שולחן גנון בצרפת: נימוסי שולחן צרפתי, הרגלי אכילה ופעילות גנון Dinner

Posted on

שולחן גנון בצרפת: נימוסי שולחן צרפתי, הרגלי אכילה ופעילות גנון Dinner

כל נוסע לראשונה לצרפת יש רגע של מימוש כאשר יושבים לארוחה כי הסטנדרטים של כללי התנהגות אחריו בבית לא תמיד חלו בחו”ל. החוקים הם שונים, וכדי לשגשג בארץ החדשה, המבקרים חייבים להתאים עושה דברים הדרכים שהמקומיים עושים.

להשתתף בסעודת ערב

כאשר מוזמנים לארוחת ערב, להביא מתנה עבור המארחת. רעיונות טובים כוללים פרחים, בקבוק יין טוב, או צלחת קינוח או גבינה מוסכמת מראש או משהו נרכשה בשוק המקומי.

עם זאת, אם מזמינים מיועד apéros, משקה שלפני ארוחה עם אוכל אצבע שיכול להימשך יכול להקיף בכל מקום בין 30 דקות עד שלוש שעות, ללא מתנה היא הכרחית. ערב צרפתית קרובות מורכב סלט עם ויניגרט עבור מתנע, מנה עיקרית, כמובן גבינה, קינוח, קפה. לחם, יין, ומים מינרליים מוצעים לאורך כל הארוחה.

נימוסי שולחן

לאחר שהושיב רשמית ליד שולחן אוכל, לחכות עד שבעל הבית מציב מפיתה בחיקה, ואז אתה והאורחים האחרים לבוא בעקבותיהם. אם הבקשה מוגשת על “בבקשה להעביר את המלח,” רק לעבור את התבלין המבוקש. בעוד בארצות הברית, המלח והפלפל הם לפעמים “נשואים”, כלומר הם תמיד נשארים יחד על השולחן, כי זה לא המקרה בצרפת.

מִקלֶה

חכה המארח כדי להוביל את הדרך, אם קורס אפריטיף או ארוחת ערב. ברגע שכולם כבר שימש משקה, המארח יגרום בדרך כלל טוסט קצר שלאחריו זכוכית המקשקשים מתחיל.

נימוס הוא ליצור קשר עין כמו שאתה אומר, ” Santé .” ואל תשכחו, אם אתם ארבעה או יותר, אתה לא צריך לחצות תוך מקשקשים אשר אמרו להביא מזל רע. במקום זאת, קלינק מעל או מתחת אנשים אחרים עושים קשקוש.

הכללים של לחם

בארוחת ערב החג, לחם מושם ישירות על המפה, אלא אם מדוברת בארוחה רשמית שבה צלחות לחם משמשות.

לחם יש נקרע לחתיכות קטנות יותר לפני האכילה כפי שהוא נחשב מאוד לא מנומס לקחת ביס ישירות פרוסת לחם. אל תדאג את הפירורים, כי; אם אתה נתקל קרואסון בארוחת בוקר בבית קפה, אתה בטח תוגש כי על צלחת.

לאחר כל קורס, אתה צריך לנגב צלחת עם פרוסת לחם. עם זאת, זה צריך להיעשות בעדינות כאמצעי ניקוי הצלחת למנה הבאה, לא slopping את הרוטב שנשאר. זה יותר מנומס להשתמש פרוסת לחם על המזלג שלך, ולא ביד שלך. במסגרת פורמלית יותר, כל קורס מוגש על צלחת חדשה, כך לנקות את הצלחת אינו הכרחי.

צ’יפס aka צ’יפס ליקר

בעוד מזון מהיר עשה את חותמה בצרפת, אכילת מזונות עם האצבעות היא עדיין מוגבלת אך ורק כאשר אתה ליד שולחן אוכל. אם יש ספק, הולך בתלם של המארח שלך.