רכבות במהירות גבוהה איטלו – מודרני & נוחות שירות High Speed ​​Train באיטליה

Posted on

רכבות במהירות גבוהה איטלו - מודרני & נוחות שירות High Speed ​​Train באיטליה

נסיעה ברכבת היא אחת הדרכים הטובות ביותר לראות איטליה – מן הדולומיטים המחוספסים אל המים הנוצצים של חוף אמאלפי. מלבד הימנעות הלחץ של נסיעה בכביש מהירה או לבלות שעות הולכים במעגלים מחפשים מקום חניה, ברכבת אתה יכול לשבת ולנוח תוך כדי הצפייה הכפרית האיטלקית המדהימה לחמוק.

Trenitalia, ושירות הרכבת הלאומי, היה אמור להיות המשחק היחיד בעיר.

אבל מאז 2012, בעקבות ביטול החוק איטלקי המאפשר מונופולים, יש אפשרות נוספת איטליה: איטלו רכבות מהירות גבוהה.

איטלו הנה חברת רכבת פרטית בבעלות ובניהול, במהירות גבוהה מתחבר הנוסעים לכ 20 ערים ברחבי איטליה. איטלו המדינה- of-the-art רכבות מהירות (נסיעה במהירויות של עד 360 קילומטר לשעה). קרונות הרכבת ייחודיים בצבע הבורדו שלה כי הם אווירודינמי, מסוגננים, מודרניים, ומעוצב היטב עבור נוחות אופטימלית. תכונות מיוחדות כוללות חלונות גדולים ורחבים, שכיבו מושבי עור עם משענות ראש, מסכי טלביזיה, מזגן, ואינטרנט אלחוטי חינם.

יש אומרים ההתלהבות הפופולרית כי איטלו נהנה אלצה Trenitalia כדי לשפר את השירותים שלה עוברים שדרוגים, במיוחד על קו Frecciarossa המהיר שלה. להלן, נבחנו כמה יתרונות וחסרונות של נסיעה עם איטלו לעומת Frecciarossa.

איטלו לעומת Frecciarossa

 • איטלו : זמן הנסיעה מתוזמנות מ רומא טרמיני (תחנת הרכבת המרכזית של רומא) כדי פירנצה סנטה מריה נובלה (התחנה המרכזית של פירנצה) הוא 1 שעה, 32 דקות. מרומא טרמיני כדי מרכזי של מילאנו (תחנת הרכבת המרכזית של מילאנו) לוקח 2 שעות, 59 דקות ללא הפסקה או 3 שעות, 30 דקות עם עצירות.
 • Frecciarossa  (הרכבת המהירה Trenitalia) מראה זמן הנסיעה המתוכנן מן טרמיני לפירנצה סנטה מריה נובלה כמו 1 שעה, 31 דקות. מרומא טרמיני לתחנה המרכזית של מילאנו מופיעה בתור 2 שעות, 59 דקות ללא הפסקה או 3 שעות, 20 דקות עם עצירות.

Pros איטלו

 • יש איטלו מהר, רכבות חדשות שנבנו עם המון שירותים בחינם.
 • המחירים של איטלו הם תחרותיים, ולעתים קרובות זולים יותר מאשר Frecciarossa, במיוחד אם הן פועלות מכירה.
 • איטלו מציעה שירות לקוחות ייעודי מוני כרטיס בתחנות.
 • איטלו מוסיפה יעדים חדשים כל הזמן. נכון 2018, נתיבים הורחבו לשרת ונציה, פאדובה, מילאנו, טורינו, בולוניה, פירנצה, רומא, נאפולי, סלרנו, אנקונה, ו רג’יו אמיליה.
 • הצוות המשולב אינו ידידותי ורב לשוני.
 • שינויים של הרגע האחרון מותר בתחנה, באינטרנט או בטלפון ללא גביית תשלום נוסף.

איטלו חסרונות

 • איטלו לא פעיל בכל ערי איטליה, למרות שהיא פועלת בין רוב הערים המובילות מבקרים תיירים.
 • איטלו לא תמיד יוצא מתחנות רכבת מרכזיות במרכזי הערים, כך תלוי איפה תגור, זה יכול לגרום לתפוס נוח ברכבת.
 • איטלו אינו מתחבר לערים קטנות יותר, תוך Trenitalia מספק שירות אזורי הבינעירונית אל קצו של איטליה – מהחלק העליון של המגף אל העקב.
 • יש לנו ניסיון, ושמענו נוסעים אחרים מתלוננים על WiFi איטית או לא קיים על כמה רכבות איטלו, למרות WiFi בחינם הוא אחד השירותים בהשתתפות שלה.

למה לצפות איטלו Onboard

ישנם ארבעה סוגי השירות נגישים המאמנים איטלו: חכמה (כלכלה), Comfort (כלכלה עם חדר נוסף), פרימה (ראשון), וכן מועדון האקזקיוטיב (יוקרה).

לכל סוג השירות מציע שירותים כגון מכוניות מרווחות, קטע קולנוע אופציונאלי עם טלביזיות מסך מגע אישי, אספרסו Illy, משקאות, מכונה אוטומטי חטיף, מתל מטען לאחסון התיקים שלך.

ישנם שקעי חשמל בכל מושב כדי להבטיח הטלפונים הסלולריים שלך, מחשבים ניידים, והמכשירים אלקטרוניים אחרים הם טעונים במלואה ומוכנה ללכת.

פרימת מועדון האקזקיוטיב כיתות הן לבושות עם כורסות עור Poltrona Frau, ולהוסיף הרשאות מסלול מהירות, קפה מוזמן / שירות חטיף, עיתונים חינם ומגזינים, קייטרינג ייעודי בבית במושב שלך, וגישה חופשית לטרקלין מועדון תחנה בחינם.

למה לצפות כאשר Detraining איטלו

יחד עם הטבות נסיעות ברכבת, איטלו מציעה מגוון של שירותים, כדי להפוך את המסע כולו רוח, משתפת פעולה עם חברות מעבורת, אפליקציות מונית וחניה, הסעה משדה התעופה וחברות השכרת רכב, ואתרי הזמנת מלון.

איך לקנות כרטיסים

ניתן לרכוש כרטיסים לרכבת מראש באינטרנט , באתר הסלולרי שלה, או על ידי התקשרות 060708. ביום נסיעה, אתה יכול גם לקנות כרטיסים בתחנה מאחד 9 שלהם במשרדי כרטיסים או מכונות כרטיסים בשירות עצמי. הנחות זמינות עבור קשישים (60 ומעלה) וילדים (חינם לילדים 4 ומטה).