של המדריך הפנימי ל- אנטיב על קוט ד’אזור

Posted on

של המדריך הפנימי ל- אנטיב על קוט ד'אזור
שוכן בין נוצץ ניס לקאן, בעיירת נופש אנטיב ידועה שני דברים:-המגלגל מיליון מגה יכטות, עיירה עתיקה דמוי מבוך העטופה על ידי חומות מהמאה ה -16. העיר השנייה בגודלה קוט ד’אזור היא ביתם של 80,000 תושבים והמרינה הגדולה בים התיכון, הנמל וובאן, אשר כבר למשוך ספינות של מגוון שונה מלפני הפעמים של האימפריה הרומית. יציאת המסחר היוונית העתיקה של אנטיפוליס בוצרה בכבדות על ידי וובאן במאה ה -17, לאחר מאבק שארכת שנים רבות בין צרפת לבין בית סבויה, אנטיב-ומחוז כולו ניס-טען למעמד הצרפתי הנוכחי שלה.

לאחר מלחמת העולם הראשונה, איל רכבת האמריקאי פרנק ג’יי גולד פתח נופש על חוף ים מיופייפת שכנת חואן-לס-פינס כי היה ביתם של מלון הפאר הראשון של אזור קזינו, ציור האוהב של סקוט פיצג’רלד, צ’רלי צ’פלין, מרלן דיטריך ופיקאסו .

להגיע לשם

דלתא מציעה טיסות עונתיות מניו יורק (JFK) אל  נמל תעופת ניס קוט ד’אזור , שכולל שני מסופים ששופצו לאחרונה (להשלים עם מסעדות ג’יימי אוליבר, בר קוויאר פטרוסיאן, וחנות macaron לאדורה) ויושב רק 20- דקות נסיעה הרחק אנטיב. נוסעים יכולים גם להגיע אנטיב על נסיעה ברכבת 12 דקות מניס או ברכבת במהירות גבוהה מ לונדון או פריז. אתה גם יכול לתפוס אוטובוס 250 Express Vallauris משני מסופים בנמל התעופה ניס קוט ד’אזור לנסיעה 38 דקות אנטיב.

הקפד לרכוש כרטיסים במשרדי המכירות בתחנת אוטובוס (A0 השער) או באולם הנוסעים הנכנסים (A2 / A3).

להסתובב

הליכה היא הדרך הקלה ביותר להגיע ממקום למקום אנטיב צר, רחובות מרוצפים, שכן רובם נמצאים במדרחוב וכל האטרקציות לשקר בתוך מרכז העיר ההיסטורי. ישנם אוטובוסים, אבל אלה משמשים בעיקר כדי להגיע לערים אחרות וכפרים. דרך מצוינת לחקור אנטיב (במיוחד בחצי האי הזוהר, הווילה המצופית של בקאפ ד’אנטיב) היא באופניים, עם שבילי לעתים קרובות מבקרים מסוימים של רוכבי אופניים פרו צרפת ברמת הטור דה האזור.

אנטיב & Cap d’Antibes – היכן ללון

בין אנטיב בעיירת נופש אחותו חואן-לס-פינס, תמצא שפע של אפשרויות במלון, אולי להיות הזוהר ביותר Cap-עדן-Roc du המלון , מלון עם 33 ביתני חוף ים וברכת אינסוף המשתרעת על פני הים התיכון. כדי לתת לכם מושג איך האגדי נקודה זו היא, זה שימש השראה עבור הרומן הקלאסי של פיצג’רלד, “ענוג הוא הלילה”. נקודה נוספת, שהיתה חביבה פיצג’רלד הוא של חואן-les-Pins Rives Belles Hôtel , הווילה לשעבר Saint Louis שם הסופר ואשתו, זלדה, חיו פעם.

עכשיו למלון-אשר היה הראשון לאורך המים על הריביירה הצרפתית-הוא הבית של 43 חדרי אירוח ומסעדה בעלת כוכב מישלן, La Passagère .

