רומא דיסקונט כרטיסים ואת שילוב

Posted on

 רומא דיסקונט כרטיסים ואת שילוב
ביקור מונומנטים והמוזיאונים העתיקים של רומא יכול להיות יקר, וחלק מהאתרים המפורסמים ביותר, כמו הקולוסיאום, יש תורים ארוכים בדלפק הכרטיסים. למד על כמה מעברים וכרטיסים שיכולים לעזור לכם לחסוך זמן וכסף על החופשה ברומא שלך.

אם תרכוש את הסריקות האלה מראש, אתה יכול להתחמק מביצוע סכומים גדולים של כסף כדי לשלם עבור כל כניסה, וכן עם כמה מעברים, אתה לא צריך לקנות כרטיסים במטרו או באוטובוס.

הערה אודות שני

כמה אתרים ורוב המוזיאונים, כולל ארבעת המוזיאונים הלאומיים של רומא, סגורים בימי שני. הקולוסיאום, הפורום, Palatine Hill, ואת הפנתיאון פתוחים. זה רעיון טוב כדי לבדוק פעם נוספת את שעות המיקום לפני שאתה הולך.

רומא פאס

רומא Pass כולל הסעות חינם במשך שלושה ימים וכניסה חינם עבור הבחירה שלך של שני מוזיאונים או אתרים. אחרי שני השימושים הראשונים, מעבר רומא נותן למחזיק מחיר הודאה מופחת במוזיאונים בחרו אתרים ארכאולוגיים, תערוכות ואירועים.

האתרים הפופולריים כוללים הקולוסיאום, מוזיאונים הקפיטול, הפורום הרומאי ואת גבעת הפלטין, וילה בורגזה גלריה, טירת סנטאנג’לו, חורבות אפיה אנטיקה ו אוסטיה אנטיקה, גלריות לאמנות עכשווית ומוזיאונים רבים.

אתה יכול לקנות את רומא Pass באינטרנט באמצעות Viator (מומלץ, אז יש לך את זה לפני שאתה מבקר בעיר), וזה גם יאפשר לכם לדלג על הקווים במוזיאוני הוותיקן, הקפלה הסיסטינית, ו סנט פטרוס הקדוש. אם תמתין עד שיש לך את הרגליים על הקרקע, מעבר רומא ניתן לרכוש בנקודות מידע לתיירים, כולל תחנת הרכבת נמל התעופה פיומיצ’ינו, סוכנויות נסיעות, בתי מלון, Atac (אוטובוס) במשרדי הכרטיסים, וכן דוכני העיתונים. מעבר רומא ניתן גם לרכוש ישירות ממוזיאונים בוחרים או חלונות כרטיס באתר.

Archeologia קארד 

Archeologia  הכרטיס, או כרטיס ארכיאולוגיה, הוא טוב במשך שבעה ימים מהשימוש הראשון. כרטיס Archeologia הכולל כניסה אל הקולוסיאום, הפורום הרומאי, גבעת הפלטין, אתרי המוזיאון הלאומי הרומאי, המרחצאות של קרקלה, ואת קבר ססיליה Metella על הדרך Appian העתיקה.

כרטיס הארכיאולוגיה ניתן לרכוש בכניסה רוב האתרים הנ”ל או ממרכז המבקרים של רומא ב  Via קארה” 5 . הכרטיס הוא טוב במשך שבעה ימים של כניסה חינם (פעם אחת לכל אתר) החלה מיום השימוש הראשון. כרטיס זה אינו כולל הובלה.

כרטיסים הרומים הקולוסיאום

לשמצה, זה היה האטרקציה המפורסמת ביותר בימי קדם, וכיום, הקולוסיאום הרומי היא נקודת הסיור העליונה ברומא. בתור לכרטיסים על הקולוסיאום הרומי יכול להיות ארוך מאוד. כדי לקצר את ההמתנה, אתה יכול לקנות Pass Roma, כרטיס Archeologia או להצטרף לקבוצת סיור של הקולוסיאום. כמו כן, אתה יכול לקנות הקולוסיאום הרומי פורום עובר באינטרנט בדולרים מן Viator, והיא כוללת גישה Palatine Hill.

ארבעה כרטיסי שילוב המוזיאון

כרטיס ארבעה מוזיאון שילוב, שנקרא Musei 4 Biglietto , הכולל כניסה אחת לכל אחד מארבעת המוזיאונים הלאומיים של רומא, פאלאצו Altemps, Palazzo Massimo, דיוקלטיאנוס אמבטיות, ו Balbi קריפטה. הכרטיס הוא טוב במשך שלושה ימים וניתן לרכוש בכל האתרים.

המעברים תחבורה

מעבר תחבורה, טוב לנסיעות ללא הגבלה על אוטובוסים ומטרו בתוך רומא, זמין עבור יום אחד, שלושה ימים, שבעה ימים, וחודש אחד. מעברים (וכרטיסים יחידים) ניתן לקנות בתחנות המטרו, Tabacchi , או בברים כמה. כרטיסי אוטובוס עובר לא ניתן לקנות באוטובוס. בתעודה חייבת להיות מאומתת על השימוש הראשון. מעברים (וכרטיסים) חייבים להיות מאומתים על ידי הטבעה אותם במכונת האימות באוטובוס או ליד מכונית בתחנת המטרו לפני שתזין את הקרוסלה המטרו.