם שאלתם את עצמכם מדוע הם קוראים מירוץ גזעיים הספורט של מלכים , יום ב- Royal Ascot ביוני יעשה הכל ברור.

נפגשים במירוץ 5 ימים, ב אסקוט ההיפודרום בברקשייר – רק במעלה הכביש מן החפירות סופשבוע של המלכה, טירת וינדזור – מושך את מיטב ורוב היטב טיפלה סוסים בעולם. הם באים להתחרות על הארנקים העשירים בבריטניה – ב 2015 את הפרס הכספי נאמד ב -5.5 מיליון £ – ובעלים הם בין האנשים העשירים המפורסמים ביותר בעולם, כולל סולטנים ושייכים, אילי סרטים, קפטנים של תעשייה רוב בתי המלוכה של אירופה.

אבל רויאל אסקוט הוא הרבה יותר מאשר אירוע חשוב בלוח שנת המירוץ הבינלאומי. זהו אחד האירועים החברתיים המרכזיים של עונת הספורט בקיץ באביב והחברתית מאוד של אנגליה (הכולל גם אליפות הטניס בווימבלדון ואת הנלי המלכותי Regatta). וגם, כמובן, אם אי פעם שמעו של אסקוט בכלל, אתה בטח כבר יודע שזה מפורסם האופנות שלה, ובעיקר כובעי אסקוט הבזבזניים, ולפעמים שערורייתיים.

למרבה המזל, עבור כולנו שאינו בעלי סוסים בשווים מיליון דולרים ולא היו לי כתרים על ראשינו לזכר אחרון, רויאל אסקוט הוא גם עניין מאוד דמוקרטי. מי יכול להעלות את מחיר כרטיס – קטן כמו 27 £ עבור מה שמכונה טבעת הכסף (עוד על מחירים ושטחי מסלול מאוחר) – ומי יכולים למשוך ביחד בגד שמתאים לקוד הלבוש הוא מבורך. למרות ההיפודרום יושב על קרקע השייכת Estate קראון, הוא מוגן כמתקן הציבור על ידי אקט של הפרלמנט שראשיתה 1813.

למה רויאל אסקוט?

חיבורי המלוכה של האירוע הן הסטוריים ועכשוויים. הם כבר מירוצי אסקוט ליותר משלוש מאות שנים. הקורס הוקם על ידי המלכה אן בשנת 1711 משום שהיא נהנתה קצת מהמר על הסוסים ורצתה להסטה ליד ווינדזור, הארמון האהוב עליה.

המלוכה שמרה עניין סוסים מרוצים סוסים מאז ואת אליזבת המלכה הנוכחית אינה יוצא מן הכלל. סוסים מאורוות אותה בקביעות להתחרות ב 2013, הסוס שלה, האומדן, זכה בגביע הזהב – המירוץ המרכזי של גבירותיי יום. הגעתו של הפמליה המלכותית, בכרכרותיהם הפתוחות, בתחילת כל יום של אסקוט המלכותי היא אחד מרגעי השיא עבור צופים.

יום גבירותיי ברויאל אסקוט

המרוץ הגדול של אסקוט המלכותי הוא גביע זהב, מירוץ שטוח במשך ארבעה ילדים בני שנתיים כי הופעל במשך יותר מ 200 שנים. זה לרוץ על גבירותיי הימים, יום חמישי נפגשים, כאשר אופנות במחלצות כמעט להאפיל למרוץ הגדול.

אם מזדמן לכם להיות בתחנה ווטרלו באותו יום, אתה תראה את המקום שוקק נשים בכובעים בזבזניים ושמלות צבעוניות. אתה עשוי לראות גם גברים במעילים בבוקר ומגבעות. מעצבים, סלבריטאים צופי המירוץ רגילים להתחרות להתעלות אחד לשני.

עד 2012, אופנות הפכו כה מביש קוד לבוש ההוטל לאורחים ליציע המכובד ואת ליציע. זה שצוין בשר חשוף מינימום, אורך חצאית צנוע וכובעים מתאימים. גברים ליציע המכובד נדרשו ללבוש עניבות או חליפות בבוקר או חליפות עם החגורה נדרשה. עכשיו, אם אתם מבקרים באתר רויאל אסקוט רשמי (וזה מאוד משעשע אגב), תוכל למצוא סרטוני אופנה וכן מדריך סגנון להורדת רויאל אסקוט .

אם אתה רוצה ללכת

כרטיסים יהיו זמינים דרך אתר אסקוט בינואר והימים הפופולריים (Ladies יום יום חמישי, כמו גם יום שבת ויום הראשון של האירוע) נמכרים מהר מאוד. זה בדרך כלל אפשרי, אם כי כדי להשיג כרטיסי כסף טבעת לפחות עד סוף מאי. אלו הן הקטגוריות של כרטיסי רויאל אסקוט:

  • ליציע המכובד – כניסה למוזמנים בלבד המועמדים חייבים להיות ממומן על ידי מישהו שהשתתף ליציע המכובדים במשך ארבע שנים לפחות. המתחם הזה יש את הקוד לבוש המחמירים וגברים בדרך כלל לחבוש כובעים עליונים או שמלה לאומית רשמית.
  • המלכה אן Enclosure (לשעבר ליציע) – כל אחד יכול לקנות כרטיסים ליציע המדינה- of-the-art של אסקוט (מחדש בעלות של 200million £ בין 2004 ו 2006). קוד הלבוש הוא קצת יותר רגוע, אבל עדיין יחסית פורמלית. כרטיסים ליציע ב 2016 יעלה 75 £ ל 85 £, תלוי ביום.
  • המארז וינדזור (לשעבר טבעת הכסף) – זהו תחום חוצות ברחבי המסלול מהיציע. הוא מציע את התצוגה הטובה ביותר של היציע הדרמטי של אסקוט. אין קוד לבוש אבל אנשים בדרך כלל להתלבש לכבוד האירוע. כרטיסים ב 2016 נע בין 34 £ ל 43 £. פיקניקים, שמיכות וכיסאות מתקפלים מותר אבל זה לא יהיה רויאל אסקוט בלי כמה כללים ויש אפילו הכללים החלים על פיקניקים. אם אתה הולך ותכנון להביא אוכל, לבדוק את מדיניות הפיקניק (באמת) ראשונה.
  • כרטיסים מקוונים דרך אתר רויאל אסקוט.