איפה לאכול

לכו לאיבוד המטיילים לאורך הרחובות המתפתלים של העיר העתיקה אנטיב, שבו תוכל לבוא על פני מספר הביסטרו המקסים המשרתים את הנסיעה ים תיכוני קלאסי (חושב פירות ים, פסטות בהשפעה איטלקית ופיצה, והתמחויות אזוריות כמו בויאבז). במשך פרשת כוכבי מישלן, לפלס את דרכך אל המשפחתי  בייקון  על אנטיב d’קאפ, בו מופיע התפריט כבד פירות ים כבר להיט המקומי מאז פתיחת שעריו כמו פירות ים בצריף בחזרה בשנת 1940. בעוד מטייל לאורך הביצורים לאחר ביקור במוזיאון פיקאסו, להשהות לארוחת הצהריים  Les Vieux Murs , ששם מתורגמות “הדעות מהקירות,” בהתייחסו נוף המסעדה מעל הים התיכון.

אם היית לסעוד דווקא ישירות על פני המים, ראש אל אנטיב d’קאפ, בו תוכלו להיתקל אחד הסודות אנטיב השמורים ביותר: חוף לה Garoupe. הנה, אתה יכול להתרווח באחד מועדוני החוף הפרטיים הרבים כמו Plage קלר, אשר ממשמש גם מזללת חוף ים.

דברים לעשות

  • בקר פיקאסו Musée : בשנת 1946, צייר פבלו פיקאסו הפך את גרימלדי שאטו המאה ה -14 לתוך אולפן האמנות האישי שלו, והותיר אחריו 23 ציורים 44 ציורים. עכשיו הטירה משמשת מוזיאון האמנות הראשון המוקדש לאמן, דיור 245 ציורים ופסלים של פיקאסו (כולל שלו 1946 שמחת החיים ), כמו גם מבחר של עבודות של אמנים עכשוויים כמו חואן מירו, ניקולא דה סטאל ו פרנאן לז’ה .
  • הלגימה אבסנט אוסף מטורף של כובעים (שלך ללבוש לערב) קו הקירות של בר אבסנט דמוי מערה, אשר יושב תחוב בפינה של רחוב צדדי ליד השוק המקורה. בלילות שישיים ושבת, המקום הופך לבר פסנתר שבו אתה יכול לשיר יחד למועדפי ג’אז תוך כדי לגימה לייקר-נאסר פעם (לעתים קרובות קשור אמנים במאה ה -19 סופרים כמו ואן גוך בודלר), שמש למעלה fashion- המסורתית כפית כסף ו קוביית סוכר כלולה.
  • טיול לאורך החוף: מהחופים Garoupe על Cap d’Antibes, הראש על השביל החוף מול החומות של העיר העתיקה על טיול לאור של שעתיים ברחבי חצי האי. את “Chemin des Douaniers,” המכונה גם “סנטייה דה צמיגים Poil,” מוביל קצה Eilenroc Cap d’Antibes וילה, יופי בל אפוק נבנה על ידי אותו אדריכל שתכנן את פריז מונטה קרלו בתי אופרה.
  • להכות את השוק: כל יום מהשעה 6 am כדי 1 pm אתה תמצא cheesemongers, דייגים חנויות פרחים פרסום עם מרכולתם בשוק פרובאנס מכוסה, הממוקמת Cours מסנה. מאמצע יוני עד סוף ספטמבר, השוק הופך בשעות אחה”צ (למעט בימי שני) לתוך חלון ראווה אומן שבו ציירים, פסלים ceramicists להשוויץ יצירותיהם. אם אתם מבקרים בחודשי הקיץ יולי ואוגוסט, שוקי הלילה מתקיימים בשעות הערב על Soleil du טיילת אנטיב חואן-les-Pins L’הטיילת די פרה-des-Pêcheurs.
  • התענג על החוף: הטיילת חואן-les-Pins עטור כמה מהחופים הפרטיים הטובים ביותר באזור, שבו חופי ושירות בקבוק חול לבנים הם נתונים. לבחור בראש אחת: בהשראה פולינזית מוראה, מנוקד מטריות סכך-גג טיקי ברים.