רכישת כרטיסים עבור הקולוסיאום ברומא

Posted on

 רכישת כרטיסים עבור הקולוסיאום ברומא
הקולוסיאום (Colosseo) נשאר באמפיתיאטרון הגדול ביותר שנבנה אי פעם, והוא אחד הסמלים המוכרים ביותר אייקונים של רומא. 5 הקומות, מבנה אליפטי מודדים זמן 617-רגל, 512-רגל רחב, ו 187-רגל גבוהה עשוי טרוורטין לבן. בימי השיא שלה, זה החזיק קהל של יותר מ 65,000 צופים ותאבי-דם. נחשב פלא ארכיטקטוני של העולם העתיק, אין זה מפתיע כי הקולוסיאום עומד בראש הרשימה של שחובה לראות אטרקציות של רומא העתיקה.

אבל כשזה מגיע לקנות כרטיסי האטרקציה הפופולרית ביותר של רומא, קווים יכולים להיות די ארוכים במיוחד שיא עונת תיירות. אם אתה לא רוצה לבלות את החופשה שלך ממתינה בתור, הנה כמה עצות מועילות למניעת תורים ארוכים במשרד הכרטיסים של רום הקולוסיאום.

קנה כרטיסי שילוב מראש

אנו ממליצים לקנות שילוב כרטיס בשנייה בכניסה הסמוכה גבעת הפלטין – חלון הכרטיס לעתים רחוקות יש קו – או מן האתר הרשמי . כרטיס השילוב הכולל כניסה אל הקולוסיאום, הפורום הרומאי, ואת גבעת הפלטין והמוזיאון. יתרון נוסף של קניית כרטיס משולב זו הוא שזה טוב 2 ימים, כך שאין צורך למהר כדי לראות את כל שלושת אתרים ביום אחד. זוהי אפשרות הכרטיס הפשוטה ביותר שקיימת – אתה לא יכול לקבל כרטיס רק עבור הקולוסיאום.

אם אתה רוכש את הכרטיס שלך באינטרנט או בכל חלון כרטיס שאינו הקולוסיאום, אתה לא צריך לחכות בתור לכרטיסים הארוכים באמפיתיאטרון. אבל עדיין תצטרך לעבור את קו האבטחה (אין דרך לעקוף את זה), אשר יכול לנוע בקצב איטי למדי.

לדלג על התור

רוצה לדלג על השורה? רשם כדי לקחת סיור מודרך! מספר חברות סיור מציע לדלג סיורי הקו עם מדריך, שבו כל חבר של הסיור ניתן אוזניות ומקשיב הקריינות של המדריך. טיולים מסוימים כוללים הפורום הרומאי ואת גבעת הפאלאטיום, או בתאי המחתרת של הקולוסיאום סגור בדרך כלל לציבור.

עם כל סיור מודרך, יותר כסף אתה מוכן להשקיע, בלעדי יותר אתה מקבל. לקחנו כמה סיורים מודרכים בם קבוצת הסיור הייתה די גדולה והרגשנו קבץ סביב, ואחרים (יקרים יותר) סיורים עם קבוצות קטנות יותר כי היו יותר מעניינים וחינוכיים.

כמו עם כרטיסים מראש נרכש, אתה עדיין תצטרך לעבור ביטחון להיכנס, למרות המדריך שלך עשוי להיות מסוגל לקבל את הקבוצה דרך במהירות יותר.

צאו לסיור אודיו

דרך נוספת למנוע בתור לכרטיסים הוא ללכת לחלון סיור אודיו מודרך ולרכוש סיורים קוליים. תצטרך להביא תעודת זהות מקורית תתקיים כפיקדון עד שתחזור המכשיר בסוף. הסיור מודרך העצמי נמשך 1 שעה ו 10 דקות, והוא זמין במספר שפות. המדריך הקולי עולה 5.50 €, בתוספת עלות הכניסה הקולוסיאום.

רכישת מעברי תיירות וכרטיסי הנחה

אם אתם מתכננים לבקר בכמה אתרים אחרים של רומא העתיקה, אולי כדאי לך לקנות כרטיס מעבר או הנחה, כגון Pass Roma או כרטיס הוותיקן & רומא. לא רק לעשות כל מה שהם לחסוך לכם זמן, אבל הם גם מהווים פתרון יעיל וחסכוני, במיוחד אם אתם מתכננים לבקר בכמה אטרקציות רומיות יותר. הערה: אתה צריך לתכנן מראש כי עובר וכרטיסים יש לרכוש לפני שאתה מגיע הקולוסיאום.

  • 48 שעות רומא Pass . Pass 2-יום זה כולל כניסה חופשית למוזיאון -1 או אתר ארכיאולוגי (מומלץ לערוך את הקולוסיאום התחנה הראשונה שלך), גישה ללא הגבלה וללא תשלום לתחבורה ציבורית רומא, מוזלים עבור כל האתרים האחרים לאחר מכן (במהלך 48 השעות), ו הנחות לאירועים, תערוכות, ושירותי תיירות. מחיר: 28 €. מסירה 72 שעות ביממה (38.50 €) מוסיפה כניסה חופשית המראות 2 הראשונות.
  • הוותיקן & רומא קארד. כרטיס משולב זה כולל את Pass Roma וכל היתרונות שלה, פלוס 3 ימים של כניסה חופשית לאטרקציות ולאתרים הוותיקן, כולל המוזיאונים של הוותיקן, הקפלה הסיסטינית, ו סנט פטרוס הקדוש. היא גם מגיעה עם סיור חינם באוטובוס רומא מקוצר או כניסה עדיפה. מחיר: מבוגרים 113 €. € 80 ילדים.

מיקום, כרטיסים, ואת שעות

  • מיקום: כיכר הקולוסאום, 1, 00,184 רומא
  • שעות: יומי 8:30 עד 1 שעה לפני השקיעה. סגור 1 בינואר 1 במאי ודצמבר 25. במשרד הכרטיסים סוגר 1 שעה לפני האתר נסגר.
  • איך מגיעים: מטרו קו B – stop Colosseo – או לקחת אוטובוס 75, 81, 673, 175, או 204, או חשמלית 3.
  • דמי כניסה: מחיר כרטיס הוא 12 €. סיורי אודיו יעלו 17.50 € (כולל השכרת audioguide ואת דמי כניסה). ישנו תשלום שירות 2 € עבור הכרטיסים שנרכשו באינטרנט. שים לב המחירים אלה היו נוכחיים באוקטובר 2018.
  • כניסה חופשית: ילדים מתחת לגיל 18 שנים של גיל חופשיים, כמו גם מי שמבקר ב -1 יום ראשון של כל חודש (למרות כניסה בימים הראשונים אלה לא יכול להיות שמורה, כדי להתכונן המונים נוצרו תורים ארוכים). אנשים עם מוגבלויות וחבר אחד חופשיים עם תיעוד רפואי תקף, אבל אין הסתייגויות נדרשות.
  • כרטיסים במחיר מופחת : אזרחי האיחוד האירופי, נוער בין הגילאים 18 ו 25, וקבוצות הספר זכאים להתקבל מוזלים של 7.50 €.
  • ביקור טיפ: טיפים הנ”ל יכול להפחית או לחסל זמני המתנה, אולם, בגלל הקולוסיאום הוא מבנה מוגן רגיש, זה בכפוף לבידוק ביטחוני בכניסה. שים לב לכך המתינו בתור גלאי המתכות עלולה להיות הכרחי מטעמי בטיחות. הערה: תרמילים, ארנקים גדולים, ואת המטען אינם רשאים בתוך הקולוסיאום.